mobile
KATEGORIE
Zielnik Tarocista Leszek, 2018-09-14

Słowiańskie zioła

Zapewne każdy z nas słyszał o właściwościach oczyszczających i energetyzujących białej szałwii. Większość z nas wie, że w przypadku gdy w domu panuje gęsta atmosfera, napięcie między członkami rodziny lub konflikty o niewiadomym pochodzeniu, to należy rozluźnić atmosferę poprzez okadzenie domu kadzidłem z białej szałwii, dostępnym w sklepach ezoterycznych.

Słowiańskie zioła

Niestety nie każdy ma do nich dostęp, natomiast istnieją odpowiedniki białej szałwii, a mianowicie nasze polskie zioła, które bez problemu można zebrać samemu, a nawet kupić w każdej aptece.

Najbardziej znaną mieszanką oczyszczającą nasze domostwa z negatywnych energii, jest mieszanka kwiatów lawendy, jagód jałowca oraz piołunu. Przygotowanie tego kadzidła jest niezwykle proste. Należy wziąć dwie części piołunu, dwie części kwiatów lawendy i jedną część jałowca, i zmieszać ze sobą. Tak przygotowaną mieszankę wysypujemy na rozgrzaną patelnię lub blachę i prażymy aż do momentu intensywnego dymienia. Z dymiąca się mieszanką obchodzimy wszystkie pomieszczenia, nie zapominając o najmniejszych zakamarkach takich jak garderoba czy schowek. Następnie wietrzymy mieszkanie, a wieczorem odczujemy już znaczną różnicę w atmosferze naszego domu.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Autor artykułu

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone