mobile
Partner
serwisu
Wróżby i magia Wróżka Eliza, 2019-09-18

Uzdrawianie duchowe

Uzdrawianie duchowe w dawnych czasach Ludzie wszystkich kultur zawsze i wszędzie wierzyli instynktownie w istnienie siły  uzdrowicielskiej, która jest w  stanie przywrócić im sprawność organizmu i dobre samopoczucie.

Uzdrawianie duchowe

Wiedzieli, że tę tajemniczą moc można wezwać, jeśli się potrafi, a ona uśmierzy  ludzkie cierpienie. Świadectwa takich  wierzeń  znajdujemy w historii wszystkich narodów. Od dziejów umiejętność uzdrawiania ludzi przypisywane było  kapłanom,  kapłankom  oraz  świętym, którzy mówili że dysponują mocą od Boga i wróżką.  W różnych częściach świata były obrzędy i rytuały, które miały uzdrowić duszę i ciało. Ludzie składali ofiary i robili ceremonię, jak przekładanie dłoni, śpiewy, wykorzystywano amulety talizmany, pierścienie, relikwie. Czcicielom bogini Hekate polecano, by w okresie, gdy przybywa księżyc, przygotowali jaszczurki, żywice, kadzidło oraz mirrę, zmieszali to wszystko i zrobili miazgę. Po odbyciu tego rytuału  modlili się do bogini i przyjmowali świeżo sporządzoną mieszaninę. Ów rytuał w tamtych czasach przynosił uzdrowienie. W starożytności wypracowano dużo skutecznych rytuałów i było to często skuteczne. Rytuały, eliksiry, amulety przemawiały tak samo jak dziś i wywoływały zamierzony efekt. We wszystkich epokach obserwuję się moc rytuałów. Cudowne uzdrowienia zdarzają się  w rozmaitych świątyniach i świętych miejscach na całym świecie.                                       

,,Pamiętaj, że wiara jest niczym ziarno, które zapadło w glebę.  Zakorzenia się daje owoce”                  

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone