mobile
Wróżby i magia Tarocista Tomasz, 2018-07-03

Horoskop indiański na tydzień 02.07 - 08.07.18

Sprawdź jakim znakiem indiańskim jesteś i co czeka Cię w tym tygodniu...

Horoskop indiański na tydzień 02.07 - 08.07.18

Sokół 21.03 -19.04

Dla Zodiakalnych Sokołów będzie to tydzień skupiony na spędzaniu większej ilości czasu z bliskimi i rodziną.
Jeśli zakończyły one wszelkie zadania oraz prace na czas, w tym tygodniu będą mogły liczyć na upragniony spokój i zwolnienie w końcu zbyt szybkiego tempa, które ostatnimi czasy dawało się we znaki kreując w nich zmęczenie.
 Życie miłosne Sokołów nie będzie nudne, ale wszelkie emocje będą musiały zostać zakwestionowane po obu stronach.

Nie powinny oczekiwać, że tylko partner będzie tworzył zabawne, miłe i przede wszystkim przyjemne chwile.

Będzie to dobry tydzień na zawieranie nowych znajomości.
 Zodiakalne Sokoły powinny uważać na wszelkiego rodzaju konflikty, ponieważ w tym tygodniu mogą być umyślnie sprowokowane i mogące spowodować wiele niedogodności, strat a nawet doprowadzić do depresji.

To od Sokołów zależy, czy zignorują one takie prowokacje, czy też znajdą drogę dyplomatyczną, by wydostać się z niekorzystnej dla nich sytuacji.
 Ten tydzień to również ważne wydarzenie w sferze rodzinnej. Ogólnie rzecz biorąc dla Sokołów, ten tydzień może być bardzo interesujący, z pamiętnymi wydarzeniami i silnymi przeżyciami emocjonalnymi. Sokoły powinny również przygotować się na przypływ nowych pomysłów, których wprowadzenie w życie może przynieść nieoczekiwane sukcesy i szanse prowadzące do samorozwoju.
 W ciągu tygodnia możliwe jest również uczestnictwo w co najmniej jednym spotkaniu lub miłym zebraniu.

 

Bóbr 20.04. - 20.05

Dla Zodiakalnych Bobrów będzie to tydzień w którym będą angażowały się one w różnego rodzaju dokumenty finansowe ( pożyczki, kredyty, sprawy majątkowe) lub otrzymają one pieniądze za pośrednictwem dokumentu, pokwitowania itp. 
Pod wieloma względami Tydzień ten będzie dla Bobrów korzystny jeśli chodzi o sferę finansową.
 Nieprzyjemne wieści, które mogą jednak nadejść w tym czasie mogą powodować nieoczekiwany stres, konieczną podróż jak i odłożenie bardzo ważnych spraw w czasie.
 W tym tygodniu Bobry nie powinny przekraczać swoich możliwości, zarówno finansowych, jak i emocjonalnych. W ciągu tygodnia otrzymają one zaproszenie lub ofertę, której nie brały w ogóle pod uwagę. 
Nowymi kontaktami i znajomymi będą ludzie bardzo podobni do Zodiakalnych Bobrów, co może powodować trudności w komunikacji. 
Ten tydzień dla Bobrów będzie ważny, ponieważ będą musiały teraz zbudować podstawę, na której swoje działania w przyszłym tygodniu będą musiały zostać ustawione,  aby mogły one osiągnąć od dawna pożądany rezultat lub sukces.

W tym tygodniu rozpocznie się również etap opracowywania ważnych planów lub zobowiązań, które zakończą się w przyszłym tygodniu.

 

Jeleń 21.05 - 20.06

Dla Zodiakalnych Jeleni, będzie to tydzień, skupiony na nadrabianiu zaległości wynikających z niedokończonej bądź odłożonej na później pracy w oparciu o sferę zawodową. Jednak teraz będą one mieć więcej szczęścia i spokoju wykonując swoje zadania i zobowiązania naganiając wszystko w bardzo szybkim czasie. 
Ten tydzień przynosi nieoczekiwane okazje lub szansę w trudnym lub ważnym momencie dla Zodiakalnych Jeleni Momencie. 
Wszystkie wydarzenia będą teraz miały ważne przełożenie na ich przyszłość. 
Twoje zdrowie będzie mogło się nieco wahać, więc unikaj ciężkich obciążeń, zarówno fizycznych, jak i psychicznych.

Możliwe, że u Zodiakalnych Jeleni problem zdrowotny bliskiej osoby może być również powodem do niepokoju lub rozdrażnienia.
Tydzień  ten będzie jednak sprzyjał wszelakim podróżom bez względu na ich cel. Jest to również dobry czas na rozwój obecnych jak i nowych kontaktów z ludźmi z różnych miejsc, w tym z zagranicy.
Wydarzenia w życiu dziecka u Jeleni będą tematem żywych rozmów, dyskusji i decyzji. Wiele Zodiakalnych Jeleni będzie również cieszyć się otrzymanymi wiadomościami o narodzinach dziecka.

Tydzień ten będzie cechować dość duże zaangażowanie w sprawy zawodowe i biznesowe.

 

Dzięcioł 21.06 - 21.07

Dla Zodiakalnych Dzięciołów będzie to tydzień, który pozwoli im uwolnić się od trudnych zobowiązań lub aktualnych problemów.

Tak czy inaczej znajdą one sposób, aby opuścić swoją listę priorytetów i zająć się w końcu rzeczami i sprawami, które już zbyt długo zostawały odkładane na później. 
Niektóre z negatywnych wydarzeń w tym tygodniu mogą być związane z różnego rodzaju formami oszustw, prowokacji czy też intryg, dlatego też Zodiakalne Dzięcioły powinny mieć się na baczności.

Niezależnie od tego, jak rozwiną się te wydarzania będzie to podstawą do nieprzyjemnych doświadczeń. W ciągu tygodnia całą uwagę Dzięciołów będą skupiały ważne wydarzenie związane z kobietą.
 Nowo zawarta znajomość może przynieść im z czasem wiele korzyści.
W tym czasie również możliwa jest rozmowa lub spotkanie z mężczyzną, który sprowokuje Zodiakalne Dzięcioły do zmiany planów, idei lub postawy wobec konkretnej osoby. Tydzień ten może przynieść również nieoczekiwane spotkania poza domem.

 

Łosoś 22.07. - 21.08

Dla Zodiakalnych Łososi będzie to tydzień ważnych decyzji lub zmian, które mogą wpłynąć na ich życie osobiste, rodzinne, miłosne lub zawodowe. Tydzień ten będzie wymagał więcej troski o dom lub ogród.

To będzie również dobry czas na przeprowadzkę, zmianę domu lub jego zakup. Dla Zodiakalnych Łososi będzie to również korzystny czas w związku z finansami ale nadal muszą one pozostać realistami, więc powinny one unikać hazardu i poszukiwanie łatwych wygranych, ponieważ nawet jeśli się zdarzą, zawsze są płacone po wyższej cenie niż sama wygrane. W ciągu tygodnia Łososie powinny przechowywać rzeczy osobiste w bezpiecznym miejscu zabezpieczając się przed ich utratą lub kradzieżą na które w tym tygodniu mogą być narażone.

Rozproszenie i brak skupienia Łososi może powodować nieprzyjemne sytuacje i zamieszanie. W ciągu tego tygodnia będą one miały tendencję powracania do przyjemnych wspomnień z przeszłości, wyszukiwania w sieciach społecznościowych i kontaktów ze starymi przyjaciółmi. 
Niespodzianki w tym tygodniu będą prowokować Zodiakalne Łososie do rozpoczęcia nowych rzeczy, planów czy też projektów które zmienią całkowicie kierunek ich rozwoju.

 

Niedźwiedź 22.08 - 21.09

Dla Zodiakalnych Niedźwiedzi będzie to tydzień w których zwrócą one dość dużą uwagę na ważne wydarzenie z udziałem chłopca lub młodego mężczyzny.

Jeśli dotyczy to osoby z rodziny: syna, wnuka, brata, siostrzeńca itp. prawdopodobnie chodzić będzie o jego wykształcenie, karierę lub rozwój.
 Tydzień ten dla Zodiakalnych Niedźwiedzi będzie dobry dla rozwoju zawodowego.

Będą miały one teraz więcej obowiązków i pracy oraz od dawna oczekiwaną możliwość pokazania swoich umiejętności przy nowych projektach lub zadaniach.

Będzie to również dobry czas na poszukiwanie nowej pracy lub zdobycie nowych umiejętności. Niedźwiedzie będą w stanie poświęcić trochę czasu na rozwiązywanie problemów domowych, jak i spraw związanych z remontem, przemeblowaniem czy zakupem nowego niezbędnego sprzętu domowego.

Zodiakalne Niedźwiedzie posiadające własny biznes, mogą zainwestować w nowe maszyny, narzędzia i inne ważne rzeczy dla swojej firmy.

Niestety niewystarczająca ilość czasu wolnego może negatywnie wpłynąć na kondycję fizyczną Niedźwiedzi.
Kłopoty jakie mogą wystąpić w tym tygodniu będą wywołane celowymi lub nieuzasadnionymi działaniami oraz słowami innych osób.

Nie powinny się one jednak dawać się prowokować i robić swoje tak jak dotychczas. 
W tym tygodniu Zodiakalne Niedźwiedzie otrzymają co najmniej jedno zaproszenie na niezaplanowane prędzej spotkanie.

 

Kruk 22.09 - 22.10

Dla Zodiakalnych Kruków będzie to tydzień w którym będą musiały one spełniać życzenia lub plany mężczyzny z rodziny lub kolegi (menadżera) w miejscu pracy. 
Decyzje mężczyzny w życiu rodziny Kruków lub pracy odegrają ważną rolę w osobistych planach lub oczekiwaniach. W tym tygodniu Zodiakalne Kruki powinny być ostrożne w kontaktach z nowo poznanymi osobami.

Prawdopodobnie w ciągu tych siedmiu dni skoncentrują się one zbytnio na rodzinnych lub zawodowych problemach, których nie będzie łatwo rozwiązać.

Kruki powinny jednak pamiętać by pomimo wszystko zachować zimną krew i opanowanie, ponieważ skłonność do przesady i paniki mogą wyrządzić im tylko i wyłącznie krzywdę nie przynosząc nic dobrego.
Dobrą rzeczą w tym tygodniu jest to, że Zodiakalne Kruki będą mogły oczyścić chaos swoich myśli i planów, i będą mogły skupić się na realizacji swojego celu.
Tydzień wskazuje na małe wpływy gotówkowe.

Dla Kruków będzie to ważny czas, nawet jeśli nie doświadczą one żadnych specjalnych wydarzeń.

 

Wąż 23.10 - 22.11

Dla Zodiakalnych Węży będzie to tydzień w którym będą one miały tendencję do czekania trochę  dłużej niż zwykle i uważne obserwowanie działań innych osób,  zanim wezmą udział w jakichkolwiek dyskusjach czy też projektach.

Oczekująca pozycja Węży może być mądrą decyzją z ich strony. W niektórych przypadkach Zodiakalne Węże mogą być jednak postrzegany przez innych jako niezdecydowane lub wycofane. 
Mogą one więc prowokować innych do komentowania ich bierności i zostać wplątane w jakąś intrygę lub niechciane pomówienia. 
Życie miłosne Zodiakalnych Węży wciąż będzie pozytywne i nie przynoszące jakichkolwiek zmian.
W tym tygodniu zdrowie Węży będzie wymagało większej uwagi.

Nie powinny one zapominać o jakichkolwiek dolegliwościach i nie przerywać już rozpoczętego leczenia. 
W tym tygodniu u Zodiakalnych Węży spór z kobietą może przywołać stare konflikty, sprzeczności i nieprzyjemne wspomnienia.

Może nawet dojść do wymiany obelg lub oskarżeń.

 

Sowa 23.11 - 21.12

Dla Zodiakalnych Sów, będzie to tydzień sprzyjający podróżom, oraz rozwijaniu starych jak i  nowych kontaktów.

Sowy będą miały pragnienie komunikowania się z całym światem (jeśli będzie to możliwe). Tydzień ten to dobry czas na zorganizowanie i przygotowanie się do nadchodzącej wycieczki, szczególnie jeśli dotyczy ona wyjazdu zagranicznego. 
Sowy tym tygodniu nie opuści również nadzieja, że będą w stanie wykonać dużo pracy  i mieć energię i czas, aby to zrobić. Co ważniejsze, będzie to dla Zodiakalnych Sów udany i konstruktywny czas. 
Sowy będą w stanie znaleźć wyjście z trudnych sytuacji oraz rozwiązań złożonych problemów.
 Będą one przyjazne dla ludzi, z którymi będą w kontakcie.

W życiu miłosnym w tym tygodniu łatwo będzie osiągnąć im harmonię i zrozumienie. U Zodiakalnych Sów możliwe są również częste spotkania z przyjaciółmi i bliskimi.
 Oczywiście, Sowy nie unikną kilku trudnych chwil w tym tygodniu, które będą powiązane  z niespodziewanymi i stresującymi sytuacjami.

 

Gęś 22.12 - 19.01

Dla Zodiakalnych Gęsi, będzie to tydzień ważnych decyzji lub zmian. Nie powinny się one jednak bać nowych rzeczy w swoim życiu.

Gęsi powinny być cierpliwe i odrzucić strach przed budowaniem czegoś na nowo i od nowa.

Jest to ich nieuchronny proces ewolucji i nie powinny one się jemu sprzeciwiać. To będzie dobry i korzystny tydzień dla sprawy sądowych. Zodiakalne Gęsi w tym tygodniu mogą mieć pilne zobowiązania związane z dzieckiem. 
Ten tydzień będzie ważny dla przygotowania i realizacji ważnych zadań i planów związanych z domem, które Gęsi odnawiają lub budują. W dużym stopniu tydzień będzie również korzystny dla spraw rodzinnych lub wszelkiego rodzaju zobowiązań,  bez względu na to, czy są one związane z osobami z twojej rodziny, czy bliskimi.
 Mogą również nastąpić dość ważne wydarzenia związane z zaręczynami, ślubem, urodzinami bądź rocznicą. Teraz ważne będzie, aby Gęsi poświęciły czas na raportowanie, bilansowanie i planowanie zasobów finansowych,  zwłaszcza jeśli mają one niedokończone płatności i zobowiązania.

 

Wydra 20.01 - 18.02

Dla Zodiakalnych Wydr, będzie to tydzień, w którym będą one miały więcej zobowiązań finansowych związanych z osobistym budżetem, dochodami i wydatkami rodzinnymi oraz różnymi instytucjami bankowymi lub podatkowymi. Wydry będą teraz mogły ubiegać się o pożyczkę i wynegocjować jej korzystne warunki. 
W tym tygodniu Zodiakalne Wydry będą realizować opóźnione lub zapomniane pomysły i plany.
Powinny one wystrzegać się kradzieży w miejscu pracy lub w miejscu publicznym.

Kradzież w tym okresie mogą obejmować dane osobowe lub różnego rodzaju korespondencję.
Nieprzyjemne wieści mogą zdenerwować Wydry, zwłaszcza jeśli ma to związek z kimś, kogo znają one dobrze.
 W tym tygodniu wiele Wydr będzie miało zobowiązania wobec majątku zmarłych krewnych,

rent rodzinnych, testamentów lub podobnych rzeczy. W ciągu tygodnia wiele wydarzeń sprawi, że pomyślą one o pewnych zmianach w swoim życiu lub życiu bliskich krewnych i przyjaciół. 
Teraz ważne będzie, aby zachować ostrożność przy swoich komentarzach, tym, co i komu mówisz.

Milczenie w wielu przypadkach okazuje się być przysłowiowym „złotem”.

W większości przypadków Zodiakalne Wydry mogą liczyć na różnego rodzaju zaproszenia i spotkania.

 

Wilk 19.02 - 20.03

Dla Zodiakalnych Wilków, tydzień  ten zmusi je do zmiany niektórych planów i skupienia się na konkretnych wydarzeniach lub zobowiązaniach związanych z chłopcem lub młodym mężczyzną. 
W większości przypadków będzie miało to związek z ich edukacją i rozwojem.
 W tym tygodniu Wilki będą w stanie dobrze zaprezentować się w swoim miejscu pracy,  skonsolidować swoje stanowisko lub otrzymać nowe zadania i zobowiązania. Tydzień ten dla Zodiakalnych Wilków to dobry moment na rozpoczęcie nowej pracy lub jej znalezienie. 
Cała uwaga będzie u nich poświęcona także sprawom domowym.
 Emocjonalnie niestety nie zawsze Wilki będą w dobrej formie.

Z lub bez okazji mogą one wpaść w melancholię, smutek związany z przeszłością lub określoną osobą, łagodne stany depresyjne itp. 
W tym tygodniu na pewno Zodiakalne Wilki będą mieć o wiele więcej spotkań z krewnymi i przyjaciółmi.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone