Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na sierpień 2021

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na sierpień 2021
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2021-07-29 15:16

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w sierpniu i co chce Ci przekazać...

WODNIK
Anioł Opiekuńczy: AZURE
Twoje pragnienie spełni się w najbliższej przyszłości. Obecnie jednak powinieneś uzbroić się w cierpliwość i pozytywne myślenie. Azure zjawia się przy Tobie, by pomóc Ci w podtrzymaniu Twojej wiary. Poproś ją o pomoc zawsze wtedy, gdy czujesz, że popadasz w negatywne myślenie. Proces wysłuchiwania Twoich modlitw może być przyśpieszony tylko poprzez niezachwianą wiarę w to, że zostaną one spełnione. Nachodzące wątpliwości czy też zamartwianie się opóźniają urzeczywistnienie Twoich pragnień.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ GABRIEL
Archanioł Gabriel jest Aniołem Stróżem osób, których cel życiowy związany jest z komunikacją i sztuką. Pomaga wielu osobom jednocześnie, a Ty obecnie jesteś jedną z tych osób. Pomoże Ci on uwierzyć w Twoje naturalne zdolności i rozwinąć je. Otrzymasz możliwość szlifowania swojego talentu w taki sposób, by dzięki niemu pomagać innym. Współpracuj z Archaniołem Gabrielem i otwórz się przed nim w pełni. Powierz mu swoje niepokoje, niepewności, nadzieje i marzenia. Poproś go pomoc, a potem zauważaj i wykorzystuj pojawiające się okazje, które Ci ześle.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: BRIDGETTE
Obecna sytuacja nie jest dla Ciebie korzystna. Nie wiesz o niektórych istotnych sprawach, nie znam pewnych ważnych informacji. Szukaj głębiej i korzystaj z pomocy innych osób. Zadawaj pytania, by zyskać potrzebną Ci wiedzę. Ufaj swojej intuicji – poprzez nią kontaktuje się z Tobą Bridgette. Nie patrz na obecną sytuację jako na swoją jedyną szansę. Przed Tobą są jeszcze lepsze możliwości, jednak najpierw musisz stać się wolny. Pozwól sobie na uświadomienie.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: SONYA
Sonya jest Aniołem Stróżem bliskiej Ci, nieżyjącej już osoby. Zjawia się by Cię pocieszyć, gdyż Twoje serce przepełnia smutek. Nie masz powodów do zmartwień. Osoba, o której myślisz, jest bardzo szczęśliwa po tamtej stronie. Nie ma w niej żadnych negatywnych emocji względem Ciebie. Nie obwiniaj się – nie zrobiłeś niczego złego. Wysyła Ci miłość i zrozumienie. Bliska Ci osoba poprzez Sonyę, przekazuje Ci swoją wdzięczność.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: FRANCESCA
W ostatnim czasie mogłeś czuć się tak, jakbyś popadł w jakimś marazm. Mogłeś utknąć w martwym punkcie. Dzieje się tak dlatego, że boisz się podjąć złą decyzję. Francesca zjawia się po to, by podać Ci pomocną dłoń, doradzić Ci odpowiedni wybór. Jednak to, jak będzie wyglądał kolejny etap w Twoim żuciu, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Obecnie to czysta, niezapisana karta. Poświęć czas na wyciszenie, medytuj i módl się. Pomyśl nad swoją decyzją. Pozostań kreatywny. Pamiętaj, że jeśli nie podejmiesz decyzji, znaczy to, że zgadzasz się, by Twoje życie wyglądało tak, jak wygląda teraz.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ RAFAŁ
Archanioł Rafał jest Archaniołem Uzdrawiania. Pomoże ci wyleczyć Twoje ciało, ale i ciała innych ludzi. Otoczy Twoje fizyczne dolegliwości i schorzenia leczniczą mocą w postaci szmaragdowozielonego światła, a energia ta wchłania się w miejsce wymagające uleczenia. Wsłuchaj się w swoje myśli i uczucia – Archanioł Rafał przemawia w ten sposób do uzdrowicieli. Jeśli Twoim życiowym celem jest zostać uzdrowicielem, będziesz miał szansę niebawem to sobie uświadomić.
 

LEW
Anioł Opiekuńczy: SERENA
Serena jest Aniołem Obfitości. Otwórz się teraz na przyjmowanie darów, które do Ciebie płyną. Nie zamykaj się w sobie i nie zamartwiaj – w ten sposób utrudniasz Aniołom przekazywanie Ci dobrodziejstw. Nie zauważysz zsyłanych Ci błogosławieństw lub nawet je odrzucisz. Obecnie Twoje troski mogą być związane z niewiedzą w jaki sposób możesz zdobyć pieniądze. Zaufaj Niebu i Aniołom, pozbądź się tym zmartwień. Staraj się zapisywać myśli, uczucia i pomysły, które się powtarzają. To wskazówki od Sereny – jeśli ich wysłuchasz, wkrótce otrzymasz to, czego potrzebujesz.
 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: ASTARA
Wcześniej zadowalałeś się czymś znacznie mniejszym niż to, czego naprawdę pragnąłeś. Astara zjawia się po to, byś podwyższył swoje standardy i śmielej dążył do swoich rzeczywistych pragnień. To, że pragniesz, by Twoje życie było lepsze, nie jest w żaden sposób wyrazem egoizmu. Pamiętaj, że im więcej dostajesz, tym automatycznie więcej jesteś w stanie ofiarować innym. Astara chce, byś w końcu pozwolił sobie na szczęście i cieszył się swoim życiem. Nie bój się prosić o pomoc Aniołów – Anielska pomoc nie jest niczym ograniczona. Na pewno nikomu innemu jej nie zabraknie, kiedy też i Ty o nią poprosisz.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: AURORA
Teraz jest Twój czas. W Twoim życiu pojawia się wiele możliwości. Dobra passa wpływa zarówno na Twoje wnętrze, jak i na wygląd zewnętrzny. Mogą nachodzić Cię zmartwienia o to, że inni będą zazdrościć Ci Twoich obecnych i przyszłych sukcesów, dlatego będziesz ostrożny w mówieniu o swoich osiągnięciach. Możesz także zamartwiać się o swoją dalszą przyszłość. Aurora zjawia się przy Tobie, by przypomnieć Ci, że powinieneś cieszyć się obecną chwilą i czerpać z niej garściami. Poproś ją o pomoc i ciesz się tym, co obecnie otrzymujesz. Pamiętaj również o wdzięczności, a wtedy uda Ci się utrzymać wysoki poziom, na którym się obecnie znajdujesz.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: ATENA
Do tej pory bałeś się swojej siły. Miałeś obawy przed tym, że inni będą do Ciebie zniechęceni lub nawet opuszczą Cię, kiedy pokażesz im swoją prawdziwą moc. Towarzyszyły Ci także zmartwienia dotyczące tego, że mógłbyś nadużyć swojej siły. Atena zjawia się przy Tobie po to, by pomóc Ci odkryć Twoją moc w taki sposób, by miała ona pozytywny wpływ na Ciebie – Twoją samoocenę i przeznaczenie, ale i na stosunki z innymi ludźmi. Pamiętaj, że Twoja siła pochodzi z miłości. Nie musisz się jej bać.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: BETHANY
Niebo dziękuje Ci za to, że tak hojnie obdarzasz innych. Teraz jednak czas, by zadbać w końcu o siebie. Bethany zjawia się po to, by pomóc duchowo otworzyć Twoje ciało poprzez odpoczynek. Potrzebujesz teraz choć odrobiny relaksu. Pracowałeś niemal bez wytchnienia, w tym czasie pomagając wielu osobom. Pozwól sobie odebrać za to nagrodę. Anioły proszą Cię, być zadbał o siebie. Już teraz podejmij konieczne kroki, by zapewnić sobie czas na odpoczynek. Dzięki odprężeniu poczujesz się szczęśliwszy. Zyskasz także spokój, co wpłynie pozytywnie zarówno na Ciebie, jak i na wszystkich innych w Twoim otoczeniu.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: ZANNA
Najgorsze jest już za Tobą. Nieważne jest to, co działo się w przeszłości. Teraz jesteś i zawsze będziesz chroniony przez Anioły. Zanna pomoże ci zapomnieć o traumach, jakie przeżyłeś. Dzięki temu oczyścisz swoje serce ze strachu. Powoli, krok po kroku, staraj się wyzbywać autodestrukcyjnych myśli lub zachowań. Poproś o pomoc Zannę, a pomoże Ci ona odnaleźć spokój i poczucie bezpieczeństwa. Pozwól sobie na odpoczynek – jesteś pod polem ochronnym, jakie roztaczają nad Tobą Anioły. Żadna negatywna energia nie jest w stanie przez nie przemknąć. Przenika jedynie energia miłości. Jest ona obecna wszędzie tam, gdzie przebywasz Ty i Twoja rodzina.

wp
wp