mobile
Partner
serwisu
Astrologia Vera, 2019-10-01

Horoskop astrologiczny biznesowy na bieżący tydzień

Październik upłynie nam pod dużym wpływem pięknej i wyniosłej Wagi, będącej pod rządami planety Wenus. Symbolizuje ona cechy żeńskie, wrażliwość, emocje, zdolność człowieka do miłości. Jest symbolem afektacji, romansów, sentymentów, przyjaźni, piękna, przyjemności, sztuki, muzyki, atrakcyjności, wesołych uroczystości, zmysłu estetycznego.

Wagi skłaniają się ku harmonii, są dyplomatyczne, idealistyczne, romantyczne i mają miły wygląd. Taki też będzie ten miesiąc – piękny kolorami jesieni, urokiem babiego lata, spadających kasztanów i nostalgii.

Horoskop astrologiczny biznesowy na bieżący tydzień

1 październik - wtorek

Mimo wszechogarniającej energii Wenus obecność Księżyca w znaku Skorpiona nie przyniesie spokoju i sentymentów. Ludzie mogą być agresywni, krytyczni, niecierpliwi. Mogą wzbudzić się stare żale i pretensje a także wystąpić silna zazdrość, mściwość czy obraźliwość. Do tego kwadratura Wenus do Plutona pobudzi egoizm i pragnienie władzy. Na szczęście popołudniowe pozytywne aspekty Księżyca z Neptunem i Plutonem załagodzą zły nastrój.

 

2 październik - środa

Poprawa nastroju, chęć do pracy i działania. Mimo braku spektakularnych tranzytów na Niebie przejście Księżyca do znaku Strzelca, którym włada ekspansywny Jowisz, może wzbudzać u ludzi chęć przeżycia przygody, pragnienie podróży, intensywności zdarzeń, niezależności i wyzbycia ograniczeń. Południowy sekstyl Księżyca z Marsem doda energii każdemu przedsięwzięciu.

 

3 październik - czwartek

Znakomity dzień na sprawy biznesowo-finansowe. Przejście Merkurego do znaku Skorpiona obudzi w nas intelektualne pasje, ciekawość, dążenie do prawdy. Możemy być podejrzliwi, nie dowierzać nikomu i niczemu. W tym czasie aktywizuje się rynek papierów wartościowych, zaczyna się ruch na giełdzie, banki organizują akcje reklamowe. Chętnie tworzy się plany biznesowe i szuka sposobu na sukces.

 

4 październik - piątek

Przejście Marsa w znak Wagi wyciszy nas, ograniczy stres, ekspansję i wzbudzi chęć do rozliczeń i analiz. Dobra pora na reklamę. Głównym zadaniem okaże się konieczność nawiązania niezbędnych kontaktów. Rozrywki staną się prostsze a nawet nieco prymitywne. Możemy być rozleniwieni czy popaść w stagnację. Wieczorem, Księżyc wchodzi w znak Koziorożca, niosąc konfrontację. Nastrój trochę się zmieni a podejście do świata będzie raczej konserwatywne i poważne.

 

5 październik - sobota

Mimo weekendu dość trudna aura dnia. Kwadratura Księżyca ze Słońcem oraz koniunkcja Księżyca z Saturnem spowoduje nagromadzenie spraw do załatwienia, problemy w związkach, niską samoocenę, pesymizm, depresję, niepokój, wymusi zastanawianie się nad celami, które realizujemy.

 

6 październik - niedziela

Dalszy ciąg niezbyt korzystnej aury dnia. Obecność Księżyca w znaku Koziorożca oraz koniunkcja Księżyca z Plutonem mogą spowodować konflikty, pretensje, napięcia, kłótnie. Wolny dzień od pracy nie przyniesie wypoczynku.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Autor artykułu

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone