mobile
Partner
serwisu
KATEGORIE
Zielnik Oczyszczanie Agra, 2017-07-18

Właściwości oczyszczające drzew

Drzewa dodają energii ale maja również właściwości oczyszczające. Ich siła oczyszczająca jest różna. Jedne usuwają klątwy, uroki, inne czyszczą czakry.

Właściwości oczyszczające drzew

Do najsilniej działający drzew należą:

Oczyszczanie aury-  buk, dąb, jodła, lipa, sosna, topola.

Pomoc przy klątwach i innych skutkach agresji psychoenergetycznej- brzoza, jabłoń, jodła, kasztanowiec, olsza, śliwa.

W przypadku  ciągłego braku energii bez powodu, pasmach niepowodzeń lub styczności z osobami w których obecności nie czuje się komfortowo należy podejrzewać negatywne wpływy. To może być klątwa czy manipulacja psychoenergetyczna albo np. wampiryzm. Aby sobie pomóc warto skorzystać z dobroczynnej energii drzew. W tym celu warto poszukać piękne, zdrowe i dorodne drzewo bez narośli i zniekształceń i poprosić je o pomoc. Następnie trzeba dotkną drzewa lub przytulić się do niego. Można też usiąść pod nim i oddać się medytacji. Warto wtedy skoncentrować myśli na naturalnej ochronie jaką ono zapewnia. Czas trwania seansu jest zróżnicowany. Zależy on od stopnia zanieczyszczenia nagatywną energią i otwartości na energie natury. Nie powinien jednak trwać dłużej niż pół godziny. Procedurę można powtórzyć. Po zakończeniu trzeba drzewu podziękować za pomoc.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone