mobile
Partner
serwisu
Kamienie Agra, 2016-12-07

Minerały dla osób urodzonych w znaku Strzelca czyli urodzonych od 22 XI do 21 XII

Agat

Uczy Strzelce cierpliwości, wierności i chroni przed kłamstwem. Przynosi radość, równowagę wewnętrzną. Czasem sprowadza miłość. Uczy rozsądku i skupienia umysłu. Oddala wszelkie zmartwienia i smutki. Niebieski rozjaśnia myśli, a mszysty pozwala nawiązać kontakt ze światem przyrody.

Minerały dla osób urodzonych w znaku Strzelca czyli urodzonych od 22 XI do 21 XII

Amazonit

Uspokaja myśli, duszę, koi i równoważy emocje. Obdarza witalnością i odmładza. Pomaga chronić ognisko domowe.

Bursztyn

Pozytywnie wpływa na psychikę oraz układ nerwowy i naturalne procesy samoleczenia organizmu. Wspomaga w medytacji. Dodaje strzelcom odwagi i optymizmu, a także wytrwałości i witalności. Poprawia samopoczucie.

Kryształ górski

Wzmacnia energetycznie i oczyszcza. Rodzi stan harmonii. Pomaga wejść w stan medytacji. Sprzyja jasnowidzeniu. Przynosi natchnienie i spokój wewnętrzny. Dodaje witalności i zdecydowania.

Turkus

Wzmacnia i chroni. Wspiera ciała subtelne. Przynosi natchnienie. Obdarza optymizmem, siłą, opanowaniem i pewnością siebie. Uczy Strzelce wierności, szczerości i przywołuje miłość. Ujawnia wrogów. Noszony w formie amuletu oddala smutki.

Ametyst

Uspokaja umysł i uczy medytacji. Zwalcza melancholię, pomaga wyjść z depresji. Pobudza wyobraźnię i zdolność wizualizacji. Dobrze wpływa na nerwy. Uczy opanowania, odwagi i pokory. Pomaga się skupić.

Lapis lazuli

Uwalnia od stresów i umożliwia doznanie spokoju. Pobudza wyższe zdolności umysłu w tym intuicję. Zwalcza smutki, złe nastroje i depresje. Dodaje optymizmu, nadziei. Przegania melancholię.

Granat

Sprzyja jasnowidzeniu, dodaje odwagi i nadziei. Poprawia samopoczucie i zwalcza smutek. Uczy przezorności i opanowania. Koi psychikę i zapewnia sukces inicjatywy. Chroni przed zdradą i uczy wierności.

Tygrysie oko

Chroni przed biedą i bankructwem. Dodaje praktycyzmu i werwy życiowej. Stabilizuje emocję i bardzo dobrze wpływa na psychikę.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone