mobile
Partner
serwisu
Wróżby i magia Agra, 2019-06-05

Prognoza z kart Lenormand na czerwiec 2019

Sprawdź co radzą karty Lenormand...

Prognoza z kart Lenormand na czerwiec 2019

Baran

Nowe znajomości będą rozkręcać się powoli zwłaszcza z przedstawicielami płci przeciwnej. W stałych związkach miłość rozkwitnie. Barany będą zmysłowe i czułe. Partnerzy to docenią i odwdzięcza się tym samym. W finansach bez fajerwerków. Trzeba będzie zacisnąć pasa. Zdrowie niezłe.

Byk

Wiele spraw utknie w martwym punkcie i byki nie wszystko skutecznie załatwią. W pracy więc pewnie nie będzie różowo. Trzeba zacisnąć zęby i przetrwać. Większość byków pod koniec miesiąca będzie zaangażowanych w sprawy rodzinne i towarzyskie.

Bliźnięta

Niektóre bliźnięta czeka prawdziwe urwanie głowy, bo wpadną w wir wydarzeń i będą musiały sprawdzić się w sytuacji, w której innych zawiodą nerwy. Poradzą sobie doskonale. W miłości może być za to nudno i nijako. Nie warto jednak zrywać i szukać kogoś nowego na siłę.

Rak

W miłości coś nowego szykuje się dla raczków samotnych. Mogą mianowicie spotkać kogoś kto poruszy ich serce. Raki zajęte spędzą trochę czasu z ukochanymi.  Zdrowie co prawda końskie nie będzie ale i tak raki nie powinny na nie specjalnie narzekać.

Lew

Czas jest natomiast korzystny dla artystów i warto w tym miesiącu pomyśleć o działaniach tego typu. Lwy bez zdolności w tym kierunku powinny chociaż odwiedzić wystawę. Pod koniec miesiąca przedstawiciele tego znaku powinni kierować się intuicją także w kontaktach z ludźmi. Przyda im się też chwilami sporo sprytu.

Panna

Panny będą energiczne i żywotne. Można będzie pomyśleć o pracy fizycznej typu generalne porządki lub praca w ogrodzie. W miłości wiele dobrego spotka panny będące w stałych związkach. Czas spędzony z ukochanym na długo zostanie w pamięci. Nowe związki czeka przestój. Co nagle to po diable.

Waga

Los w tym miesiącu nie zawsze będzie łaskawy i niektóre wagi mogą się znaleźć w oku cyklonu. Przetrwają to z wrodzonym im wdziękiem. Wagi powinny jednak pamiętać by wystrzegać się ryzykownych pociągnięć zwłaszcza w pracy. Uwaga na zdrowie.

Skorpion

Miesiąc taki sobie. Możliwe problemy w uczuciach. Na łowy wiec nie warto wyruszać. Skorpiony zajęte powinny docenić partnera i czas z nim spędzony. W sypialni może być co prawda nieco monotonnie, a nawet nudno, ale za to ciepła nie zabraknie.

Strzelec

Miesiąc niezbyt dobry w pracy. Pocieszające jest to, że fortuna tylko czeka by strzelce wynagrodzić hojnie i od serca. W partnerstwie bez przykrych niespodzianek. Stałe związki przetrwają, a nowych raczej nie będzie, a jeśli już to wszystko zacznie się jakoś tak spokojnie, bez emocji i wzruszeń.

Koziorożec

Miesiąc przeciętny. W pracy tak sobie. Warto zwrócić uwagę na związki. Partnerzy niektórych koziorożców mogą się poczuć zaniedbywani i mało rozpieszczani. Warto by koziorożce choć czasem porzuciły swój chłód i stały się choć trochę cieplejsze.

Wodnik

Miesiąc średni jeśli chodzi o finanse i pracę. Te dni będą za to dobre na sprawy partnerskie. Można też się  zająć swoim wyglądem. Warto odwiedzić kosmetyczkę i fryzjera, bo dobry wygląd może poprawić samopoczucie. Zdrowie bez większych zmian choć kondycja nie za dobra.

Ryby

Ryby mogą mieć problemy w pracy. Powinny uważać na słowa tym bardziej, że to szef może mieć inne zdanie. W finansach bez rewelacji. Nie powinny więc wybierać się na większe zakupy. Weekendy warto przeznaczyć na leżenie do góry brzuchem.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone