mobile
Partner
serwisu
KATEGORIE
Zielnik Agra, 2018-08-24

Moc werbeny

Werbena to kwiat chętnie sadzony w doniczkach. Kocha ciepło i słońce. Marnieje w czasie deszczu. Zachwyca wieloma kolorami.  To jednak nie tylko roślina ozdobna, ale i magiczna. Od dawna wykorzystywana była w rytuałach miłosnych. Ma też właściwości ochronne. Najlepiej zbierać ją gdy na niebie świeci słońce lub widoczny jest księżyc. Faza księżyca nie jest ważna.

Moc werbeny

Wieniec z werbeny chroni w czasie przywoływania duchów. Można ją też nosić przy sobie jako amulet. W tym wypadku mogą to być zarówno kwiaty jak i liście, bo każda część rośliny chroni. Umieszczenie werbeny w domu chroni przed uderzeniem pioruna i skutkami burzy. Napar z werbeny rozpryskany po trenie chroni obejście od duchów i szkodliwych sił. Można ją też dodawać do kadzideł stosowanych w czasie egzorcyzmów. Można ja również używać jako składnik saszetek kąpielowych używanych w czasie rytuału oczyszczania. Wysuszoną werbenę warto przechowywać w domu, bo wprowadza spokój. Można ja też nosić przy sobie by wyciszyć emocje. Umieszczenie werbeny pod poduszką lub w pobliżu głowy w sypialni zapewnia spokojne sny. Spalenie werbeny spowoduje  oddalenie się niechcianej miłości.

Warto pamiętać, że największą moc ma werbena zerwana własnoręcznie. Przed zerwanie trzeba roślinę przeprosić i poprosić o pomoc…

Powodzenia

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone