mobile
Wróżby i magia Perełka, 2018-08-03

Prognoza weekendowa - sierpień 2018 r.

Sprawdź co czeka Cię w sierpniowe weekendy...

Prognoza weekendowa - sierpień 2018 r.

4-5.08

Nadchodzący weekend z pewnością przyspieszy bicie Twego serca. Powodem tego może być człowiek, którego już znasz lub teraz spotkasz. Może to być również satysfakcjonujące zajęcie albo też cenne doświadczenie, które przepełni Twe serce radością. Komunikacja jest właściwym kluczem do tej sytuacji, gdyż może to być czas na podjęcie istotnych decyzji dotyczących Twojego życia. Nie podchodź więc do spraw połowicznie, lecz z głębi duszy powiedz – tak !. Jeśli do tej pory uzależniałeś swe szczęście od zewnętrznych okoliczności lub innych ludzi, przekonasz się zapewne teraz, iż droga do głębokiego spełnienia zaczyna się od przezwyciężenia wewnętrznych sprzeczności i przeciwieństw. Zawierz w siłę związków międzyludzkich. Postaraj się o jednoznaczność, co da Ci siłę pokonać bez trudu początkowe przeszkody, wyjaśnić ewentualne nieporozumienia, pośredniczyć w konfliktach i do woli cieszyć się osiągniętymi rezultatami. Możesz bezpiecznie dzielić się swoimi uczuciami z bliską osobą. Upewnij się, że wcześniej dokładnie przeanalizowałeś swoje wybory i że możesz z pełną odpowiedzialnością podjąć związane z nimi działania.

14-15.08

To będzie weekend pełen tajemnic. Odpowiedzi, których poszukujesz znajdziesz pośród Twoich uczuć i emocji. Jeżeli jesteś gotów na bycie prowadzonym, zbierzesz nie tylko wzbogacające i niezapomniane doświadczenia, lecz także dzięki otrzymanym siłom, będziesz mógł wejść w kontakt z rzeczywistością poznawaną jedynie wewnętrznie. Zaufaj swojej intuicji. Słuchaj wewnętrznego głosu, który będzie Cię prowadzić do właściwego czasu, miejsc i ludzi, którzy w danym momencie będą dla Ciebie ważni. Jeśli nie przywykłeś do tego, by aktywnie dominować i wolisz bierne branie, przeżyjesz wolne chwile - po niewielkich niedogodnościach - jako najbardziej spełniające i niesamowicie fascynujące. Nie ma potrzeby przyspieszać działań w tej właśnie chwili. Daj sobie więcej czasu na obserwację i dostrzeganie tego co może kryć się pod powierzchnią. Odrzuć szum codziennego życia. Wszystko co musisz wiedzieć objawi się przed Tobą we właściwym czasie. Musisz tylko wykazać się odrobiną cierpliwości. Pamiętaj, że milczenie jest złotem.

18-19.08

Bieżący weekend upłynie Ci w dosłownym sensie tego słowa, pod "dobrą gwiazdą".Zdradź jej swoje życzenie. Śmiało buduj plany na przyszłość i podejmuj się długoterminowych spraw. Jeżeli masz za sobą kryzys lub ciężki okres życia, będzie to tym lepszy czas dla nowych nadziei i wizji. Uwierz w swoje marzenia i spoglądaj na swoją przyszłość z optymizmem. To dotyczy szczególnie, choć nie tylko, obszarów miłości i partnerstwa. Usuń zniszczenia, obmyj swe rany w krystalicznej wodzie i przypatrz się swojej sytuacji z głębszego punktu widzenia. Zobaczysz, jak otwierają się przed Tobą radosne perspektywy i jak bardzo obiecujące są Twoje możliwości. Oczekiwania, które teraz w sobie zbudujesz z pewnością trafią na żyzny grunt. Zaufaj swojej intuicji i podążaj za jej wskazówkami. Możesz mieć pewność, że nakieruje cię ona na osiągnięcie celu. Możesz być pewien, że jesteś na właściwej ścieżce. Czasy pełne wyzwań są już za tobą.

25-26.08

W nadchodzącym czasie możesz coś wartościowego odnaleźć, o czym myślałeś, że jest już na dobre stracone lub zebrać w jakiejś ważnej sprawie głębokie i wzbogacające doświadczenie, o którym masz przekonanie, że jest niemożliwe. W przypadku, jeśli walczyłeś z jakimkolwiek rodzajem cierpienia, ten czas daje Ci szanse, aby się z tego wyzwolić. Zbliża się koniec jakiejś trudnej sprawy lub kłopotliwej sytuacji. Odpoczynek będzie dla ciebie bardzo łatwy jeśli będziesz miał świadomość, że dobrze się przygotowałeś. Możesz też znaleźć rozwiązanie, obojętnie czy chodzi o długotrwały problem, czy po prostu o coś uciążliwego i mozolnego. Miej zatem oczy otwarte, by nie ominąć sprzyjających możliwości. Prawdopodobnie nie musisz nic robić, wystarczy być uważnym i przygotowanym. Dokonaj przemyślanych osądów dotyczących Twojego życia, a następnie podejmij decyzje, których jesteś pewien. Czas pójść w nowym kierunku.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Autor artykułu

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone