mobile
Partner
serwisu
Wróżby i magia Wróżka Eliza, 2019-10-10

Sentencje hawajskie do rozwiązywania problemów i konfliktów

Odczuwając współczucie,  pomnażamy szczęście na świecie.  Myśląc negatywnie,  zwiększamy niedole. Słowo,, problem ‘’ wywodzi się z greki i wskazuje na zadanie do wykonania lub spór. W dosłownym tłumaczeniu: Bogowie rzucają nam kamienie pod nogi.  Każda trudność i  każdy problem jest dla nas nauką do przyswojenia. Każde wyzwanie czy to będzie nowy kolega, sąsiad,  korek uliczny, choroba, kryzys w związku,  kryzys finansowy,  jest okazją do naszego własnego rozwoju.  

Sentencje hawajskie  do rozwiązywania problemów i konfliktów

Problemy i ludzie, których spotykamy ukazują nam problemy nasze nad którymi powinnyśmy pracować.  Można rzec, że życie składa się z szeregu egzaminów, które mają zadanie uświadomić nas, w jakim miejscu się aktualnie znajdujemy. Zawsze kiedy coś  wyprowadza cię z równowagi, kiedy działa na nerwy, kiedy najchętniej odwrócony byś był i uciekł oraz przede wszystkim, kiedy ktoś przekracza twoją,, granice‘’., wypowiedz w myślach cztery magiczne sentencje: Jest mi przykro. Proszę wybacz mi. Kocham Cię. Dziękuję.Te słowa mają działanie mantry i pełnią rolę medytacji. Działają poprzez przestrzeń i czas, wykraczając poza  przyczynę i skutek  oraz kierują się bezpośrednio ku twojej  Wyższej  Jaźni. Po krótkim czasie osiągniesz wewnętrzny spokój  i harmonię.  Co oznaczają konkretnie słowa: Jest mi przykro? Proszę wybacz mi? Kocham Cię? Dziękuję?                                                                                                  

Jest mi przykro oznacza, że uświadamiam sobie, że cierpię i to łączy mnie z moimi uczuciami.  Nie mam dystansu do  problemu i wyciągam z niego naukę.  Ja lub moi przodkowie, z którymi jestem połączony energetycznie, genetycznie i poprzez historyczną tradycję powodujemy   to cierpienie.  Dzięki mocy słów uwalniamy się od winy. Wybacz mi, oznacza, że Ja lub moi przodkowie zakłócenie świadomie bądź nieświadomie zrobiliśmy w twoim rozwoju. Proszę wybacz, że postępował / postępowała wbrew boskim prawom miłości i harmonii. Wybacz że byłam sędziom i  naruszając w przeszłości naszą duchową tożsamość i połączenia. 

Kocham Cię,  oznacza iż kocham Ciebie i siebie samą. Dostrzegam i szanuję unikalność.  Kocham i akceptuję sytuację taką, jaka jest. Sytuacja owa jest nauką i otwiera mi oczy. Dziękuję,  dziękuję za zrozumienie i oświecenie.  Dziękuję Bogu za transformację mojego problemu. Dziękuję ponieważ siła wybaczenia uwolniła mnie od  energetycznych więzów przeszłości.  Dziękuję za udostępnienie, wgląd i za  połączenie ze źródłem wszelakiego bytu.      

,,Kiedy wstajesz rano, podziękuj za światło poranka, za swoje życie i moc, jaką posiadasz. Jeśli brakuje  Ci powodów, aby dziękować,  sam jesteś tego przyczyną ‘’

Tecumseh

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone