mobile
KATEGORIE
Wróżby i magia Agra, 2018-12-05

Magia luster

Jest w każdym domu, ale nie jest zwykłym przedmiotem. Może być przedmiotem magicznym. Zwłaszcza to stare kryształowe po babci. Niejedna wiedźma potrafi z niego czytać jak z kryształowej kuli.  W dawnych czasach wierzono, że czarownice i wampiry  nie odbijają się w lustrze, bo nie mają duszy.

Magia luster

Kiedyś ludzie mówili, że dzieci nie powinny spoglądać w lustro przez sześć miesięcy od urodzenia. Miało to wróżyć krótki żywot. Twierdzili też, że nie należy przeglądać się w zwierciadle po zmroku, w blasku świec i podczas burzy.  Nie wolno też było wręczać lustra w prezencie, bo to miało przynieść pecha.

 Jeśli chodzi o rozbite lustro to wróży ono faktycznie siedem lat nieszczęścia dla osoby, która je rozbiła. Trzeba więc być ostrożnym. Aby nieszczęścia uniknąć trzeba lustro zebrać i umieścić w czarnym kawałku materiału. Zrobić pakunek i zakopać go w miejscu rzadko uczęszczanym np. w lesie. Mieszkanie trzeba oczyścić. W tym przypadku sprawdza się okadzanie ziołami lub oczyszczanie wahadłem. Siebie też trzeba oczyścić i wykąpanie się w soli może w tym przypadku nie wystarczyć. Lepsze będzie oczyszczenie aury i czakr wahadłem.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone