mobile
Partner
serwisu
KATEGORIE
Kamienie Agra, 2019-08-08

Medytacja z kamieniami

Medytacja znana jest od wieków. Jest wiele szkół i rodzajów medytacji. Ot chociażby buddyjska, chrześcijańska, z oddechem. Medytacja niekoniecznie musi być powiązana z religią, ale jest doświadczeniem duchowym.

Medytacja z kamieniami

Medytować można na siedząco i na leżąco, dłużej lub krócej. Już 10 minut medytacji codziennie jest bardzo pomocne. Korzyści z medytacji jest sporo w tym uspokojenie  rozproszonego umysłu. Efekty nie muszą być natychmiastowe. Można jednak zaobserwować, że po jakimś czasie samopoczucie staje się lepsze.

Medytację można połączyć z litoterapią. Efekt jest doskonały. Warto nabyć podane niżej minerały i medytować z nimi regularnie. Sposób jest prosty. Minerały trzeba oczyścić np. w wodzie z solą. Następnie trzeba je naładować w świetle słońca lub księżyca. Przed medytacją należy się wyciszyć, położyć wygodnie na plecach i rozłożyć kamienie na czakrach. Rozłożone zaczynają działać. Warto im na to pozwolić przez 20 minut.

Kamienie są dobrane do poszczególnych czakr. Trzeba wybrać po jednym kamieniu.

Czakra podstawy - obsydian, granat, koral

Czakra sakralna - karneol

Czakra splotu słonecznego - tygrysie oko

Czakra serca - kwarc różowy, kunzyt, awenturyn

Czakra gardła - chalcedon

Czakra trzeciego oka sodalit, ametyst

Czakra korony - kryształ górski, ametyst

Po medytacji kamienie trzeba oczyścić i ponownie naładować.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone