Wp Horoskopy Partner
serwisu:
Wrozbyonline-logo
mobilemobile

Anielskie Pogotowie Ratunkowe - Anioły Partnerstwa, Miłości i Obfitości

Facebook-no-circlePodziel się Fb-messengerWyślij
Skontaktuj się z autorem
Ayla

Ayla

niedostępny
Anielskie Pogotowie Ratunkowe - Anioły Partnerstwa, Miłości i Obfitości
Ayla Ayla 2015-07-06 00:00

Chcąc prosić o pomoc anielską, warto się przygotować do rozmowy z nimi. Uczyń tę chwilę czymś wyjątkowym, szczególnym - tak jak doniosłe i wartościowe są dary, o które prosimy.

Wywołać można jednego z aniołów lub prosić by zjawiły się w większym gronie. Jeśli masz problem z zapamiętywaniem imion, nie szkodzi ! Nie koniecznie trzeba zapamiętać ich imiona ; po prostu zwracaj się do aniołów obfitości i dobrobytu. Bądź szczery w swoich rozmowach z nimi i poproś, proś, proś: ) O spełnienie własnych potrzeb i pragnień, tych najważniejszych dla Ciebie i tych mniej ważnych. Wiedz, że anioły zawsze chcą pomóc i już wiedzą, że zasługujesz żyć pełnią życia. Pytanie brzmi: tylko czy jesteś gotowy i chcesz odebrać obfitość błogosławieństw dla siebie?

 

Przygotowanie do ceremonii:


Znajdź spokojne miejsce gdzie możesz usiąść. Może to być w domu, bądź na łonie natury - np. ogród. Zapal świece w dowolnym wybranym przez Ciebie kolorze. Dobrze jest przybrać twoje małe Sanktuarium Ducha ( to miejsce ) kwiatami. Uczyń to miejsce i tą chwilę świętą. Potrzebna jest kartka i długopis, oraz zdjęcia bądź przedmioty, związane z tym, co ma odejść z Twojego życia. Napisz list do Stwórcy aby pomógł Ci uwolnić się od relacji z przeszłości, tych które ciążą. Możesz pisać o każdej sprawie, która Cię boli i chcesz się od tego uwolnić.

 

Teraz modlitwa, bądź jak kto woli, prośba do Boga i Istot Anielskich.

 

Stwórco,
Dziękuję za waszą obecność w moim życiu i za błogosławieństwa którymi mnie obdarzyłeś. Jestem Ci zawsze wdzięczny za wszystko co mnie spotkało. Dziękuję za każdą relację z mojej przeszłości, która pomogła mi dotrzeć do tego miejsca i uświadomiła mi, kim naprawdę jestem. Każda z nich nauczyła mnie bardzo istotnych lekcji o mnie. Teraz proszę Cię Stwórco, o pomoc w uwolnieniu mnie, z tych wcześniejszych relacji. Proszę o wolność dla mnie - ale i dla nich. Pomóż mi i pozwól przeszłości odejść.

 

Gdy jesteś gotowy, wstań i jeden po drugim, połącz się z każdą osobą z przeszłości. Podziękuj jemu lub jej za to, że byli w swoim życiu. Podziękuj, iż przez tę osobę miałeś okazję do przejścia lekcji, wiele się nauczyłeś. Ta osoba pomogła Ci się rozwinąć przez nie zawsze być może przyjemne doświadczenia.

 

Następnie poświęć chwilę, aby odciąć więzy energetyczne wytworzone w tym związku. Oddychaj głęboko i zwolnij tę osobę ze swojego życia. W rzeczywistości możesz np. wizualizować cięcia sznura lub wstążki, która łączy Ciebie i tą osobę. To może być bardzo trudne, jeśli chodzi o bolesne relacji z przeszłości, ale jest ważnym krokiem, który uwolni Cię od tych ostatnich wzorców i zachowań.
Gdy jesteś gotowy, przejdź do następnej osoby, i dalej, dopóki nie przejdziesz przez wszystkie wcześniejsze relacji. Kiedy czujesz, że proces jest kompletny, poświęcić kilka chwil dla siebie. Teraz podziękuj sobie za pracę, którą właśnie wykonałeś. Podziękuj, iż znalazłeś w sobie siłę, aby pozwolić przeszłości odejść.

 

♥ ♥ ♥

 

Przedstawione poniżej anioły są obecne przy nas, wspierają nas zawsze gdy o to prosimy. Wezwane i poproszone o pomoc, pomogą otworzyć się i odkryć nowe relacje - lub uzdrawiać swoje obecne relacje. Chcą nam pomóc w każdy możliwy sposób, bo wiedzą, że zasługujesz na życie wypełnione pokojem miłością, radością i szczęściem. Podziel się z nimi swoimi pragnieniami i poproś o pomoc, trzeba - a więc i można doświadczać najwyższego wyrazu miłości we wszystkich relacjach.

 


Archanioł Chamuel - pomaga miłości i poprawia relacje.

Chamuel - jego imię oznacza "ten, który szuka Boga." To bardzo potężny archanioł w hierarchii. Chamuel pomaga tym, którzy szukają prawdziwej miłości. Kiedy go o to poprosisz, pomoże odnaleźć długotrwałe i bezinteresowne relacje miłosne. Jeśli jesteś już w związku, pomoże w problemach z porozumieniem, obudzi współczucia i wzmocni fundamenty relacji. Chamuel zawsze będzie przypominać, że jeśli nauczysz się kochać najpierw siebie, łatwiej będzie Ci kochać innych.

 

Modlitwa do Archanioła Chamuela: w poszukiwaniu miłości.

 

Archaniele Chamuelu, zwracam się do Ciebie z prośbą o pomoc w znalezieniu prawdziwej miłości. Proszę, pomóż mi pamiętać, że jestem wartościowy i że zasługują na prawdziwą miłość. Prowadź mnie do mojego idealnego partnera, który jest kochający, wspierający, i spraw aby nasz związek służył naszemu coraz większemu dobru. Bóg wie, kto jest moim idealnym partnerem i wierzę, że połączy nas z sobą w idealnym momencie.

 

Modlitwa do Archanioła Chamuela: istniejące partnerstwo.

 

Archaniele Chamuelu, prosze Cię abyś pomógł mi w mojej obecnej relacji. Pomóż nam porozumieć się razem; wiem, iż możemy się podłączyć i ponownie wywołać naszą miłość i zrozumienie dla siebie. Pomóż nam słuchać i mówić od serca, abyśmy mogli komunikować się z sobą z zrozumieniem i współczuciem. Naucz nas, jak kochać siebie prawdziwie i spraw byśmy się wzajemnie miłowali. Wiesz dokładnie, co musimy uczynić, aby wzmocnić naszą miłość do siebie. Jestem otwarta/y na ten cudów. Dziękuję Ci za pomoc.

 

 


Archanioł Ariel - przynosi harmonię.

 

Imię Ariel oznacza "lew Boga." Ariel jest mistrzem w przynoszeniu równowagi i harmonii w każdej sytuacji, nawet jeśli coś jest w totalnym chaosie. Jeśli masz problemy w relacji, wezwij Archanioła Ariela i zaufaj mu.

 

Modlitwa do Archanioła Ariela.

Archaniele Arielu, nie ma pokoju w następujących kwestiach mej relacji ( tutaj wymień ) - i chciałbym abyś wkroczył, przynosząc pokój i harmonię. Masz moc oraz możliwość, aby przynieść mi harmonię i równowagę w każdej sytuacji i ufam, że doświadczę Twych swoich cudów, więc mogę doświadczyć stanu ( powiedz co pragniesz poczuć) kiedy wszystko zostanie rozwiązane.Dziękuję Ci za pomoc.

 

Archanioł Haniel pomoże poznać nowych przyjaciół i drugą połówkę (idealnego partnera).

Imię Haniel oznacza "chwała łaski Bożej." Haniel jest archaniołem, który dostarcza łaskę dla wszystkich, którzy go o to proszą. Jeśli pragniesz poznać nowych ludzi i otworzyć się na nowe przyjaźnie, zwróć się do Haniela o pomoc. Haniel może również pomóc, jeśli chcesz przeżyć niesamowitą miłość życia z idealnym partnerem Wystarczy poprosić go o pomoc, a przybędzie z gracją aby podarować Ci ten dar.

 

Modlitwa do Archanioła Haniela.

Archaniele Hanielu, przekaż swe dary i łaski, niech zagoszczą w życiu tych wszystkich, którzy proszą. Wołam Ciebie bo pragnę być obdarzony łaską w postaci nowych relacji i przyjaźni. Proszę Cię aby te relacje były kochające, przynosiły wsparcie ale i zabawę ; zarówno dla mnie jak i dla moich nowych przyjaciół.Wiem, że z Twoją pomocą te trwałe relacje z łatwością przypłyną do mojego życia.

 

Archanioł Raziel - pomaga zamanifestować się obfitości i dobrobytowi.

Archanioł Raziel - jego imię oznacza "tajemnicę Boga." Stoi on przy samym tronie Boga i wszystko zapisuje. Mówi i dyskutuje. Podobno Raziel zapisał wszystkie informacje w znanej księdze, nazwanej Księgą Anioła Raziela. Zna on wszystkie tajemnice wszechświata, więc kiedy poprosisz go o pomoc, będzie korzystać z boskiej magii, aby pomóc Ci zamanifestować obfitość i dobrobyt, których szukasz.

 

Modlitwa do Archanioła Raziela - o obfitość i dobrobyt.


Archanioł Razielu, który trzymasz mądrość i dary wszechświata, więc wiesz dokładnie, w jaki sposób pomóc mi spełnić moje życzenia dla zwiększenia obfitości i dobrobytu. Naucz mnie, co trzeba wiedzieć o boskiej manifestacji. Pozwól mi być świadkiem cudów, otwieram się na obfitość Twoich błogosławieństw. Wiem, że swoją boską magią, możesz sprawić, iż doświadczę cudów w moim codziennym życiu. Bądź pozdrowiony deszczu obfitości. Dziękuję Ci Archaniele Razielu.


Modlitwa do Archanioła Gabriela - o szczęście.

Proszę cię Archaniele Gabrielu bądź ze mną teraz. Proszę oczyść moje serce i duszę wszelkiej negatywności i otwórz mnie na wszystkie wspaniałe i dobre rzeczy. Pogubiłem się w przeszłości, proszę pokaż mi drogę. Pomóż mi stanąć w odpowiednim miejscu tak aby szczęście mogło mnie odnaleźć. Pozwól mi być pozytywnym we wszystkim co czynię, a w odpowiedzi na me czyny, niech wszystkie to co dobre przychodzi do mnie. Nauczaj mnie i prowadź ku memu szczęściu.


Modlitwa do Archanioła Michała - o ochronę.

Wołam Cię Archaniele Michale przybądź i bądź przy mnie teraz. Błogosławiony Archaniele, proszę otocz mnie kulą światła utkaną z Twojej miłości dobroci i wypełnij moje serce siłą. Wiem, że muszę teraz wykazać się odwagą, proszę stój przy mnie i wspieraj mnie.Proszę chroń mnie od wszystkich negatywnych energii. Oświetlaj swym światłem drogę, którą mam do przebycia muszę przestrzegać. A gdybym się zawahał, proszę podnieść mnie i pomóż mi kroczyć dalej z pewnością. Dziękuję Ci za opiekę i ochronę.

 

Modlitwa do Archanioła Rafała - o uzdrowienie i obfitość.

Proszę cię Archaniele Rafale przybądź. Proszę otocz mnie swoją dobrocią i oczyść to co we mnie chore. Uzdrawiaj moje serce ze wszelkich negatywności. Uzdrawiaj mnie, rozpuść wszystkie ciemności i otwórz mnie na twoją miłość i światło. Proszę, pomóż mi odnaleźć moją prawdziwą drogę oraz drogę do obfitości. Niech wszystkie dobre rzeczy przepływają teraz przez moje życie. Archaniele Rafale pozwól mi dzielić się tym co mam z innymi. Dziękuję.