Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Anielskie Przesłania na Święta

Anielskie Przesłania na Święta
Wróżbita Mateusz Algiz Wróżbita Mateusz Algiz 2020-12-23 11:52

Sprawdź, co radzą Anioły dla Twojego znaku zodiaku w okresie świątecznym.

KOZIOROŻEC
„Szerz życzliwość”
Spełniaj dobre uczynki – dzięki nim podnosisz swój poziom energii oraz przyciągasz wdzięczność osób, których obdarzasz pomocą lub życzliwością. Pozostając życzliwym i wspierającym, odbierzesz jeszcze więcej, niż dajesz. Gdy obdarowana przez Ciebie osoba wysyła Ci wdzięczność, możesz fizycznie odczuć jak Twoja dusza promienieje – poprawia się Twoje samopoczucie. Będąc dobrym dla innych, rozwijasz się duchowo.
 

WODNIK
„Mów do siebie słowami pełnymi miłości”
Musisz mieć świadomość, że słowa, którymi opisujesz siebie, mają istotny wpływ na poczucie własnej wartości. Zwracaj uwagę na to w jaki sposób o sobie myślisz, co o sobie mówisz lub piszesz, czy nawet to, jak żartujesz na swój temat. Jesteś swoim własnym opiekunem – to spory obowiązek. Musisz podejść do swojej osoby łagodnie, otaczając się miłością. W tym czasie mów o sobie pięknymi słowami – to nie pyszałkowatość, a prawda o Twojej boskiej naturze.
 

RYBY
„Ciesz się prawdziwą bliskością”
Poczuj radość, którą da Ci prawdziwa i głęboka bliskość z ważną dla Ciebie osobą. Może to być partner, przyjaciel lub członek rodziny. Ważne, byś mógł poczuć silną więź z danym człowiekiem – to pozwoli podnieść Twój poziom energii. Wyznaj prawdę, mów o swoich uczuciach, dzięki temu poczujesz lekkość w sercu. Jeśli odczuwasz samotność, nie ma obok Ciebie bliskiej osoby – pamiętaj, że Anioły są zawsze w pobliżu. Rozmawiaj z nimi i poczuj ich bliskość.
 

BARAN
„Znajdź światło w ciemności”
Kiedy czujesz, że Twoje myśli i uczucia zaczyna spowijać mrok, pamiętaj o tym, że prawdziwe światło zawsze lśni w Twoim wnętrzu. W takich momentach jeszcze jaśniej, niż zwykle – pozwól sobie to poczuć. Nie poddawaj się ciemności. Wyobrażaj sobie piękny zachód słońca przepełniony energią kolorów. Wizualizuj blask tych promieni, a przenikną one do Twojej aury. Dzięki temu poczujesz przypływ odwagi i radości, zaczniesz promieniować tym blaskiem również zewnętrznie.
 

BYK
„Zrezygnuj z kontroli”
Zbyt często i zdecydowanie za bardzo chcesz kontrolować siebie, innych ludzi, bądź konkretne sytuacje. Musisz bardziej zaufać, wtedy poczujesz, że uwalniasz się od lęków, które towarzyszą Ci codziennie. Pamiętaj, że próby utrzymywania władzy i kontroli nad wszystkim, działa zupełnie odwrotnie – poczujesz, że to tracisz. Anioły radzą, abyś odpuścił w sobie narzucone przymusy tego, że musisz panować nad wszystkim. Niektóre sprawy muszą biec swoim naturalnym rytmem.
 

BLIŹNIĘTA
„Poznaj swoją boskość”
Musisz przypomnieć sobie o swojej boskości. W gorszych momentach, gdy czujesz spadek sił witalnych i energii życiowej, kiedy brakuje Ci wiary we własne możliwości – pamiętaj, że jesteś boską doskonałością. Twoje istnienie nie jest przypadkowe, dbaj o swój boski pierwiastek i szanuj swoją świętość. Dostrzeż tę świętość w sobie i w bliskich Ci osobach, które Cię w tym czasie otaczają, a poczujesz w ten wyjątkowy czas prawdziwą magię.
 

RAK
„Bądź cierpliwy dla siebie”
W Tobie i w sytuacjach, które Cię dotyczą, codziennie zachodzą zmiany. Każdego dnia uczysz się, zbierasz cenne doświadczenia i rozwijasz swoją duszę. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że wciąż stawiasz kroki do przodu. Czasami bywasz dla siebie zbyt wymagający, chcesz widzieć efekty za szybko. Wykaż się cierpliwością w procesie swojego rozwoju – podejdź do tego z pokorą i zaufaniem. Dzięki cierpliwości otworzysz sobie drzwi do przypływu dobrej energii.
 

LEW
„Rozpieszczaj się”
To idealny moment, abyś skupił się na sobie – na swoich potrzebach i pragnieniach. Zatroszcz się o siebie. Zasługujesz na wszelkie dary, które świat może Ci zesłać. Zapłać za nie wdzięcznością – to najlepsze podziękowanie, które otworzy nową energię dobrobytu dla Ciebie i dla Twoich bliskich. Naucz się przyjmować nagrody i prezenty, otrzymując coś od kogoś, pozwalasz poczuć tej osobie przyjemność dawania. Rozpieszczaj się, a wtedy znikną Twoje blokady dotyczące przyjmowania.
 

PANNA
„Poświęć ten dzień”
W ten świąteczny czas możesz poświęcić jeden dzień dla wybranej intencji. Pomyśl o tym, czego pragniesz, o tym, czego chciałbyś doświadczyć, bądź o tym, co chciałbyś przyciągnąć do swojego życia. Może to być piękne i głębokie uczucie, może pozyskiwanie większych pieniędzy, a może poprawa zdrowia i lepsze samopoczucie. Gdy ustalisz swoją największą potrzebę, przez jeden dzień skoncetruj się wyłącznie na niej. Dzięki temu wyślesz jasny komunikat, co ma zostać Ci zesłane.
 

WAGA
„Działaj krok po kroku”
Twoje marzenia i intencje są czyste i piękne. Możesz je zmaterializować, ale potrzebujesz większego skupienia, zaufania i cierpliwości. Myśl o tym, czego pragniesz. Mów o tym na głos. Współpracuj z Aniołami – to jedyna słuszna droga, która przyśpieszy cały proces spełnienia. W tym czasie postaw pierwszy, mały krok ku realizacji swoich planów. Pamiętaj jednak, że pełna manifestacja to droga, którą musisz podążać krok po kroku, ale z poczuciem pewności.
 

SKORPION
„Napełnij miłością nadchodzący dzień”
Czas świąteczny to moment ciepła, miłości, domowego zacisza i obecności najbliższych nam osób. Ta energia miłości jest potężna i Ty masz ją w sobie. Otwórz ten piękny potencjał. Napełnij miłością siebie, swoje sytuacje i swoich bliskich. W tym czasie owa energia pozwoli Ci poczuć wewnętrzne spełnienie i spokój. Da Ci także wszelkie narzędzia do tego, abyś mógł realizować swoje plany. Miłość jest Twoją ochroną.

 

STRZELEC
„Nauczaj spokoju, dając przykład”
Równowaga i harmonia to Twoja domena. Poprzez swój wewnętrzny spokoj, przypominasz ludziom wokół siebie, jak ważne jest wyciszenie. Przyciągasz do siebie osoby, które tego potrzebują. Swoją postawą inspirujesz innych do uspokojenia swoich myśli, swojej duszy i swojego ciała. Nie pozwól, by coś zakłóciło u Ciebie strumień harmonii. Wiesz, co robić by osiągnąć wyciszenie. Szerz tę wiedzę – istotnie pomożesz w ten sposób swoim bliskim.