mobile
Partner
serwisu
Kamienie Agra, 2017-01-26

Minerały dla osób urodzonych w znaku Koziorożca czyli urodzonych od 22 XII do 19 I

Sprawdź jakie minerały pasują do Koziorożca...

Minerały dla osób urodzonych w znaku Koziorożca czyli urodzonych od 22 XII do 19 I

Jaspis

Kamień ten przydatny jest w stresie, uspokaja, koi, wycisza. Pomaga w kontaktach z ludźmi, likwiduje konflikty i nieporozumienia. Pomaga przekształcić pomysły w rzeczywistość oraz sprzyja dyscyplinie w dążeniu do celu, a także ułatwia organizowanie sobie czasu.

Kryształ górski

Kamień przyciąga energię, chroni i oczyszcza. Niweluje niekorzystne promieniowanie i złe energie. Energetyzuje też czakramy. Pomaga koziorożcom w medytacji. Zwalcza zawiść,  złość.  Zwiększa  siłę myśli i intencji.

Turmalin

Minerał wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza nie tylko ciało ale i umysł. Przynosi jasność i uspokaja. Ułatwia zasypianie, koi, zwalcza strach. Wpływa korzystnie na miłość, przyjaźń, bogactwo. Inspiruje i ułatwia porozumienie. Chroni przed egoizmem, nieufnością i zazdrością.

Kwarc dymny

Kamień wskazany jest dla wszystkich koziorożców bojących się zmian. Dodaje odwagi przed nieznanym, koi. Pozwala oderwać się od złych relacji. Zwalcza nieśmiałość, dodaje poczucia własnej wartości.

Diament

Pomaga na zaburzenia psychiczne, fobie i lęki. Pomaga też zwalczyć nałogi i złe nawyki. Dodaje odwagi i męstwa. Oczyszcza umysł ze złych myśli. Pomaga radzić sobie z agresją kierując energię w dobrym kierunku.

Kamień księżycowy

Działa uspokajająco i uświadamia uczucia. Pomaga wzrastać intuicji. Ma wpływ na podświadomość i wzmacnia emocjonalnie. Wzbudza też uczucia i dodaje radości. Sprzyja medytacji i ją ułatwia.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone