mobile
Numerologia Aliss, 2018-11-08

Numerologiczna charakterystyka mistrzowskiej czterdziestki czwórki

44

Numerologia to wyjątkowo fascynująca nauka, dzięki której cały Wszechświat możemy ująć w liczbach. Daje nam ona życiowe wskazówki, daje informacje na temat charakteru i osobowości człowieka, jego możliwości i naturalnych predyspozycji.

Numerologiczna charakterystyka mistrzowskiej czterdziestki czwórki

44

Osoby urodzone jako mistrzowskie wibracje, czyli 11, 22, 33, 44 i niezmiernie rzadko 55, łączą pewne cechy: wysoko rozwinięta duchowość, intuicja, moralność i ponadprzeciętność. Wygląda to tak, jakby były chronione i kierowane przez jakieś siły wyższe. Osoby te najczęściej prowadzą niezwykle barwne i ciekawe życie. Ich główną misją na ziemi jest wskazywanie drogi innym, pomaganie, dzielenie się swoją wiedzą, nauczanie, oświecanie i inspirowanie.

44

Czterdzieści cztery, to bardzo tajemnicza liczba, symbolizuje ona człowieka, który osiągnął już pełne oświecenie. Jako Mistrz doskonały pomaga ludziom wejść na właściwą drogę, wspiera ich w poznawaniu prawdy. Nie uczy zasad moralnych, nie zajmuje się błahostkami, lecz wewnętrzną, duchową przemianą człowieka. Pragnie  by ludzie nie byli zaślepieni ani ogłupiali, by bezkrytycznie nie przyjmowali doktryn i zwyczajów przez kogoś wyznaczonych, tylko  żeby samodzielnie  myśleli. Tłumaczy, pomaga zrozumieć i  ukierunkowuje poglądy. Czuje potrzebę pomagania, opiekowania się,  naprawiania i ulepszania świata- stąd bierze się ich pęd do jak największej władzy.

44

Przeznaczeniem osób o tej wibracji są wielkie czyny, odkrycia, innowacje, miewają genialne pomysły, które w całości są wstanie zrealizować i doprowadzić do końca. To głównie im zawdzięczamy postęp i rozwój tego świata. Są nieprzeciętnymi osobowościami, wizjonerami, praktycznie skazanymi na sukces i szczęście w każdej dziedzinie życia, ale głównie w sferze materialnej, gdyż posiadają  niebywałą smykałkę do robienia interesów. Tworzą wielkie projekty, stawiają czoła wszelkim trudnościom, bo mają niebywałą energię, charyzmę i zapał. Jednocześnie zrównoważeni emocjonalnie, panują nad ciałem i umysłem. Zawsze działają intuicyjnie, mądrze, rozważnie i sprawiedliwie.

44

Mają szanse zajść naprawdę wysoko, zdobyć wielką władzę, jeśli tylko odpowiednio wykorzystają swój dar. Ich wytrwałość, pracowitość, zdyscyplinowanie, zdolności strategiczne i przywódcze pomagają osiągnąć im każdy wyznaczony cel. Wszystkie projekty, pomysły, działalność społeczną czy charytatywną prowadzą na szeroką, nierzadko globalną skalę. Posiadają dużą wyobraźnię, profesjonalizm, pracowitość, perspektywiczne myślenie, kreatywność, zdolności organizacyjne, systematyczność, a do tego z łatwością i uporem pokonują każdą przeszkodę na swojej drodze-to wszystko właśnie składa się na ich sukces.

44

Miłość nie jest dla nich szczególnie ważna, bo zawsze na pierwszym miejscu będą stawiać swoją pracę, która wypiera zaangażowanie w dom, partnera i życie rodzinne, często je po prostu zaniedbują. Dlatego u ich boku powinna znaleźć się osoba wyrozumiała, tolerancyjna, wspierająca, ale o podobnych wartościach i poglądach życiowych. Będąc w stałym związku i tak mają potrzebę zachowania pewnej swobody, przestrzeni, wolności i niezależności, przy tym lubią też decydować, rządzić i przewodzić- nie są więc łatwymi partnerami. W kwestii wyboru małżonka są dosyć wybredne i wymagające. Jeśli będą go szanować i cenić, wtedy staną się wierne i lojalne, ale jednak zawsze dominujące, grające pierwsze skrzypce w tym związku.

44

Wibracja 44 posiada mnóstwo zalet, ale oczywiście nie jest wolna od wad. Jeśli więc zejdzie z wyznaczonej przez górę ścieżki, skupi się tylko na życiu materialnym, na zdobywaniu pieniędzy i władzy,  wówczas zapomni o swojej wyjątkowej misji, stanie się wtedy negatywną wibracją. Będzie siała spustoszenie, ruinę, będzie potrafiła zniszczyć wszystko i wszystkich. Popadnie  wtedy w pracoholizm, przesadny materializm, stanie się surowa, apodyktyczna, arogancka, wywyższająca się, poniżająca ludzi będących na niższym szczeblu. Zdarza się też, że czterdziestki czwórki działają i żyją jak numerologiczne ósemki, a  nie jak przystało na Mistrzów.

44

Każda z mistrzowskich wibracji nie ma w życiu łatwo, przed nimi wiele wyzwań, nauka, ciągłe poszerzanie wiedzy, dzielenie się nią, to dla nich zawsze powinno być priorytetem, a przy tym otoczenie za nimi nie nadąża, nie potrafi ich zrozumieć. Często docenieni są dopiero u schyłku swojego życia, albo nawet już po śmierci. Celem Mistrzów jest zostawienie śladu w ludzkiej psychice lub zapisanie się na kartach historii. Muszą podążać za głosem swojej intuicji i wieść życie inne od przeciętnego, ale zawsze powinni wierzyć w to, że ich starania i praca prędzej czy później zostaną zauważone i docenione.

44

Mistrzowie mogą w życiu osiągnąć naprawdę wszystko, gdyż ich możliwości są niemal nieograniczone, ale pod warunkiem, że cały czas rzetelnie uczą się, rozwijają i pracują. Bardzo istotne jest żeby już w dzieciństwie były odpowiednio kształtowane, aby odebrały należyte wychowanie i solidne wykształcenie, by ich niesamowita energia i talenty kierowane były w dobrą stronę, bo inaczej mogą obrócić się przeciwko nim.

44

Zalety - inteligencja, pracowitość, systematyczność, wytrwałość, odporność, opanowanie, siła psychiczna, charyzma, rozmach, uczciwość

Wady - pracoholizm, materializm, arogancja, pycha, surowość, zarozumiałość

Dobry związek stworzy z - 2, 4 i 8

Predyspozycje zawodowe - ekonomista, makler, przedsiębiorca, polityk, przywódca, prawnik, lekarz, wojskowy, policjant, sportowiec

44

Poznając tajniki numerologii ze zdziwieniem odkrywamy siebie. Pozwala nam ona na wybranie właściwej drogi postępowania oraz pokazuje nasze naturalne talenty. Dzięki niej łatwiej osiągniemy harmonijne i zrównoważone życie oraz wewnętrzny spokój, a o to przecież właśnie chodzi.

 

Zdziwisz się jakie to proste

Miłej lektury

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Autor artykułu

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone