Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na grudzień 2020

Anioł Opiekuńczy dla każdego znaku zodiaku na grudzień 2020
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2020-12-03 13:04

Sprawdź, jaki Anioł będzie opiekował się Twoim znakiem zodiaku w grudniu i co chce Ci przekazać...
 

WODNIK
Anioł Opiekuńczy: RAYE
Otrzymujesz różnego rodzaju sygnały i znaki z Nieba, by zająć się jogą lub innymi ćwiczeniami fizycznymi. Raye zjawia się przy Tobie, żeby dodatkowo Cię umocnić i skierować na ten cel. Aktywność fizyczna jest Ci w tym momencie potrzebna, aby otworzyć strumień do realizacji swoich pragnień. Ćwiczenia dodadzą Ci większej ilości sił witalnych, ale także pozytywnej energii – to pozwoli Ci doprowadzać do szczęśliwego finału wszelkie projekty, które rozpoczniesz. Gdy zajmiesz się jogą, wprowadzisz do swojego ciała oraz ducha harmonię, a to uzdrowi, oczyści i otworzy Twoje czakry. Wtedy pozwolisz sobie słyszeć wyraźniej przewodnictwo Anielskie. Kiedy czujesz niepewność, onieśmielenie czy brak zapału, poproś o pomoc Raye – ona wspomoże Cię przy odpowiednim zaplanowaniu ćwiczeń, które będą dopasowane zarówno do Twoich możliwości fizycznych, ale także do innych zobowiązań życiowych, takich jak grafik w pracy, inne zajęcia pozazawodowe czy obowiązki domowe.
 

RYBY
Anioł Opiekuńczy: GRACE i ANTOINETTE
Grace i Antoinette zjawiają się przy Tobie, aby uświadomić Ci przyczynę pewnego nieporozumienia. Jest ono wynikiem charakteru drugiej osoby, ale też błędnej oceny sytuacji, której dokonała. By to zrozumieć i oczyścić relacje, musisz przestać ją osądzać. Nie możesz oceniać tej osoby w kategorii dobra lub zła, obudź w sobie pokłady empatii i współczucia. Ta osoba żyje tak, jak na dany moment potrafi najlepiej – nie lituj się nad nią, dostrzeż w niej potencjał oraz wewnętrzną siłę. Dzięki temu sprawisz, że na Waszą relację spłynie światłość. Często postrzegasz innych ludzi poprzez pryzmat własnej osoby – ta sytuacja jest świetną możliwością na to, aby przerobić sprawę własnego ego. Grace i Antoinette wspomogą Cię w drodze do uwolnienia siebie od negatywnej energii, pomogą uzdrowić konfliktową sytuację, a dzięki pobudzeniu współczucia wobec innych, odsuniesz od siebie myśli o tym zajściu i sprawisz, że inni wybaczą Ci oraz zapomną o tym wydarzeniu.
 

BARAN
Anioł Opiekuńczy: ISABELLA
Jeśli czujesz niepewność bądź wahanie nad tym, czy warto podjąć jakąkolwiek inicjatywę, Isabella przychodzi do Ciebie z odpowiedzią – TAK, to jest dobry moment i właściwy czas, na który od dawna czekałeś. Energia sprzyja Ci, by z odwagą podjąć nowe wyzwanie. Poza odwagą musisz jednak kierować się także rozwagą, miej oczy szeroko otwarte i proś o wstawiennictwo Aniołów. Nawet idealne sytuacje czasami wymagają pewnych „napraw”. Gdy Isabella zjawia się przy Tobie, możesz być pewny, że czuwa ona nad tym, aby cały proces przebiegał bez zakłóceń. W najbliższym czasie odczytasz wiadomości, które do Ciebie spływają, otrzymasz znaki, a elementy, które do tej pory wcale do siebie nie pasowały, zaczną tworzyć całą, czytelną układankę. Otrzymasz też bardzo przydatną wiedzę, która dodatkowo przygotuje Cię do wprowadzenia zmian.
 

BYK
Anioł Opiekuńczy: ARIELLE
Masz piękną moc i silny dar – jesteś medium i potrafisz łączyć się ze światem pozamaterialnym. Jest to wynik Twojej otwartości i rozwoju duchowego. Twoje prośby o boską opiekę i naprowadzenie na odpowiednią ścieżkę w życiu zostały wysłuchane. Arielle zjawia się przy Tobie po to, aby pomóc Ci w tej sprawie. Jest ona Aniołem Stróżem osób, które obdarzone są zdolnościami parapsychologicznymi. Zapewni Ci wsparcie, które pozwoli rozwijać Twój niezwykły dar. Arielle przyciągnie do Ciebie Przewodników Duchowych, ale także pomoże dobrać odpowiednie zajęcia i książki, które dodatkowo wspomogą Twój rozwój. Nie bój się tej mocy, którą nosisz w sobie. Nie wstydź się jej – choć w dzieciństwie mogłeś doświadczać nieprzychylnych komentarzy z tego powodu. Poproś Arielle o pomoc, a ona doda Ci odwagi i umocni w przekonaniu, że to piękny dar, który możesz wykorzystać w dobrym celu.
 

BLIŹNIĘTA
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ RAFAŁ
Archanioł Rafał jest Archaniołem Uzdrawiania. Pojawia się przy Tobie, ponieważ potrzebujesz uzdrowić swoje ciało. Ale Ty również masz w sobie dar do uzdrawiania innych. Archanioł Rafał otacza Cię teraz swoimi skrzydłami, uleczy Twoje dolegliwości i schorzenia, z którymi się borykasz. Napełni Twoją aurę szmaragdowozielonym światłem – przyjmij tę energię i poczuj jak wchłaniana jest w miejsce, w którym doskwiera Ci ból. Jednocześnie możesz w tym czasie poczuć w sobie moc do uzdrawiania, Archanioł Rafał daje Ci energię umocnienia i świadomości, że to Twoja droga i piękny dar. Poproś o jego wstawiennictwo, a pozytywnie przeprowadzi Cię przez drogę kariery medycznej. Pomoże wybrać odpowiednią dziedzinę, która jest Ci przeznaczona.
 

RAK
Anioł Opiekuńczy: ARCHANIOŁ MICHAŁ
Archanioł Michał pojawia się przy Tobie, ponieważ prosiłeś o ochronę i bezpieczeństwo, ale także rozmyślałeś nad swoim celem w życiu. Michał zjawia się, by otoczyć Cię ochroną, ale także uświadomić Ci, że jesteś wojownikiem światła i pomoże Ci realizować się w tej życiowej misji. Czułeś od dawna, że jesteś inny niż wszyscy – to powodowało w Tobie napięcie, a nawet izolację. Archanioł Michał chce przekazać Ci, że nigdy nie zostaniesz sam ze swoimi problemami. Gdy poczujesz potrzebę, aby wprowadzić zmiany w swoje życie osobiste lub zawodowe – wiedz, że jest to impuls, wysłany przez Niego. Zachęca Cię on do odważnego działania, abyś w końcu mógł osiągnąć swój życiowy cel. Poproś go o pomoc, a wprowadzi w Twoje życie harmonię, która będzie Ci potrzebna w czasie przemian – zapewni poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

 

LEW
Anioł Opiekuńczy: ATENA
Boisz się swojej siły i potencjału, który w Tobie drzemie. Boisz się tego, jak odbiorą to inni. Obawiasz się, że inni opuszczą Cię, albo poczują do Ciebie niechęć, kiedy pokażesz im swoją moc. Jest w Tobie wiele rozterek związanych z siłą – boisz się, że możesz jej nadużyć. Atena przychodzi do Ciebie, aby pomóc odkryć Ci potencjał drzemiący w Tobie, ale także nauczyć Cię odpowiedniego korzystania z niego. Za jej pomocą Twoja siła stanie się przyczynkiem do nawiązywania pozytywnych kontaktów, ale także do budowania Twojej samooceny i do osiągania wyznaczonego przez Ciebie celu. Musisz pamiętać, że siła, którą posiadasz pochodzi z miłości, prosto z Nieba. Nie możesz jej nadużyć, bo to dobra i piękna energia. Pomyśl o osobie, która jest dla Ciebie autorytetem siły, która potrafi równoważyć w sobie energię żeńską i męską. Kiedy dostrzeżesz w tym dobro, pozwolisz sobie otworzyć się na przyjęcie i rozwijanie Twojej mocy.

 

PANNA
Anioł Opiekuńczy: MAYA
Maya pojawia się przy Tobie przy rozterkach związanych z nauką i samorozwojem. W momencie, kiedy nie jesteś pewny, czy dokonałeś dobrego wyboru jeśli chodzi o kierunek kształcenia, poproś ją o pomoc, a postawi na Twojej drodze znaki, które dadzą Ci odpowiedź. Teraz możesz odczuwać jej obecność, ponieważ straciłeś pewność i zapał do kontynuowania nauki. Wiedza, którą możesz zdobyć będzie Ci bardzo pomocna w osiągnięciu Twojego życiowego celu. Możesz mieć obawy dotyczące tego, czy starczy Ci środków finansowych do tego, by kontynuować proces edukacji. Poproś Mayę o wstawiennictwo, a zapewni Ci dary, które będą niezbędne, abyś mógł dokończyć kształcenie. Pomoże Ci w odnalezieniu odpowiednich nauczycieli, podręczników, funduszy oraz innych koniecznych do tego zasobów. Pomoże Ci również w chwilach zwątpienia, doda motywacji oraz skupienia.
 

WAGA
Anioł Opiekuńczy: LEILA
Ostatnio miałeś ciężki czas, borykałeś się z trudnymi sytuacjami. Potrzebujesz uciec od tego, co na co dzień Cię otacza. Potrzebujesz pobyć sam ze sobą, w takim miejscu, które da Ci kontakt z naturą. Udaj się tam, gdzie czujesz się wolny, ale i bezpieczny. Gdzie może odpocząć Twoje ciało i Twoja dusza. Nie potrzebujesz do tego pozwolenia innych. To Twoja potrzeba, którą powinieneś sobie podarować. Kiedy będziesz sam, zrelaksuj się i pozwól, by Twoje myśli krążyły, tam gdzie same chcą. Nie kieruj ich w żadnym konkretnym celu. Zobacz gdzie wędrują, gdzie one Cię pokierują. Zapisz to. Następnie poproś Leilę o oczyszczenie tych punktów, Twojego ciała i Twojej aury. Poproś ją, aby odcięła od Ciebie zmęczenie i stres, który wpiął się w Twoją energetykę. Medytuj i proś o spełnienie Twoich pragnień. Dzięki temu powrócisz do domu umocniony i napełniony nową energią do działania.
 

SKORPION
Anioł Opiekuńczy: CRYSTAL
Przed Tobą coś nowego i pięknego – czujesz to, choć jeszcze nie jest to widzialne i namacalne. To, nad czym pracowałeś, zaczyna już kiełkować. To początek przemiany, która da Ci szczęście i błogosławieństwo. Ważne jest, abyś w tym czasie unikał negatywnej energii i sceptycznie nastawionych ludzi. Kiedy tylko wyczujesz coś takiego, ucinaj ten kontakt. Poproś Crystal o pomoc, a przyciągnie do Ciebie pozytywnych ludzi. Pamiętaj, że aby zrealizować swój cel, musisz poświęcać mu czas i działanie. Codzienne, konsekwentne działania zbliżają Cię do jego osiągnięcia. Nie musisz pracować ciężko, wystarczą małe kroki. Kontaktuj się z życzliwymi osobami i czytaj książki, to pozwoli zachować Ci wysoki poziom dobrej energii. Każdego dnia doceniaj siebie za to, co w danym dniu zrobiłeś w kierunku zrealizowania swojego celu.
 

STRZELEC
Anioł Opiekuńczy: FIONA
Musisz uwierzyć, że zasługujesz na pomoc z Nieba. Prosisz o nią, choć Twoje prośby są niepewne. Wahasz się, czy możesz i czy powinieneś kierować swoje prośby. Fiona zjawia się przy Tobie, by umocnić Twoją wiarę w siebie oraz po to, by zesłać Ci pomoc, której potrzebujesz i na którą zasługujesz. Widzi ona problemy, z którymi się borykasz, a które łatwo można byłoby rozwiązać, gdybyś tylko poprosił o pomoc i pozwolił sobie na jej przyjęcie. Fiona będzie działała przy Tobie, aby uwolnić Twoje myśli i zbudować Twoje zaufanie. Nie zamykaj się na jej wsparcie, przyjmij pomoc z Nieba. Zwracaj uwagę na odczucia i wrażenia, których doświadczasz. Skup się na myślach i wizjach, które pojawiają się w Twojej głowie. To przekazy z Góry, które mają Cię umocnić.
 

KOZIOROŻEC
Anioł Opiekuńczy: OCEANA
Oceana zjawia się przy Tobie, by dodać Ci energii i odwagi do działania. Możesz teraz śmiało podejmować odważne kroki – zaufaj temu, co czujesz wewnątrz siebie. Nie musisz już rozważać i analizować kolejny raz tego samego. Wyciągnąłeś odpowiednie wnioski. Teraz nie powinieneś zwlekać, to jest ten odpowiedni moment, aby podjąć realne działanie. Przy pomocy Oceany wykonasz plan, w którym podzielisz wszystkie niezbędne działania do osiągnięcia celu, na mniejsze etapy. Dzięki temu nie będziesz czuł przytłoczenia ogromem obowiązków. Krok po kroku będziesz realizował swój cel. Proś Oceanę o wstawiennictwo, a codziennie będzie dodawała Ci motywacji i wiary – to będzie Ci bardzo potrzebne. Na tej drodze nie zabraknie zawirowań, będziesz pracował ciężko, ale cel jest warty tej pracy.