mobile
Partner
serwisu
Kamienie Wróżka Malwina, 2018-07-04

Cytryn

Cytryn jest nazywany potocznie kamieniem energii. Posiada w sobie barwę słońca, stąd często jest on nazywany kamieniem słonecznym.

Jest to minerał optymistów, ludzi cieszących się życiem. Połączony jest z czakrą splotu słonecznego. Gdy jesteśmy przemęczeni warto położyć się,  przyłożyć go sobie do splotu słonecznego na co najmniej 10 minut i się zrelaksować. Podładuje on naszą energię.

Cytryn

To dobry kamień dla pesymistów lub ludzi w depresji. Potrafi on być bardzo pomocny w tych stanach, gdy będzie noszony blisko ciała. Należy jednak pamiętać o częstym oczyszczaniu go, np. pod strumieniem zimnej wody, by oczyścić go z tego, co wyciągnął z nas.

Pomaga też dzieciom w niepokojach, lękach. Pomaga przezwyciężyć nieśmiałość. Warto dać go dziecku, by nosiło go ze sobą np. do szkoły, doda on wtedy pewności siebie. Pomaga też uspokoić się na egzaminach czy klasówkach.

Cytryn przede wszystkim jednak słynie ze swoich właściwości przyciągania materii i wszelkich aspektów z tym związanych. Noszony i zadbany pomaga osiągnąć stabilność finansową, materialną. Działa też na inne osoby, by lepiej nas postrzegały. Podnosi też naszą motywację i wewnętrzną równowagę. Daje radość i poczucie bezpieczeństwa, więc inni nas lepiej widzą. W związku z tym możemy zakończyć więcej inwestycji czy umów.

           

Z cytrynu możemy też zrobić wodę cytrynową, naładowaną energią cytrynu. Pomaga ona w:

- problemach skórnych

- wspomaga trzustkę

- wspomaga wątrobę

- wspomaga leczenie cukrzycy

- podnosi zdolności regeneracyjne organizmu

- poprawia pracę żołądka oraz pobudza przemianę materii

- pomaga palaczom usunąć toksyny z organizmu

Magicznie można nim podziałać w medytacjach, afirmacjach. Wzmacnia siłę rytuałów na bogactwo, na sprawy materialne, na sprawy bankowe czy problemy z długami. Cytryn poprawia też intuicję.

Cytryn to minerał dla każdego. Otwiera nas na głos intuicji, podnosi nasz ego, a w dzisiejszych czasach to przyda się każdemu z nas w mniejszym lub większym stopniu. Często ten kawałek słońca zaklęty w kamieniu wywołuje po prostu uśmiech na twarzy. Uśmiech, od którego tak wiele można zacząć lub zmienić na lepsze.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Autor artykułu

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone