mobile
Partner
serwisu
Zielnik Noma, 2016-05-24

Zaklęcie z kawy na pieniądze

Wstawiamy wodę do tygielka, albo małego garnuszka, odmierzoną w takiej ilosci, aby zmieściła się w naszym kubku, czy filiżance. 

Zaklęcie z kawy na pieniądze

Dodajemy od razu cukier, jeżeli słodzimy. Czekamy aż sie zagotuje i obserwujemy rosnący brzuszek, nie pozwalając jej wykipieć. Ściągamy z ognia, a po chwili umieszczamy znowu. I tak 3 razy, a za każdym razem mówimy.

 

Forsa, forsa przybywaj

w domu moim chętnie bywaj.

 

Następnie wlewamy do kubka i sie delektujemy roztaczając wizje napływających pieniędzy. Wiadomo, ze pieniądze nie tylko gromadzimy, ale tez wydajemy (co często bardzo boli.

I na ten ból jest sposób, a jakże.
Jeżeli lubimy smak i zapach cynamonu posypujemy nim lekko kawę, gdy juz upiliśmy pierwszy łyk i roztoczyliśmy wizję napływających zewsząd pieniędzy.

 

 Ci, którzy nie lubią kawy z cynamonem, zostawiają w tygielku trochę kawy
 i od razu wsypują do tego cynamon. Po wypiciu łyka z kubka, zajmujemy sie chwilę tygielkiem mówiąc

 

Pieniążki moje z radością wydaję

a one zawsze 
ośmiokrotnie pomnożone do mnie wracają.

 

Poruszamy nim energicznie tak, aby zapach cynamonu dobrze sie rozszedł. 

Czary zrobione, teraz możemy spokojnie czekać, aż sie wypełnią i najpierw portfele, a potem i konta  zaczną pękać w szwach.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone