Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na marzec 2021

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na marzec 2021
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2021-03-02 11:02

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w marcu i co chce Ci przekazać..

WODNIK
Anioł Opiekuńczy: ATENA
Atena to Anioł siły. Siła, która daje bezpieczeństwo. Ta pozytywna moc drzemie w Tobie, choć możesz się jej obawiać. Boisz się tego, że inni Cię opuszczą bądź zniechęcą się do Ciebie, kiedy pokażesz swoją prawdziwą siłę. Martwisz się, że możesz jej nadużywać. Atena zjawia się przy Tobie, by uświadomić Ci, że Twoja siła nie jest niczym złym. Przeciwnie – ona daje Ci bezpieczeństwo, którego potrzebujesz.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: ASTARA
Czas, by śmiało iść do przodu, iść po swoje. Do tej pory mogłeś zadowalać się czymś mniejszym, niż to czego pragnąłeś naprawdę. To idealny moment, aby w końcu to zmienić. Astara zjawia się przy Tobie, byś podwyższył swoje standardy. Śmiało idź wyżej i chwytaj więcej – spełniaj swoje pragnienia. Jeśli wiesz czego chcesz – nie zgadzaj się na żadne kompromisy i półśrodki. Jesteś wart tego, o czym marzysz.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: SONYA
Sonya zjawia się przy Tobie, aby przynieść Ci wiadomość od ukochanej, zmarłej już osoby. Ta osoba, o którą się martwisz, nie potrzebuje Twoich zmartwień. Chce zobaczyć Cię szczęśliwego i uśmiechniętego. Chce przekazać Ci, że sama jest szczęśliwa i spokojna – niczego jej nie brakuje. Nie ma też do Ciebie żadnego żalu, pozostała między Wami tylko miłość. Ta osoba czuwa nad Tobą wraz z Aniołami.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: CHANTALL
Chantall to Anioł Miłości. Zjawia się na Twoją prośbę związaną ze sferą uczuciową. Teraz otwórz się na miłość. Przed Tobą szansa na nowy romans – miej oczy otwarte, wpuść miłość do swojego życia. Jeśli jesteś w związku, namiętność może ponownie między Wami zaiskrzyć. Pozostań otwarty na dawanie i otrzymywanie miłości.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: CELESTE
Marzec to doskonały czas na zmiany. Przede wszystkim chodzi o zmianę miejsca. Być może od dłuższego czasu planujesz przeprowadzkę – teraz przy wsparciu Celeste, energie Ci sprzyjają. Możesz znaleźć propozycje domu lub mieszkania, które będzie odpowiadało wszystkim Twoim potrzebom. To także dobry czas na zmiany w sferze zawodowej. Rozejrzyj się za nowymi możliwościami – ta zmiana napełni Cię nową, pozytywną energią.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: AKASHA
W tym czasie powinieneś zwrócić uwagę na inne osoby w Twoim otoczeniu. Kochasz pomagać – to Twoja misja. Tak, jak Akasha, jesteś nauczycielem duchowym. Potrafisz wspierać innych dobrą radą. Masz umiejętność dobierana odpowiednich słów – umiesz podnieść na duchu, pocieszyć, ale i zmotywować do działania. Kontynuuj tę piękną pracę – dzięki temu wzrasta Twoja energia.
 

LEW
Anioł Opiekuńczy: CARESSA
Pewien etap w Twoim życiu dobiega końca – czas, abyś to sobie uświadomił i pozwolił odejść temu, co stare. Choć ten okres może być dla Ciebie trudny – możesz czuć rozpacz, tak jakby Twoje serce pękało z bólu. Nie trzymaj w sobie emocji – pozwól sobie na wyrażanie smutku i płacz. Oczyścisz tym swoją duszę. Pamiętaj, że nowy etap to dla Ciebie szczęście. Błogosławiona zmiana, której nie powinieneś się bać.
 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: DANIEL
Daniel to Anioł Opiekuńczy związków małżeńskich. Zjawia się przy Tobie, aby pomóc Ci uzdrowić Twoje małżeństwo. Jednak, aby tak się stało, najpierw musisz przepracować rany z przeszłości związane z małżeństwem i byłymi związkami partnerskimi. Wybacz swoim byłym partnerom i pozwól odejść im ze swojego serca. Pozbądź się gniewu. Uwolnij swoje serce, by w pełni poczuć piękno miłości małżeńskiej.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: OMEGA
To czas sukcesów! Omega to Anioł zwycięstwa. Zjawia się przy Tobie z bardzo dobrymi wiadomościami. Twoje działania wkrótce przyniosą widoczne rezultaty. Znajdujesz się na dobrej ścieżce – pozostań na niej. Omega zjawia się przy Tobie by Cię wspierać i umacniać w przekonaniu, że to, co robisz jest słuszne. Jeśli pojawią się chwilowe niepowodzenia – nie martw się nimi. Droga do wielkiego sukcesu zwykle bywa wyboista, ale miej świadomość, że wszystko zakończy się szczęśliwie.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: SERAFINA
Serafina jest Aniołem Opiekuńczym rodzin. Zjawia się przy Tobie, ponieważ Ciebie i Twoją rodzinę czeka zmiana, która przyniesie radość. Może to także zwiastować powiększenie Twojej rodziny. Obecny czas może być dla Ciebie wymagający – będziesz mieć poczucie chaosu i dezorganizacji. Pamiętaj jednak, że jest to całkiem naturalny element procesu dostosowawczego. Zwróć się do Serafiny o pomoc, a przeprowadzi Cię ona przez te zmiany i pomoże w trudnościach, które możesz napotkać na swojej drodze.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: AZURE
Pozostań cierpliwy. Azure przychodzi do Ciebie i jest zwiastunem tego, że Twoje pragnienia wkrótce się zamanifestują. Nie możesz jednak na siłę wymuszać ich urzeczywistnienia. Poczekaj spokojnie i zachowaj głęboką wiarę. Poproś Azure o wstawiennictwo, a będzie czuwała nad tym, by nie pozwolić Ci popadać w negatywne myśli. Pamiętaj, że pesymizm może tylko opóźnić spełnienie marzeń. Wiara z kolei pomoże je przyśpieszyć w naturalnym rytmie.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: IZAJASZ
Izajasz zjawia się przy Tobie by Cię chronić, wspierać i dodawać siły. Teraz masz dobry czas na wprowadzenie zmian w swoje życie. Gdy wpadniesz na jakiś pomysł – przemyśl go dokładnie, ale nie hamuj się przed jego realizacją. Teraz powinieneś ruszyć do przodu. Zmiany mogą powodować w Tobie pewne lęki, ale możesz je oddać Izajaszowi. W zamian otrzymasz pocieszenie i odwagę.