mobile
Astrologia Tarocista Tomasz, 2018-07-10

Horoskop indiański na tydzień 09.07 - 15.07.18

Odkryj swoją przyszłość z horoskopem indiańskim...

Horoskop indiański na tydzień 09.07 - 15.07.18

Sokół 21.03 -19.04

Dla Zodiakalnych Sokołów będzie to tydzień w którym będą musiały mimowolnie wrócić do swojej przeszłości: spotkań z ludźmi bądź nierozwiązanych problemów z poprzednich miesięcy lub nawet lat. 
To będzie bardzo skomplikowany Tydzień, w którym Sokoły będą musiały unikać pośpiechu oraz emocji w swoich działaniach i podejmowaniu ważnych decyzji.
W ciągu tygodnia Zodiakalne Sokoły otrzymają również pieniądze, choć prawdopodobnie to nie będzie to, czego do końca by oczekiwały. Wszelkiego rodzaju problemy czy też kłopoty w tym tygodniu będą w większej mierze rozwiązywane przez co unikną one wielu nieprzyjemności i dodatkowych zmartwień.

Zmiana punktu widzenia na wiele spraw przez Sokołów może okazać się kluczem do osiągnięcia upragnionej stabilizacji.
Tydzień ten przynieść może wiele spotkań z bliskimi osobami.

 

Bóbr 20.04. - 20.05

Dla Zodiakalnych Bobrów będzie to tydzień, który przyniesie różne doświadczenia, a zwłaszcza szanse na wyjście z sytuacji, w której obecnie się znajdują. Szczęście może być po ich stronie w nieoczekiwanych i zarazem trudnych sytuacjach. W ciągu tygodnia Bobry nie uciekną jednak od stresujących sytuacji, które mogą mieć związek z osobami, które znają, i będą doświadczać z nimi ich problemów.
 Życie miłosne Zodiakalnych Bobrów będzie nasycone, ale tylko wtedy, gdy będą one gotowe dawać miłość, a nie tylko ją otrzymywać. 
W tym tygodniu Bobry zaskoczą się lub zachwycą sugestiami,

które będą odgrywały kluczową rolę dla opracowania ich osobistych planów i projektów.

Możliwe jest poświęcenie przez Zodiakalne Bobry większej ilości czasu na uporządkowanie spraw związanych z dokumentami lub innymi formalnościami.

 

Jeleń 21.05 - 20.06

Dla Zodiakalnych Jeleni będzie to tydzień wielu spotkań i realizacji zadań które muszą zostać opracowane i ukończone przez nie w ciągu tego tygodnia. Wiele pracy i zaangażowania może sprawić, że Jelenie będą się denerwować, a nawet będą drażliwe, więc powinny upewnić się, że mają wystarczająco dużo czasu na odpoczynek, a przede wszystkim na zdrowy sen. Tydzień ten może skłonić Zodiakalne Jelenie do zmierzenia się z próbami manipulacji lub mogą

napotkać one hipokrytów, którzy mówią i myślą w inny sposób niż one same.

Najbardziej sensownym działaniem ze strony Jeleni jest ignorowanie takich zachowań i zachowania wszelkich emocji dla siebie.
Jeśli Jelenie są w trakcie w jakichkolwiek negocjacji lub zajmują się dokumentami, powinny wystrzegać się wszelkich błędów lub pominięć.
Tydzień ten u Zodiakalnych Jeleni zapewnia dobre wyniki finansowe,  szansę na zwiększenie zarobków, znalezienie lepiej płatnej pracy lub dodatkowe dobre wynagrodzenie.

 

Dzięcioł 21.06 - 21.07

Dla Zodiakalnych Dzięciołów, będzie to tydzień oczekiwania i oglądania rozwoju wydarzeń, które dzieją się w ich kręgu krewnych lub miejscu pracy.
Najprawdopodobniej oczekiwania Dzięciołów co do rozwoju tych wydarzeń będą prawdziwe, jednak powinny one pamiętać, że życie potrafi zaskakiwać.
W ciągu tego tygodnia Zodiakalne Dzięcioły nie powinny zignorować i odkładać na później żadnych zaplanowanych wcześniej badań lekarskich. Niektóre z  ważniejszych wydarzeń, na których Dzięcioły skupią swoją uwagę w tym tygodniu będą związane z dzieckiem lub młodą osobą i rozwiązywaniem w związku z nią wspólnych problemów.
Zodiakalne Dzięcioły będą w stanie wyjaśnić ważne kwestie lub nieporozumienia, aby złagodzić napięcia w relacjach rodzinnych bądź przyjacielskich.

 

Łosoś 22.07. - 21.08

Dla Zodiakalnych Łososi będzie to tydzień ciekawych wydarzeń w miejscu pracy, które mogą się im spodobać, ale mogą również powodować przejściowe napięcia. 
Dla Łososi będzie to również okazją do pokazania swoich umiejętności oraz postępów.
W tym tygodniu u Zodiakalnych Łososi mogą odbyć się niezaplanowane wcześniej podróże.

Bardziej dynamiczne okazać się będą mogły również kontakty z ludźmi: zarówno z krewnymi, jak i z przyjaciółmi.
Ten sprzyjający czas nie powinien być zmarnowany i  Łososie nie powinny mieć nadziei, że pewne okoliczności lub ludzie będą je faworyzować w przyszłości. Życie osobiste Zodiakalnych Łososi nie będzie tak jak dotąd obfitować w brakiem emocji, niezależnie od tego, czy są one żonaty, czy nie.

Teraz większość Łososi będzie skłonna do romantycznych niespodzianek, wyrażania uczuć dosadniej i bardziej emocjonalnie. W ciągu tygodnia może jednak pojawić się u nich smutek w związku z niespodziewanie otrzymaną informacją dotyczącą bliskich.

 

Niedźwiedź 22.08 - 21.09

Dla Zodiakalnych Niedźwiedzi będzie to tydzień zadowolenia związanego  możliwością poprawy lub ustabilizowania się ich sytuacji finansowej

powiązanymi z różnymi instytucjami bankowymi, podatkowymi, prawnymi lub rządowymi. Tydzień ten stworzy warunki do dużej ale zarazem pozytywnej zmiany w życiu Niedźwiedzi.
Zodiakalne Niedźwiedzie w tym tygodniu będą zaprzątały sobie głowę niepotrzebnymi myślami kreując szereg wątpliwości co również przełoży się na powolne podejmowanie ważnych decyzji.

Może to spowodować utratę szansy, która jest dla nich bardzo ważna i zarazem kluczowa w celu osiągnięcia zamierzonych od dawna celów. Ważne wydarzenie związane z kobietą mogą być powodem spotkania poza domem.

 

Kruk 22.09 - 22.10

Dla Zodiakalnych Kruków będzie to tydzień obfitujący w wszelkiego rodzaju podróże.

Dla niektórych Kruków mogą być one związane z wakacyjną przerwą, jednak dla innych mogą z odwiedzinami krewnych.

Zodiakalne Kruki szukające pracy, mogą otrzymać propozycję, która będzie wymagać przeniesienia się do innego miasta lub kraju. Ogólnie rzecz biorąc, ten tydzień będzie wypełniony ważnymi wydarzeniami i przeżyciami emocjonalnymi, więc Kruki powinny się upewnić, że mają wystarczająco dużo energii i wewnętrznej siły.
Zodiakalne Kruki powinny jak najlepiej wykorzystać każdą nową okazję, która pojawi się w tym tygodniu i będzie mogła ona dotyczyć dosłownie każdej ze sfer życia. Osobiście Kruki będą miały również okazję do radości lub satysfakcji, które mogą wpłynąć na ich miłość lub życie rodzinne.
To będzie dobry tydzień na działalność finansową i bankową.

 

Wąż 23.10 - 22.11

Dla Zodiakalnych Węży będzie to tydzień rozwoju.

Węże mogą mieć okazję zawierania nowych znajomości z ludźmi z różnych części świata w celu wymiany kulturalnej, wydarzeń biznesowych, politycznych lub sportowych.
W tym tygodniu Zodiakalne Węże powinny unikać wewnętrznych lęków i zmartwień, ponieważ wydarzenia w ich życiu podążają ku dobremu i nie powinny one zatrzymywać się z powodu strachu lub niepewności.

Powinny one również pamiętać, że nic tak naprawdę w życiu nie dzieje się bez przyczyny i każda nawet mała zmiana.

Może przybliżyć je do osiągnięcia celów.
W tym tygodniu Węże zaskoczy przypływ szczęścia i radości, które może dotknąć ich osobistego życia,  pracy,  sytuacji finansowej, zdrowia lub  może zupełnie czegoś innego. Zodiakalne Węże czekają ważne spotkanie, które może być początkiem rozwoju nowego planu życiowego.

 

Sowa 23.11 - 21.12

Dla Zodiakalnych Sów będzie to tydzień trzymania się swojego poczucia realizmu i praktyczności  oraz unikania złudzeń lub niepotrzebnej pewności siebie w swoich działaniach.

Sowy mogą zostać zaatakowane przez niechcianą ingerencję w ich sprawy prywatne kogoś z bliskiego otoczenia lub mogą spowodować problemy samemu z powodu nieuzasadnionych podejrzeń itp.
Tydzień ten dla Zodiakalnych Sów nie będzie łatwy jednak nie powinny one dopuszczać do przejawów pychy,  które mogą powodować błędy lub inne niepożądane trudności.
W sferze finansowej Sowy przeżyją kilka ważnych lub interesujących momentów, które zapewnią im większą jasność co do stabilności finansowej (lub niestabilności) w nadchodzących miesiącach.

Teraz jednak będą one przynajmniej miały możliwość uzyskania lepszego dochodu lub lepszego zaplanowania swoich wydatków. Życie uczuciowe Zodiakalnych Sów również nabierze w tym tygodniu pozytywnego rozpędu.

 

Gęś 22.12 - 19.01

Dla Zodiakalnych Gęsi będzie to tydzień obecności i działań kobiety, które skłonią je do podjęcia ważnej decyzje w ich życiu.

Gęsi w tym czasie również zrozumieją, że nawet trudne rzeczy w ich życiu mają sens i znaczenie. Na Gęsi czekają również spotkania rodzinne w związku z możliwymi uroczystościami.
W ciągu tego tygodnia Zodiakalne Gęsi mogą być zadowolony i odczuwać stabilizację w związku z finansami mające związek z przychodami. 
Tydzień ten będzie sprzyjał zakupom lub innym istotnym działaniom dla domu, w którym mieszkają (lub są właścicielami). Gęsi w tym tygodniu „jak ognia” unikać powinny ludzi wrogo do nich nastawionych.

Jest to również czas harmonii i stabilizacji w sferze uczuciowej.

 

Wydra 20.01 - 18.02

Dla Zodiakalnych Wydr będzie to tydzień skłaniający je do jeszcze większej niż zwykle koncentracji i determinacji,  aby rozwiązać zaistniałe i uporczywe problemy w swoim życiu. 
W ciągu tygodnia Wydry będą angażować się w imprezy integracyjne oraz wszelkiego rodzaju eventy.
Wydarzenia, które będą miały miejsce pomogą Zodiakalnym Wydrom lepiej przygotować swój plan działania mający na celu osiągnięcie wielu celów.

Zrzucą one z siebie przez to tym samym wiele zmartwień odzyskując utraconą pewność siebie.
 Tydzień ten będzie idealnym czasem na pracę i rozwój zawodowy.

Niespodziewane zdarzenia w pewnym momencie przyniosą im korzyści i przewagę w sferze zawodowej.
Jednak nieoczekiwanie może zostać zaburzone życie rodzinne po przez błahe spory czy też niedomówienia.

 

Wilk 19.02 - 20.03

Dla Zodiakalnych Wilków będzie to tydzień w którym spotkają się z dziwnymi lub trudnymi do zrozumienia ludźmi.

Doświadczenie, które otrzymają z takiej komunikacji, okaże się jednak bardzo przydatne i konieczne dla ich przyszłego rozwoju. 
Ogólnie rzecz biorąc, w tym tygodniu u Wilków odbędzie się więcej spotkań z ludźmi, którzy są twoimi krewnymi, przyjaciółmi lub współpracownikami.
 Prawdopodobnie właśnie w tym tygodniu Zodiakalne Wilki będą musiały dokonać kilku ważnych wizyt w instytucjach państwowych, bankach bądź nawet sądach. 
Wilki muszą unikać prób manipulowania lub rozpowszechniania nieomylnych informacji i plotek na ich temat. Mogą się również pojawić stresujące sytuacje, która będą pokazywać im błędy w zachowaniu, sposobie pracy lub komunikacji.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone