Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Co nam przyniesie listopad 2021 w biznesie?

Co nam przyniesie listopad 2021 w biznesie?
Gracjan Gracjan 2021-11-05 09:20

Ogólnie rzecz biorąc, wibracja tego miesiąca to 7 (11+ 2021= 2032= 2+3+2=7). Siódemka to liczba perfekcjonizmu, ale także w głównej mierze symbolizuje wiedzę, intelekt i intuicję. Jest to bardzo dobry miesiąc dla firm ekskluzywnych, jeżeli ktoś chciałby w jakiejś branży premium zaczynać, to będzie to dla niego dobry okres, ale niekoniecznie przynoszący na początku zyski.

W tym miesiącu mamy również kilka bardzo ważnych dat dla biznesu. Skupmy się najpierw na tych najważniejszych datach dla biznesu.

Czyli wszystkich o wibracji 8 (najbardziej biznesowej ze wszystkich), w listopadzie 2021 będą to dni 1,10,19 i 28.
Wibracja liczby 8 daje tym datom możliwość osiągnięcia dużych zysków i sukcesu. To zarówno dobra wibracja dla inwestycji jak i założenia intratnego interesu.

 

Następną bardzo ważną wibracją, jest liczba 1, symbol początku, innowacji. Niosącą ze sobą mnóstwo mocy, a także wróżąca przebojowy start.
Daty odpowiadające tej wibracji to kolejno: 3,12,21 i 30 listopada.

 

Kolejna ważna wibracja to 7, wibracja tego miesiąca. Jest ona najlepszą wibracją do rozwoju własnych kompetencji. Daty jej odpowiadające to 9, 18, 27 listopada 2021.
W te dni lepiej skupić się na rozwoju i szkoleniach, dać odetchnąć firmie.


Kolejną ważną wibracją jest 6, symbol harmonii. Jej wpływ pomorze uporządkować różne sprawy w firmie. Daty z nią związane to: 8,17, 26 listopad.


Dalej warto też się skupić na tych mniej korzystnych biznesowo wibracjach.


Tutaj na pierwszy plan wysuwa nam się wibracja 9. Symbol końca cyklu, niosąca niebezpieczeństwo zamknięcia firmy. Ale także wiążącą się z wydatkami. Ta liczba nie przynosi zysków, może za to dać nam satysfakcję i poprawić wizerunek firmy, jeśli np połączymy tą wibrację z dobroczynnością.
Daty jej odpowiadające to: 2, 11,20 i 29 listopada.


Jest też wibracja 2, liczba związana z kontaktami międzyludzkimi.
Nie jest to dobra liczba dla firm, które liczą na szybki zysk i rozgłos. W negatywnym aspekcie może też przynieść problemy z pracownikami.
Jednakże w tym pozytywnym, może pomóc nam w mediacjach i rekrutacji. Daty z nią związane to: 4,13,22 listopada.

wp
wp