mobile
Partner
serwisu
Tarot i inne Agra, 2016-09-29

Karty Lenormand - wstęp

Karty Lenormand są genialnym narzędziem wróżebnym znanym od 150 lat. Są fenomenalne i popularne na obu półkulach.  Nazwę swą wzięły od jednej z najsławniejszych jasnowidzów i wróżbitek francuskich.

Karty Lenormand - wstęp

Mademoiselle  Marie Anne Adelaide Lenormand stała się słynna i przeszła do historii dzięki przepowiadaniu przyszłości żonie Napoleona Bonaparte. Odwiedzały ją też inne znane osoby takie jak Marat, Saint – Joust i Robespierre. Tym ostatnim przepowiedziała gwałtowną śmierć.  Napoleonowi zaś koronę, klęskę francuskiej armii, rozwód z Józefiną. Gdy przepowiednie się  sprawdziły Lenormand popadła w niełaskę Napoleona. Wróżyła do późnej starości i stała się dzięki kartom bardzo bogata.  Nie ona jednak karty stworzyła.  Ona je tylko przerobiła. Talia składa się obecnie z 36 kart na których widnieją rysunki i dodatkowo symbole kart klasycznych. Karty są łatwe w interpretacji, bo obrazki są proste. Widnieje na nich np. pies, góra, ryby, czy książka. Karty dają zadziwiająco precyzyjne i jasne odpowiedzi na każde zadane pytanie. Niektóre wróżki porównują je nawet z tarotem.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone