mobile
Partner
serwisu
KATEGORIE
Tarot i inne Wróżka M, 2019-04-02

Rozkład Tarota na miesiąc kwiecień 2019

Kwiecień w przesłaniu Tarota będzie czasem bardzo mocno skupiającym uwagę na samorozwoju i dbaniem o pole energetyczne. W tym miesiącu, każdy z nas będzie potrzebował więcej opieki i spokoju. Gdy odnajdziemy wewnętrzną równowagę zaczniemy podejmować bardzo dojrzałe i mądre decyzje dotyczące każdego aspektu naszego życia.

Rozkład Tarota na miesiąc kwiecień 2019

Pierwsza połowa miesiąca będzie ściśle związana z uporządkowaniem spraw rodzinnych i oddaniu się w pełni hobby (możemy odkryć w tym miesiącu skrywane talenty bądź się przebranżowić w pracy ). Cały kwiecień sprzyja pozytywnym zbiegom okoliczności i zmianom. W drugiej połowie miesiąca będziemy mogli bardziej niż zwykle liczyć na wsparcie przyjaciół i rodziny. Jeśli będziemy w opresji nie zostaniemy z problemem sami. Wielkanoc będzie czasem odbudowywania relacji z ukochanymi osobami, również z partnerem. Byki, Lwy, Skorpiony i Wodniki poczują się o kilka lat młodziej i zaczną emanować bardzo wysoką energią pełną pozytywnych aspektów.

W Kwietniu będzie trzeba jednak uważać na zbytnią pewność siebie. Koniecznie musimy zadbać o zdrowie i kondycję. W kwietniu zakazane jest przemęczanie się i przesiadywanie do nocy. Na różnego rodzaju infekcje będą narażone Panny, Koziorożce i Strzelce.

Cały miesiąc sprzyja miłości, randkom i wyjazdom w plener. Barany, Raki i Koziorożce będą mogły spotkać na swojej drodze partnera idealnego. Będzie okazja na zbudowanie relacji na lata!!!! Powodzenia kochani: )

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone