mobile
Tarot i inne Tarocista Tomasz, 2018-09-10

Horoskop indiański na tydzień 10.09-16.09.2018 r.

Sprawdź co czeka Cie w tym tygodniu!

Horoskop indiański na tydzień 10.09-16.09.2018 r.

Sokół 21.03 -19.04

Dla Zodiakalnych Sokołów będzie to tydzień w którym nie powinny się one denerwować czymkolwiek

i tym samym tracić pewności siebie, gdy spotykają się z osobami z wyższego szczebla.

Spotkania te dla Sokołów mogą okazać się bardzo kluczowe jeśli chodzi o zarówno ich karierę jak i rozwój zawodowy.

Co prawda tydzień ten jeśli chodzi o finanse u Zodiakalnych Sokołów będzie w jak najlepszym porządku, to jednak mogą się one spotkać z niespodziewanymi prośbami dotyczącymi udzielenia krótkoterminowych pożyczek ze strony znajomych, które niestety powinny zignorować - grzecznie odmawiając, ponieważ te mogą okazać się one bezzwrotnymi.

W sferze prywatnej na Sokoły może czekać nieoczekiwana niespodzianka ze strony partnera, która nie tylko pozytywnie je zaskoczy ale umocni ich relacja oraz cały związek.

Tydzień ten będzie dla Zodiakalnych Sokołów czasem o wzmożonej aktywności, więc wszelkie wolne chwile powinny przeznaczyć one na regeneracje sił fizycznych.

Bóbr 20.04. - 20.05

Dla Zodiakalnych Bobrów będzie to tydzień o dość wysokiej aktywności fizycznej, aczkolwiek powinny się one skupić tylko na realizacji zadań, z których będę mogły czerpać potencjalne korzyści i to nie tylko finansowe.

Bobry w tym tygodniu będę miały szanse na zarobienie dodatkowych i zarazem dobrych pieniędzy,

jednak te przeznaczone w większej mierze zostaną na bieżące wydatki co niestety uniemożliwi im zaoszczędzenie chociażby małej kwoty.

W sferze uczuciowej Bobry posiadające jakiekolwiek spory z partnerem, które doprowadziły do nastania „cichych dni” w domu powinny nie unosić się honorem i jako pierwsze wyciągnąć ręce na zgodę, ponieważ druga połowa tylko na to czeka.

Jeśli chodzi o pracę i sferę zawodową Zodiakalnych Bobrów mogą one liczyć na nowe zadania oraz zlecenia, które przyczynią się do odrobienia możliwych strat z najbliższych tygodni.

W sferze zdrowia Bobry powinny uważać na wszelkiego rodzaju urazy kręgosłupa, więc wskazane jest przełożenie wszelkich fizycznych prac na inny termin.

Jeleń 21.05 - 20.06

Dla Zodiakalnych Jeleni będzie to tydzień uporządkowywania wszelkich spraw związanych codziennymi obowiązkami.

Jednak całą uwagę Jeleni może zwrócić osoba z bliskiego otoczenia, która zaskoczy je inspirując do działania swoimi planami oraz pomysłami.

Jeśli chodzi o sferę finansowa Zodiakalnych Jeleni, pomimo dobrego czasu i stabilnego domowego budżety, powinny one zweryfikować wiarygodność i autentyczność danej osoby przed dokonaniem jakiegokolwiek zamierzonego zakupu bądź inwestycji, by nie narazić na niepotrzebne problemy i rozczarowanie.

Życie prywatne i rodzinne Jeleni będzie krążyło wokół spraw związanych z jednym z członków rodziny ( bądź dziecka), ponieważ obietnice jakie otrzymały Zodiakalne Jelenie mogą nie zostać dotrzymane i zrealizowane, co przyczyni się do pokrzyżowania wcześniejszych planów oraz założeń.

W sferze zawodowej na Jelenie mogą czekać nowe, jednak zarazem na pozór trudne zadania do których powinny przyłożyć one z pełnym zaangażowaniem i skupieniem, ponieważ od ich realizacji mogą zależeć czyjeś losy.

U często podróżujących Zodiakalnych Jeleni będących kierowcami zaleca się ściągnięcie przysłowiowej nogi z gazu, ponieważ mogą być one narażone na wszelkie rodzaju kolizje i wypadki.

Dzięcioł 21.06 - 21.07

Dla Zodiakalnych Dzięciołów będzie to tydzień skupiony na udzielaniu pomocy bliskim przy realizacji

wszelkich prac związanych z domem oraz wszystkim co tak naprawdę z nim związane - remonty, naprawy, przemeblowania.

Wszelkie sugestie oraz komentarze w tym tygodniu Dzięcioły powinny zachować dla siebie, ponieważ te mogą zostać odebrane całkowicie inaczej niż powinny i doprowadzić do niepotrzebnych nikomu sporów bądź poważniejszych konfliktów, które będzie ciężko załagodzić.

Większość ze Zodiakalnych Dzięciołów będzie miało w tym czasie również dość duże pragnienie wybrania się w nie jedną podróż, jednak ich sfera finansowa zmyje sen z powiek, ponieważ aktualny stan domowego budżetu może pokrzyżować ich plany.

W pracy na Dzięcioły może czekać niebywały dotąd natłok pracy, który będzie przyczyną ograniczenia poświęcenia należytej ilości czasu i uwagi partnerowi i bliskim, co przełoży się również na ochłodzenie relacji pomiędzy nimi.

Zodiakalne Dzięcioły w tym tygodniu w sferze zdrowia powinny zadbać o dostarczeniu swojemu organizmowi odpowiedniej ilości witamin, bo mogą być one narażone na osłabienie układu odpornościowego.

Łosoś 22.07. - 21.08

Dla Zodiakalnych Łososi będzie to tydzień spędzania czasu poza domem podczas nieco aktywniejszego wypoczynku niż do tej pory mającego na celu regenerację sił psychicznych i oczyszczenie umysłu z niepotrzebnych zmartwień.

W sferze finansowej jest również u Łososi idealny czas na zrobienie dobrych pieniędzy po przez konserwatywne inwestycje, którym okazać może nowy biznes bądź projekt nad którego realizacją Łososie już od dawna myślały.

Jeśli chodzi o życie rodzinne Zodiakalnych Łososi nie będzie ono najgorsze, aczkolwiek powinny one znaleźć chociaż odrobinę wolnego czasu na poświęcenie bliskim większej ilości uwagi, by okazać im swoją troskę o wspólne dobro.

W sferze zawodowej Łososie będę jak zawsze pracowały na najwyższych obrotach, jednak w tym tygodniu

przed oddaniem szefowi swojego projektu (bądź umowy) powinny sprawdzić ją dwa pracy upewniając się, że

jest on kompletny I właściwe wykonany.

Jeśli chodzi o zdrowie Zodiakalne Łososie mogą być narażona na wszelkiego rodzaju alergie i podrażnienia skóry - najlepszym rozwiązaniem może okazać się uzupełnienie niedoboru wapnia w organizmie.

Niedźwiedź 22.08 - 21.09

Dla Zodiakalnych Niedźwiedzi będzie to tydzień w którym dobry nastrój może zaburzyć im kłótliwa osoba, która będzie narzucała swoje racje i życiowe mądrości. Rzecz jasna osoba ta nie będzie miała racji w żadnej z kwestii, jednak brak kontynuacji tematu i skinienie głową na odczepnego będzie najlepszym możliwym rozwiązaniem w tej sytuacji.

W sferze zawodowej u większości Niedźwiedzi ciężka praca z poprzednich tygodni zacznie przynosić w końcu namacalne i zauważalne rezultaty nie tylko w postaci premii bądź podwyżki ale i również możliwości awansu zaoferowanego przez pracodawcę.

Jeśli chodzi o finanse Zodiakalne Niedźwiedzie nie powinny w tym tygodniu dokonywać jakichkolwiek zakupów w celu zaspokojenia swojego „ widzi mi się „, ponieważ takie działania pomimo dobrego stanu domowego budżetu mogą narazić je na poważne zachwianie finansów, co niestety trudno może być nagonić.

Jeśli chodzi o życie uczuciowe Niedźwiedzi, będzie to czas dobrego porozumienia z drugą połową i będzie ono w jak najlepszym porządku.

Może być to również dla Zodiakalnych Niedźwiedzi czas tymczasowego spadku energii.

Kruk 22.09 - 22.10

Dla Zodiakalnych Kruków będzie to tydzień dość dużego wysiłku fizycznego przekładającego się również na silne zmęczenie i brak chęci do pracy i wykonywania jakikolwiek codziennych zadań.

Jednak wszystko czego Kruki by w tym czasie nie zrobiły przynosić będzie to zamierzone rezultaty.

W sferze zawodowej Zodiakalne Kruki pomimo pewnego rodzaju monotonii mogą liczyć na niespodziankę,

która z pewnością je pozytywnie zaskoczy i będzie miała związek z dalszym rozwojem zawodowym.

Porozumienie Kruków z bliskimi oraz partnerem nie powinno zostać w jakikolwiek zachwianem i będzie ono jak najbardziej w jak najlepszym porządku.

Finanse Zodiakalnych Kruków pomimo lekkiego nadwyrężenia mogą zostać podbudowane po przez krótkoterminowe inwestycje związane z nieruchomościami.

Kruki planujące jakiekolwiek dalsze wyjazdy, powinny przełożyć na tydzień następny, ponieważ nie jest to dla nich najlepszy czas na jakiekolwiek podróże.

W sferze zdrowia u Kruków mogą pojawić chwilowe problemy z zaburzeniem koncentracji - wskazany odpoczynek.

Wąż 23.10 - 22.11

Dla Zodiakalnych Węży będzie to tydzień związany z pracą nad rzeczami, które poprawią ich zdrowie.

Wprowadzenie przez Węże kontroli nad tendencją do życia przez cały dzień i spędzania zbyt dużej ilości czasu i pieniędzy na wszelkiego rodzaju rozrywkach, może w tym tygodniu okazać się bardzo pomocne.

W życiu rodzinnym oraz w relacji z partnerem u Zodiakalnych Węży nie zadzieje się nic niepokojącego,

jednak jest to idealny czas na okazanie swojej wdzięczność krewnym bądź drugiej połowie za udzieloną pomoc w czasach kryzysu.

Wdzięczność wzmacnia piękno życia, a niewdzięczność to wypacza.

W sferze zawodowej na Węże czekać będzie nieco ciężki czas po przez natłok pracy i obowiązków, ale nie powinny one zniechęcać i zrażać w jakikolwiek sposób, ponieważ już niebawem ich wysiłek może zostać zauważony przez pracodawcę.

Finanse Zodiakalnych Węży mogą w tym tygodniu nieco „kuleć”, dlatego warto by przygotowały one nowy plan wydatków na najbliższy czas.

W sferze zdrowia Węże mogą być narażone na uprzykrzające codzienne funkcjonowanie bóle głowy - profilaktyczne spożycie imbiru może pomóc w jego wyeliminowaniu.

Sowa 23.11 - 21.12

Dla Zodiakalnych Sów będzie to tydzień nie dość efektywny po przez podenerwowanie i zniechęcenie wywołane nielicznymi niepowodzeniami.

Sowy nie powinny się poddawać i wierzyć we własne możliwości, bo jedna porażka nie przekreśla wszystkiego i nie jest to tak naprawdę końcem świata.

Niestety ten tydzień u Zodiakalnych Sów będzie przeplatał życie prywatne z pracą, co negatywnie wpłynie na relacje i porozumienie bliskimi oraz drugą połową po przez zaniedbanie domowych obowiązków i zbytnie skupienie się na pracy.

Pomimo niekoniecznie udanego i dobrego tygodnia jest do dobry czas na poprawę swojego nastroju po przez nieplanowane zakupu mogące poprawić nastrój.

Sfera Finansowa jak i domowy budżet Sów będzie stabilny i nie będzie on powodem do jakichkolwiek zmartwień.

Jeśli chodzi o zdrowie Sów mogą one w tym tygodniu problemy ze snem - pomocne w tej kwestii może okazać się „Ziele męczennicy” potocznie zwanej Passiflorą.

Gęś 22.12 - 19.01

Dla Zodiakalnych Gęsi będzie to tydzień możliwych wizyt u lekarza ze względu na potencjalne problemy zdrowotne.

Natomiast wiele z Gęsi może zostać również pozytywnie zaskoczone prezentem od krewnego otrzymanego bez tak naprawdę bez jakiejkolwiek konkretnej okazji.

W sferze prywatnej Gęsi mogą liczyć na pełne wparcie ze strony partnera i bliskich, ponieważ mogą one w tym tygodniu go potrzebować.

Zodiakalne Gęsi mogą liczyć również na bezproblemowe porozumienie z najbliższymi.

Jeśli chodzi o pracę, Gęsi powinny wystrzegać się w tym tygodniu obdarzania zaufaniem współpracowników i wspólników, ponieważ może ono zostać znacznie nadwyrężona.

Wskazane jest zatem zachowanie pewnych granic i dystansu chociażby profilaktycznie.

Finanse Zodiakalnych Gęsi mogą zostać narażone po przez nieplanowane wcześniej wydatki związane z wymianą psującego się sprzętu gospodarstwa domowego.

Na wiele Gęsi mogą również czekać podróże związane z odbyciem szkoleń bądź kursów.

W sferze zdrowia Gęsi mogą mieć problemy związane z niegroźnymi infekcjami bakteryjnymi.

Wydra 20.01 - 18.02

Dla Zodiakalnych Wydr będzie to tydzień podejmowania wielu ważnych decyzji, które mogą wywołać podenerwowanie.

W sferze finansów u Wydr jest to idealny czas na inwestowanie pieniędzy w wszelkie rodzaju krótkoterminowe aczkolwiek sprawdzone lokaty, mogące przynieść chociażby małe zyski w nachodzącym czasie.

Jeśli chodzi o życie prywatne Wydr wiele z nich może otrzymać dobrą wiadomość, która nie tylko zafascynuje same Zodiakalne Wydry, alei ich rodzinę.

I chociaż wiele rzeczy będzie szło po myśli Wydr to w sferze zawodowej oraz pracy mogą pojawić pewne problemy związane z realizacją zadań bądź projektów, które będę wymagały pomocy osób z zewnątrz bądź wyższego stanowiska.

Jeśli chodzi o zdrowie Zodiakalnych Wydr to nie będzie ono w jakikolwiek sposób zachwiane bądź narażone na szwank, ale wprowadzenie w swój plan żywieniowy nieco zdrowszych produktów nie zaszkodzi.

Wilk 19.02 - 20.03

Dla Zodiakalnych Wilków będzie to tydzień w którym nie powinny one przepłacać za zakupy chcąc zrobić dobre wrażenie na innych i wywoływać jakikolwiek zachwyt, bo takowe działania niestety mogą zostać odebrane dwojako i być powodem plotek na które Wilki mogą zostać narażone.

W związku Zodiakalnych Wilków jak i w relacjach z bliskimi mogą pojawić się drobne spory i nieporozumienia, dlatego też Wilki powinny zachować szczególną ostrożność by nie kreować niepotrzebnych konfliktów wystrzegając się zbędnych uszczypliwości oraz komentarzy.

Sfera zawodowa u Wilków również może je zaskoczyć bo mogą one otrzymać specjalne zadanie od pracodawcy, które okazać się może kluczem do awansu bądź podwyżki, dlatego też warto by Zodiakalne Wilki podeszły do niego poważnie i wykonały je z należytą dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Jeśli chodzi o zdrowie Wilków mogą pojawić się u nich drobne problemy związane z jelitami - tymczasowe zastąpienie pieczywa pszennego - razowym może okazać się być pomocne.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone