Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile
wp

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na maj 2021

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na maj 2021
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2021-04-29 11:57

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w maju i co chce Ci przekazać...

WODNIK
Anioł Opiekuńczy: MAYA
Przesłanie od Aniołów na maj zwraca uwagę na Twoją edukację. Maya doradza, byś nie przerywał nauki. Dodatkowa wiedza pomoże Ci w realizowaniu Twojego życiowego celu. Nie obawiaj się przeszkód na tej drodze, Maya zapewnia, że jeśli skoncentrujesz się na edukacji, niczego Ci nie zabraknie, by móc ją kontynuować. Skup się na korzyściach, jakie daje Ci pozyskiwanie wiedzy i doświadczenia, a Anioły pomogą Ci w znalezieniu potrzebnych na to środków finansowych, nauczycieli oraz innych niezbędnych zasobów.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: OMEGA
To czas zwycięstwa! Droga, którą obrałeś jest tą odpowiednią dla Ciebie. Wszechświat będzie dostrajał swoje wibracje do Twojej decyzji. Słuchaj swojego serca, wtedy będziesz płynął w naturalnej harmonii w kierunku swojego życiowego celu. Zadbaj o relaks, ale i o pewność siebie. Podążaj do przodu z optymizmem. Gdy pojawią się wątpliwości lub problemy – zatrzymaj się na chwilę, by wziąć głębszy oddech. To tylko chwilowe zgubienie rytmu. Nie koncentruj się na tym. Twoje zwycięstwo jest obecnie nieuniknione, nie zamartwiaj się chwilowymi niepowodzeniami.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: ISABELLA
Isabella zjawia się przy Tobie, by odpowiedzieć na Twoje pytanie: TAK. Tak, to jest ten czas, by podjąć się nowego wyzwania. Sytuacja jest taka, o jaką prosiłeś. Wciąż miej oczy szeroko otwarte i kieruj prośby do Aniołów – nawet idealna sytuacja, czasami wymaga działań korygujących. Isabella wraz z innymi Aniołami dba o to, by Twoja droga przebiegała bez zakłóceń. Wiedza, którą pozyskałeś daje Ci gotowość do wprowadzenia zmian. Cierpliwość popłaca – teraz śmiało krocz do przodu, by zbierać plony.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: AZURE
Azure zjawia się przy Tobie, by upewnić Cię, że Twoje prośby zostaną spełnione w najbliższym czasie. Obecnie potrzeba Ci jednak cierpliwości oraz wewnętrznego optymizmu. Poproś Azure o to, by podtrzymywała w Tobie niezachwianą wiarę. Nie staraj się wymuszać urzeczywistnienia swojego pragnienia na siłę, nie przyśpieszaj niczego. Pozwól by to zadziało się naturalnym rytmem. Możesz naturalnie przyśpieszyć ten proces, wierząc że Twoja prośba zostanie spełniona. Pamiętaj jednak, że podobnie możesz go opóźnić – poprzez brak wiary, zamartwianie lub popadanie w negatywne myśli.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: LEILA
Ostatni czas był dla Ciebie wymagający i ciężki. Działo się wiele rzeczy, które wpłynęły na wyczerpanie Twojej życiowej energii. Potrzebujesz teraz uciec w stronę natury. Potrzeba Ci chwili czasu tylko dla siebie, w samotności. Choć na chwilę wybierz się samotnie do miejsca, w którym będziesz mógł obcować z przyrodą. To ponownie naładuje Cię pozytywną energią i siłami witalnymi. Pamiętaj, że nie potrzebujesz pozwolenia innych osób, by móc zadbać o swoją duszę. Zaplanuj sobie chwilę odpoczynku i nie pozwól by ktoś lub coś wpłynęło na zmianę Twojego planu.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: MERLINA
Jesteś zdezorientowany i niepewny. Zaczynasz wprowadzać w swoje życie coraz większy chaos, chwytając się raz jednego, chwilę potem drugiego. To niezdecydowanie wyczerpuje Twoją energię. Powodem dezorientacji jest brak odpowiedniej ilości informacji, które są niezbędne, by podjąć właściwą decyzję. Możliwości, które są przed Tobą, wydają Ci się podobne. Jednak, gdy głębiej zbadasz daną sytuację, wybór stanie się bardzo klarowny. Poproś Merlinę, by w Twoich snach udzieliła Ci niezbędnych informacji. Wizualizuj sobie różne warianty i sprawdzaj reakcję swojego ciała. Jeśli czujesz napięcie, ściskanie w gardle lub żołądku - nie jest to odpowiedni wariant. W momencie, kiedy czujesz jak Twoje serce przepełnia ciepło, to znak, że decyzja jest właściwa. Zanim podejmiesz tę ostateczną – skonsultuj się z przyjaciółmi, doradcami czy ekspertami w danej dziedzinie.
 

LEW
Anioł Opiekuńczy: OPAL
W niebie została zauważona Twoja troska o dzieci. Anioły rozumieją Twoje zmartwienia, dlatego otaczają troską dusze i ciała Twoich dzieci. Opal jest ich Aniołem Stróżem – zwracaj się do niej z prośbą o ochronę i bezpieczeństwo. Opal widzi Twoje dzieci jako idealne, dostrzega w nich Boską Światłość. Widzi w nich dobroć i niewinność. Spójrz na swoje dzieci oczami Opal. To pozwoli Ci ujrzeć ich prawdziwą, bezwarunkową miłość.
 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: ASTARA
Wcześniej zadowalałeś się czymś mniejszym, niż to, co było Twoim prawdziwym pragnieniem. Teraz czas to zakończyć. Astara zjawia się przy Tobie, byś świadomie mógł podwyższyć swoje standardy. Chce pokazać Ci, że cierpienie wcale nie jest nieodłączną częścią Twojej egzystencji, a pragnienie lepszego życia dla siebie, nie jest przejawem egoizmu. Pamiętaj, że im więcej otrzymasz, tym więcej będziesz mógł dać innym. Nie bój się prosić o pomoc – Boska hojność nie jest niczym ograniczona, wystarczy jej dla każdego. Pamiętaj, że Anioły mogą Ci pomóc jedynie wtedy, kiedy o to poprosisz.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: ROCHELLE
Anioły usłyszały Twoje prośby o wsparcie finansowe. Pieniądze są symbolem obfitości, którymi Stwórca obdarza wszystkie swoje dzieci. Nie pozwól, by w Twoim umyśle rodziły się negatywne emocje związane z pieniędzmi. W niebie są one postrzegane jako energia wymiany. Anioły wiedzą, że pewne rzeczy materialne są Ci w tym momencie niezbędne do życia. Rochelle zjawia się przy Tobie, by pomóc Ci odblokować energię finansów. Są one zablokowane przez negatywne przekonania, emocje lub poczucie winy. Rochelle pomoże Ci oczyścić złe skojarzenia związane z pieniędzmi. Pozwól sobie otrzymać tę pomoc, by móc więcej przekazać innym. Wkrótce będziesz mógł zaspokoić wszystkie swoje potrzeby.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ GABRIEL
Archanioł Gabriel zjawia się przy Tobie, ponieważ Twój cel życiowy związany jest ze sztuką i komunikacją. Chce pomóc Ci, byś uwierzył w swoje zdolności i mógł je rozwinąć. Otworzy przed Tobą możliwości, które pozwolą Ci wykorzystać swój talent – tak, byś mógł pomóc innym. Oddaj Archaniołowi Gabrielowi swoje zmartwienia, wątpliwości i lęki, ale także pragnienia i nadzieje. Poproś o pomoc, a potem wykorzystaj szansę, która się przed Tobą pojawi.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: MYSTIQUE
Choć możesz czuć, że droga, którą wybrałeś wymaga od Ciebie wiele wysiłku i cierpliwości, Mystique pojawia się przy Tobie, by upewnić Cię, że jesteś na właściwej ścieżce. Dążysz do wyznaczonego przez siebie celu i powinieneś robić to z większym zdecydowaniem. Czasami konieczna jest elastyczność, jednak obecnie powinieneś mocno trzymać się swoich przekonań i założeń. Chodzenie na kompromis nie będzie sprzyjało Ci w realizacji Twojego planu. Nie skupiaj się na realizowaniu wizji innych ludzi, nie podporządkowuj się. Inni mogą nie być do końca świadomi Twojej wizji – możesz o niej opowiedzieć, ale nie usprawiedliwiaj się. Gdy zrealizujesz swój zamysł, wszyscy będą zadowoleni z efektu.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: SHANTI
Obecnie Twoja dusza jest zmęczona, w związku z intensywnym czasem jaki miałeś lub nadal masz. Potrzeba Ci spokoju i wyciszenia. Shanti zjawia się przy Tobie, by pomóc Ci spełnić tę potrzebę. Gdy poprosisz, otrzymasz okazję do spędzenia czasu w samotności i ciszy – tak, by zrelaksować swoje serce i umysł. Otrzymasz ukojenie duszy, by zaznać spokoju. Kontroluj swój oddech, skup się na nim – dzięki temu będziesz mógł pozostać spokojny, bez względu na to, co dzieję się obecnie w Twoim życiu. Wewnętrzny spokój to jeden z najsilniejszych leków.

wp
wp