Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na kwiecień 2021

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na kwiecień 2021
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2021-03-31 11:12

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w kwietniu i co chce Ci przekazać...

WODNIK
Anioł Opiekuńczy: FIONA
Prosiłeś Anioły o pomoc, ale jesteś na nią zamknięty. Pojawiają się w Tobie obawy, że konkretne zmiany mogą przynieść Ci straty lub niezadowolenie. Uwierzyłeś, że nie zasługujesz na pomoc. Fiona zjawia się przy Tobie by uwolnić Twoją głowę od tych negatywnych myśli. Zaufaj jej i pozwól sobie pomóc. Zasługujesz na wsparcie, a Niebo Ci go udziela. Zauważ wskazówki, które pojawiają się w Twoich wizjach.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: AKASHA
Jesteś nauczycielem duchowym. Dzięki temu, że potrafisz właściwie dobrać odpowiednie słowa, wpływasz na energię innych ludzi. Jesteś dla nich wsparciem, pocieszeniem oraz inspiracją. Udało Ci się pomóc wielu osobom – dajesz odpowiednie rady i wskazówki. Akasha zjawia się przy Tobie, by nadać Ci siły i zachęcić do kontynuowania tej pięknej misji. Staraj się dotrzeć do jeszcze większej liczby osób.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: PATIENCE
Teraz nie jest jeszcze dobry czas, by zaczynać nowy projekt. Choć masz do tego energię i zapał – wstrzymaj się jeszcze. Ten okres, jest okresem przygotowawczym. Powinieneś skupić się na zbieraniu potrzebnych informacji oraz na kształceniu samego siebie. Czytaj, medytuj, pytaj ekspertów, koncentruj się na nauce. Całe życie dzieli się na czas przygotowań i czas działania. Niebawem otrzymasz wezwanie do owego działania i będziesz mógł wykorzystać wiedzę, którą obecnie zdobywasz.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: OPAL
Opal zjawia się przy Tobie, bo Twoja troska o dzieci została zauważona w Niebie. Anioły rozumieją Twoje zmartwienia, dlatego otaczają dusze i ciała Twoich dzieci swoimi opiekuńczymi skrzydłami. Opal widzi w Twoich dzieciach dobroć i niewinność, widzi ich doskonałość. Spójrz na swoje dzieci tak, jak patrzy na nie Opal, odnajdź w nich tę doskonałość – zobaczysz wtedy ich miłość. Opal kocha Ciebie i Twoje dzieci – a Twoje dzieci kochają Ciebie.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: FRANCESCA
W ostatnim czasie mogłeś odczuć wstrzymanie. Tak, jakbyś utknął w marazmie. Nie działałeś, bo bałeś się, że podejmiesz złą decyzję. Francesca zjawia się przy Tobie, by pomóc Ci dokonać tego wyboru. Pamiętaj jednak, że to jak Twoje życie będzie wyglądało w kolejnym etapie, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Medytuj i rozważaj, bądź kreatywny i nie obniżaj swoich standardów. Miej odwagę, by podjąć działanie ku swoim pragnieniom. Pamiętaj, że jeśli nie podejmiesz żadnej decyzji, zgadzasz się na to, by Twoje życie wyglądało tak, jak do tej pory.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: RAYE
Otrzymywałeś wskazówki, by zająć się jogą lub innymi ćwiczeniami fizycznymi. Raye zjawia się przy Tobie, by potwierdzić wcześniejsze sugestie. Ruch jest niezbędny, byś mógł realizować to, czego pragniesz. Ćwiczenia dają Ci energię i siły witalne, dzięki którym możesz rozpocząć realizacje swoich zamierzeń. Otworzysz w sobie zapał i kreatywność. Joga oczyści i rozwinie Twoje czakry, a co za tym idzie – usłyszysz wyraźniej anielskie wskazówki.
 

LEW
Anioł Opiekuńczy: DESIREE
Odczuwasz pewien brak – podświadomie wiesz, że obecne okoliczności nie są sprzyjające. Desiree zjawia się przy Tobie, abyś mógł uwierzyć w mądrość, którą masz w sercu. Skok na głęboką wodę wydaje się romantyczny i pełny pasji, ale jednak to posunięcie w obecnej chwili mogłoby okazać się niebezpieczne. Desiree jako Twój Anioł Opiekuńczy łapie Cię za rękę i przekazuje wiadomość, że ten krok nie przyniesie Ci radości, której szukasz. Poczekaj, wstrzymaj się z działaniem – niebawem w Twoim życiu może pojawić się lepsza perspektywa.
 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: CELESTE
To czas na dokonanie tej ważnej zmiany. Ta zmiana może wydawać Ci się bardzo wymagająca. Boisz się wysiłku i tego, co za nią stoi. Współpracuj z Celeste i innymi Aniołami, a pomogą Ci przejść przez ten niepewny etap. Nowe miejsce bądź nowa praca, to coś, co w tej chwili jest Ci bardzo potrzebne. Celeste wspiera Ciebie i członków Twojej rodziny w przygotowaniu się do tej zmiany. Wypatruj na swojej nowej drodze ludzi, którzy będą Ci pomocni.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: ADRIANA
Anioły usłyszały Twoje modlitwy i cieszą się, że poprosiłeś o pomoc. Masz świadomość, że anielska pomoc może być zesłana tylko wtedy, gdy o nią poprosisz. Teraz zjawia się przy Tobie Adriana, by udzielić Ci wskazówek, dzięki którym osiągniesz stan wyższej świadomości. Zwracaj uwagę na swoje wizje, sny, nawracające myśli i uczucia oraz na słowa, które usłyszysz „przypadkowo”. To przesłania, które kieruje do Ciebie Adriana. Zachęca Cię do podjęcia działań i zapewnia bezpieczeństwo, gdy będziesz realizował boskie zalecenia.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: OMEGA
Omega przychodzi do Ciebie z gratulacjami, jako zwiastun nadchodzącego sukcesu. Dzięki temu, że podjąłeś działanie w zgodzie z boskim przewodnictwem, Wszechświat dostraja teraz wibracje do Twojej decyzji. Słuchaj tego, co podpowiada Ci serce i płyń wraz z prądem swojego życiowego celu. Gdy na swojej drodze napotkasz problemy, nie roztrząsaj ich – to tylko znak, że chwilowo zgubiłeś rytm. Skup się na swoim oddechu, odpręż się i z wewnętrznym przekonaniem podążaj do przodu.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: VANESSA
Stoisz przed decyzją. Brakuje Ci pewności. Zastanawiasz się, którą drogę masz wybrać. Bałagan w Twoich myślach sprawia, że wraz z każdym nowym dniem przychylasz się do innej możliwości. By dokonać mądrego wyboru, skup się przede wszystkim na swoim celu. Codziennie odpowiadaj sobie na pytania: „Co zbliża mnie do mojego celu? Co mnie od niego oddala?”. Gdy znajdziesz odpowiedzi na te pytania, łatwiej będzie podjąć Ci odpowiednie decyzje.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: SERAFINA
Twoje prośby związane z Twoją rodziną zostały wysłuchane. Serafina jest Aniołem Opiekuńczym Rodzin i zjawia się by czuwać nad Tobą i Twoją rodziną. Przynosi ze sobą wiadomość o zmianie, która wydarzy się w Twojej rodzinie. W obecnym czasie przechodzisz proces przygotowawczy, przez co możesz odczuwać chaos wokół siebie. Serafina przeprowadzi Cię przez ten trudniejszy okres, byś mógł poradzić sobie z problemami, które będą stawały na Twojej drodze. Nie unikaj szczerych rozmów z członkami swojej rodziny, pomogą one oczyścić atmosferę. Wkrótce nastąpi szczęśliwa zmiana lub powiększenie rodziny.