mobile
Partner
serwisu
Kamienie Agra, 2016-10-06

Minerały dla osób urodzonych w znaku Wagi czyli od 24 IX do 23 X

Wagi aby poprawić sobie nastrój i zdrowie powinny używać następujących kamieni.

Minerały dla osób urodzonych w znaku Wagi czyli od 24 IX do 23 X

Szafir pomaga Wadze odnaleźć siebie i lepiej się rozumieć. Daje spokój duszy, koi. Wzmacnia też siłę woli oraz chroni przed fałszywymi ludźmi i niewiernością. Wspomaga w problemach sercowych. Uczy wierności i przywiązania.

Chryzokola uspokaja Wagę, wspomaga w osiągnięciu wewnętrznej harmonii i równowagi, nastraja optymistycznie, uczy radości z życia. Kamień ten jest też bardzo pomocny w sytuacjach stresowych, bo łagodzi lęki. Warto z tym kamieniem medytować, ponieważ ułatwia dostęp do podświadomości.

Kwarc różowy pomaga pozbyć się emocjonalnych problemów, otwiera na miłość, dobrze wpływa na wewnętrzną harmonię. Pomaga też czerpać więcej radości z życia. Wspiera w problemach sercowych, uczy czułości, empatii. Niweluje całkiem lub wybitnie zmniejsza stresy. Uwrażliwia Wagi na piękno i dodaje im twórczych zdolności.

Jaspis dodaje wytrwałości, siły woli i wspiera w osiąganiu celów. Nakłania do działania na rzecz innych. Obdarza energią i fizyczną i psychiczną. Łagodzi spory i waśnie. Wpływa dodatnio na zachowanie wewnętrznej równowagi i harmonii.

Jadeit pomaga w osiąganiu celów i uczy sprawiedliwości. Sprawia, że związki uczuciowe stają się głębsze. Pomaga też w podejmowaniu trafnych decyzji. Dodaje pewności siebie podczas negocjacji i transakcji handlowych.

Turmalin zwłaszcza jego różowa odmiana wpływa na sprawy sercowe Wag. Dodaje głębi i intensywności ich uczuciom. Wpływa na wzmocnienie przyjaźni, dodaje szczęścia w finansach, inspiruje i ułatwia porozumienie. Dodatkowo uczy Wagi cierpliwości i chroni je przed negatywną energią, zazdrością oraz egoizmem.

Akwamaryn uczy Wagi korzystać z intuicji. Pozwala odnaleźć życiową drogę. Wpływa na pogodę ducha, równowagę i moc wewnętrzną. Otwiera na przyjaźń, uczy wierności, ułatwia też wyrażanie uczuć. Sprawia, że marzenia się spełniają.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone