mobile
Wróżby i magia Agra, 2018-10-04

Horoskop z kart lenormand październik 2018

Sprawdź co przepowiadają karty lenormand w październiku...

Horoskop z kart lenormand październik 2018

Baran

W miłości i w kontaktach z ludźmi raczej kiepsko. Druga połowa może mieć muchy w nosie. Nowych miłości nie warto szukać. Ludzie mogą krzywo patrzeć i mieć jakiś pretensje. Energii może brakować i bardzo trzeba będzie dbać o zdrowie. W pracy tak sobie.

Byk

W tym miesiącu warto umawiać się na spotkania nie tylko prywatne i nawiązywać znajomości. Okres dobry też na podróże. Byki będą swobodne, bezpośrednie i błyskotliwe. Śmiało mogą podejmować decyzje, bo dobrze będą wiedzieć czego chcą. W pracy zaczyna się dobra passa.

Bliźnięta

Bliźnięta mogą nagle się zakochać, wpaść na genialny pomysł lub trafić nawet szóstkę w lotto. Inne bliźnięta przeżyją ten miesiąc na mniejszych obrotach. Będą w niezłej formie intelektualnej. Mogą pomyśleć o spotkaniach z przyjaciółmi i rodziną. Zdrowie w porządku.

Rak

Rak będą zadowolone ale nie wszystkie. Niektóre nieraz w tym miesiącu będą narzekać na ciężki los. Powinny za wszelką cenę unikać podejmowania ważnych decyzji, niemądrego ryzyka i wyzywania losu. Warto by pamiętały, że pech prześladuje tych, którzy dają mu do tego okazję. Raki nie powinny szukać miłości. Powinny za do chuchać i dmuchać na partnera jeśli go mają, bo gotów się obrazić.

Lew

Lwy czeka miesiąc o zmiennych wpływach. Niektórym będzie się życie toczyć  powoli bez większych wrażeń. Coś mogą osiągnąć ale się będą musiały bardzo starać. Zdrowie takie sobie. Niektóre powinny uważać, bo możliwe problemy. Możliwe, że będą miały zły humor i kiepską kondycję. Nie warto wyżywać się na innych, bo to niczemu nie służy i w niczym nie pomoże. Pomoże za to medytacja.

Panna

Miesiąc rewelacyjny i to dla wszystkich panien. Już dawno nie było takiej koniunktury. Panny rozwiną skrzydła na wielu polach. Niektóre się zakochają, inne założą obrączki. Te w związkach ze stażem czeka magiczny czas gdy będą się cieszyć miłością. Zdrowie ok.

Waga

Wagi odetchną gdy miesiąc się skończy. Będzie dla nich raczej zły. Czekają je problemy w kontaktach z innymi. Ktoś może mieć o coś pretensję, jakieś spotkanie będzie nudne albo wcale nie dojdzie do skutku. Partner może mieć zły humor i może się awanturować. W pracy też bez rewelacji. Zdrowie raczej kiepskie. Możliwe problemy z kośćmi.

Skorpion

Miesiąc dobry o ile nie bardzo dobry. Wszystko im się powinno udać. Większość skorpionów dostanie skrzydeł. Warto by nie traciły czasu i okazały zainteresowanie bliskiej osobie. Jeśli ktoś wpadł im w oko warto nawiązać znajomość. Pójdzie to jak z płatka. W pracy zaczyna się również bardzo dobra passa. Skorpiony mogą zabłysnąć, zwiększyć zakres swojej działalności, stworzyć sobie nowe możliwości rozwoju oraz odnieść inne sukcesy.

Strzelec

Strzelce czeka miesiąc taki sobie. Nic specjalnego. Warto przeżyć go w spokoju. To nie czas na jakieś zrywy i spektakularne akcje. Nie czas na snucie ambitnych planów. Strzelce będą w niezłej formie i coś tam może osiągną o ile się postarają, bo nic z nieba nie spadnie. Warto zadbać o zdrowie i równowagę wewnętrzną. Dobrze się składa, że życie towarzyskie stanie się mniej intensywne i więcej czasu strzelce będą mogły poświęcić na wypoczynek.

Koziorożec

Los doda im energii i sprawią, że inni będą ich lubić. Niektóre się zakochają. Innym fortuna będzie sprzyjać. Koziorożce rozkwitną. Warto wykorzystać energię i o coś zawalczyć. Wygrana bardzo możliwa. W pracy sukcesy ale nowej nie warto szukać.

Wodnik

Miesiąc może być nerwowy. Mogą nastąpić jakieś zmiany, które wytrąca wodniki z równowagi. Zamiast się irytować powinny przemyśleć wszystko spokojnie. Poza tym wodniki powinny być ostrożne, by nie doszło do jakiegoś nieporozumienia. Muszą unikać konfliktów i upewnić się czy samochód jest w dobrym stanie technicznym.

Ryby

W pracy to najlepszy moment na wcielanie w życie nowych pomysłów i na realizacje bardziej skomplikowanych projektów. Ludzie będą rybom pomagać. Warto spotykać się z innymi, dyskutować i przekonywać o  swoich racjach. W miłości wszystko ułoży się dobrze. Stałe związki przyniosą radość. Ryby bez pary mogą szukać nowej miłości, bo raczej się teraz nie zawiodą. Zdrowie dobre.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Eksperci Ezoteryczni

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone