mobile
Wróżby i magia Agra, 2018-12-06

Prognoza z kart Lenormand na grudzień 2018

Sprawdź co radzą karty Lenormand...

Prognoza z kart Lenormand na grudzień 2018

Baran

Miesiąc minie bez większych wrażeń. Powinien być raczej spokojny.  Barany mogą być znudzone. Barany, które chcą coś większego osiągnąć będą musiały bardzo się postarać, bo tym razem los im sprzyjać nie będzie i nie popchnie spraw do przodu.

Byk

Byki mogą myśleć o miłości, mogą się zakochać albo tylko poznać interesujące osoby. Będą popularne w towarzystwie i lubiane. Byki muszą uważać  by nie łamać przepisów, bo grożą im problemy prawne. Koniec miesiąca będzie spokojniejszy.

Bliźnięta

Bliźnięta będą miały raczej pod górkę. Efekt może być taki, że intelekt może je zawieść. Mogą też ulec jakimś złudzeniom i iluzjom. Ktoś je może oszukać. Muszą więc bardzo uważać. Uwaga także na nałogi. Warto więc by bliźnięta  uważały na alkohol, narkotyki i leki.

Rak

Miesiąc gorszy już chyba być nie może. Raki czeka droga pod górę, bo los im szkodzi. Powoduje zniżkę formy i brak energii. To może przynieść problemy ze zdrowiem. Możliwe problemy przez źle usposobione osoby. Możliwe też problemy finansowe i drobne straty. Los może przynieść jakieś opóźnienia, trudności i kłopoty typu bólu zęba lub kości. Problemy mogą być przewlekłe.

Lew

Miesiąc taki sobie ani dobry ani zły o ile lwy będą przestrzegać prawa. Warto by nie nastawiały się na sukcesy w sądach oraz na to, że szybko załatwią sprawy w urzędach. Kierowcy powinni przestrzegać przepisów, a lwy zajęte powinny na związki chuchać i dmuchać o ile nie chcą rozwodu.

Panna

Miesiąc raczej dobry. Panny nabiorą energii i wigoru. Niektóre spędzą cudowne chwile z ukochanym, a niektóre doświadczą ludzkiej życzliwości. Inne będą popularne w towarzystwie. To też dobry czas na robienie zakupów, bo panny będą miały doskonały gust. W pracy czeka panny powodzenie.

Waga

Miesiąc kiepski, bo los rzuca wagom kłody pod nogi. Warto by wagi były czuje i ostrożne. Szerokim lukiem powinny omijać osoby bezwzględne i pozbawione skrupułów. Cały miesiąc prawie grożą im straty i niebezpieczeństwa. Nie jest to czas na realizacje ważnych projektów ani na wcielanie w życie nowych pomysłów. Wagi mogą się pogubić, a niektóre osoby z ich otocznia mogą być źle nastawione.

Skorpion

Miesiąc zapowiada się interesująco. Część skorpionów może liczyć nawet na wielką miłość zakończoną założeniem obrączek. Miesiąc dobry też na podróże, spotkania w tym randki i nawiązywanie kontaktów nie tylko prywatnych ale i zawodowych. Skorpiony będą swobodne, bezpośrednie i błyskotliwe. Śmiało mogą podejmować decyzje, bo wiedzą czego chcą. Zdrowie powinno być zadawalające.

Strzelec

Nadchodzące dni będą raczej przeciętne. Ani w miłości ani w pracy nic ważnego się raczej nie wydarzy. Niektóre jednak strzelce mogą być  zaskoczone przez los. Jeśli już to będzie to coś gwałtownego, niespodziewanego. Może to być wygrana, wielkie uczucie lub wspaniały pomysł, który dużo dobrego wniesie w ich życie.

Koziorożec

Koziorożce z jednej strony będą rozpieszczane, a z drugiej tłumione i uciskane. Los jednym przyniesie miłość lub życzliwość innych ale innym może przynieść jakieś długotrwałe problemy i kłopoty ze zdrowiem. Koziorożce czeka powodzenie w sprawach prawnych. W tym miesiącu warto ruszyć do urzędów, bo załatwienie spraw pójdzie jak z płatka.

Wodnik

Wodniki powinny w tym miesiącu uważać. Warto skupić się na załatwianiu spraw codziennych i nie żyć z głową w chmurach. Te wodniki, które muszą podpisać jakieś dokumenty powinny zachować szczególną ostrożność. Warto czytać to co jest napisane drobnym druczkiem. Wodniki powinny mieć porządek w papierach i kwitach. Muszą też uważać na sprawy prawne i na zdrowie. Energii mogą mieć mniej.

Ryby

Miesiąc dobry w miłości i w pracy. Te ryby, które dotąd pozostawały w luźnych, niezobowiązujących związkach, mogą pomyśleć o zacieśnieniu więzów z partnerem. Tydzień sprzyja oświadczynom i poważnym rozmowom o przyszłości. To też dobry czas na kontakty z innymi. Można śmiało się spotykać się i dyskutować.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone