mobile
Numerologia Kumczo, 2018-07-02

Wibracje numerologiczne na lipiec 2018

Sprawdź co szykuje los dla Twojej wibracji...

Wibracje numerologiczne na lipiec 2018

Dla wibracji 1

Praca: To będzie miesiąc nowych szans, nowych przedsięwzięć, dobrych wiadomości. Nieoczekiwane i nagłe wiadomości wprawią jedynki w zachwyt i gotowość do działania. Poczynicie krok naprzód, a wasza śmiałość i pozytywna energia będzie sprzyjała waszym poczynaniom i współpracy z innymi.

Finanse:  Możecie mieć chęć realizowania swoich potrzeb za wszelką cenę, ciągła potrzeba sprawdzania się, obstawanie przy swoich racjach. Uważajcie jednak na swój upór i chęć władzy, gdyż może to zakończyć się, że nie będziecie mogli ruszyć do przodu, ani się cofnąć. Jeżeli już upór to niech to będzie w słusznej sprawie i przemyślanej decyzji.

Uczucia: W uczuciach okres popędliwości i szukanie wyjścia z niekorzystnej sytuacji, walcząc przy tym o swoje racje. To może być miesiąc burzliwy, napięty i jeżeli nie rozładujecie tego napięcia i nie znajdziecie rozwiązania, może się to przerodzić w poważny konflikt.

Zdrowie: Choroby wrodzone układu krążenia, układ hormonalny, skoki ciśnieniowe.

Niespodzianki: Jedynki zaskoczą w tym miesiącu sprawy związane z rodziną. To sprawy dotyczące zmian w rodzinie, dziedziczenia majątku. To może być zjazd rodzinny, wesele, ślub, na bogato.

Ostrzeżenia: Uważajcie abyście nie zamykali się w sobie i nie uciekali przed światem. Uważajcie na swoje emocje i nerwy ukrywając swoje rozczarowania w milczeniu i izolowaniu się.

Przesłanie od Aniołów:  Zmiana kierunku. Jedynki jesteście otoczeni ochroną przez Anioły teraz i w przyszłości i kroczcie swoją drogą ku upragnionym celom. Zmiany jakie będziecie doświadczać idą w dobrym kierunku, rozpoczniecie nowy etap swojego życia. 

 

Dla wibracji 2

Praca: W pracy nie zapowiada się najlepiej i dwójek, jakiś smutek, rozczarowanie, konflikt. Trzeba będzie pozbierać się, podejść do tego z dystansem i zachować rozwagę, kiedy ogarniają was emocje i rozwiązać problem.

Finanse: Finansowo również coś was przytłoczy, jakieś niepowodzenia i troski z którymi nie łatwo się uporać, jednak to stan przejściowy. Przetrwajcie ten czas niepowodzeń, gdyż zbliża się czas rozwiązania problemów.

Uczucia: Miesiąc nerwowy, burzliwy i kłótliwy. Wiadomo jak coś się nie układa w życiu zawodowym, to  emocje gdzieś muszą znaleźć upust, a więc będziecie szukali pretekstu do kłótni.

Zdrowie: Emocje, zamartwianie się, trzymać nerwy na wodzy. Problemy dermatologiczne, problemy zdrowotne związane z wyglądem.

Niespodzianki: Nie cały miesiąc będzie z pesymistycznym nastawieniem, zaskoczą was dobre wiadomości, informacje, które mogą się przydać do przepędzenia kłopotów. Ktoś o ognistej naturze otwarcie i bez ogródek może rozwiązać zaistniały spór.

Ostrzeżenia: Zaistniałe sprawy traktujcie poważnie, gdyż lekkie i niefrasobliwie traktowanie nie zawsze wychodzi na dobre. Przegrywając w sporach utracicie pewność i wdzięk i poczujecie się słabi.

Przesłanie od Aniołów: Karta Poproś wskazuje abyście poprosili anioły o pomoc  w sytuacji w której nie możecie sobie poradzić. Zamiast narzekać poproście o pomoc anioły, innych ludzi we wszystkich sprawach małych i dużych.

 

Dla wibracji 3

Praca: W pracy będziecie pewni siebie, niezależni i władczy. Wasza kreatywność pogodzi sprawy pracy i domowe,  które ostatnio będą dla was ważne w trosce o dzieci i sprawy związane z natura, przyrodą was otaczającą.

Finanse: Tu będzie jak najbardziej stabilnie, pomyślne zyski i przypływy dla tych co pracują na etacie i dla tych co maja swoja działalność. Zapowiada się udany miesiąc, udane operacje finansowe możliwe też, że niektóre trójki skuszą się na kredyt. To będzie miesiąc spotkań z dostojnymi i poważnymi dostojnikami.

Uczucia: Tu możliwa niezgodność charakterów i konflikty wywołane nieporozumieniami i nieszczerością. Jednak nie będziecie mieli siły, aby otwarcie się zbuntować, pomimo, że czujecie, że wasz związek zaczyna kuleć.

Zdrowie: Ciśnienie krwi i dolegliwości związane z ukrwieniem organizmu, brak energii życiowej.

Niespodzianki: Zaskoczy was ktoś majętny, człowiek pomocny i służący wsparciem, a także powodzenie finansowe.

Ostrzeżenia: Jak to trójeczki zmienna energia od euforii, do depresji, więc uważajcie na popadanie w przygnębienie, brak wiary w sens działań, brak konsekwencji, przesadne chwalenie swoich osiągnięć.

Przesłanie od Aniołów: Radość to karta która wskazuje, że trójki macie się w lipcu skoncentrować uczuciu radości. Porzućcie obawy, a skupcie się na odczuwaniu radości i na tym co wam tą radość daje. 

 

Dla wibracji 4

Praca: Czwórki w lipcu skupią się na swoim celu, sprawach finansowych i materialnych. Pracy wam nie zabraknie będziecie odpowiedzialni za swoje postępowanie i odważnie, skrupulatnie, krok po kroku będziecie podążali do tego co od dawna chodzi wam po głowie.

Finanse: W sprawach finansowych będzie stabilnie. Jednak pojawią się jakieś wydatki, które nie są aż takie pilne, ale będziecie chcieli się postawić i pokazać z jak najlepszej strony, a jednocześnie zamartwiając się czy dacie radę. Może to być na zasadzie „zastaw się a postaw się ".

Uczucia: Tu sobie pofolgujecie i będziecie chcieli czerpać z życia pełnymi garściami, czyli jak za króla Sasa" jedz, pij i popuszczaj pasa ". Szykuje się jakaś impreza, gościnność, towarzyskość, pokazywanie swojego bogactwa innym. Emocjonalnie świadomość dobrych i radosnych stron życia.

Zdrowie: Możecie odczuwać przemęczenie, dolegliwości w obrębie głowy, kręgosłup, niedotlenienie mózgu.

Niespodzianki: Uważajcie na zdrowie, gdyż z powodu niedotlenienia może dojść do omdlenia, spowolnienie myślowe, dezorientacja. Jakiś problem was przytłoczy i wprawi w smutek.

Ostrzeżenia: Problem rozczarowania, zranienia i cierpienie zadawane przez bliskich, to pragnienie z czego byście chcieli się wyzwolić, ale czy zwrócenie się o pomoc do innych przyniesie rezultat? Może nie rozwiązać problemu.

Przesłanie od Aniołów: Karta Związek wskazuje abyście czwórki bardziej zacieśnili związek z samym sobą i z Bogiem. Jeżeli poczujecie się bezpieczni inne związki również rozkwitną i zrównoważą się. Swój obecny związek otoczcie  miłością i zaufajcie temu co czujecie.

 

 Dla wibracji 5

Praca: W pracy zachowacie dojrzałość, będziecie wrażliwi i uczuciowi, ale introwertyczni. Zapowiada się atmosfera spokoju, przyjaźni, odczujecie spełnienie i wewnętrzny spokój. Jeżeli były konflikty i nieporozumienia staniecie w obronie pokrzywdzonych.

Finanse: W sprawach finansowych przejmiecie odpowiedzialność za swoje działania. Zaufacie swoim umiejętnościom widząc nowe widoki na przyszłość. Najważniejsze dla was będzie to co dzieje się tu i teraz, własna egzystencja, oraz działania wynikające z własnych przekonań.

Uczucia: Uczuciowo zaufacie partnerowi i będziecie na nim polegać. To miesiąc udanych związków partnerskich, ślubów własnych, lub w rodzinie. Zaufanie, oraz realizacja pragnień związanych z rodziną.

Zdrowie: Dolegliwości zdrowotne mogą objawiać się w nieprawidłowej budowie ciała genów i chromosomów. Mogą pojawić się problemy dermatologiczne, alergie skórne, choroby dziedziczne jak: cukrzyca, otyłość, choroby krążeniowe.

Niespodzianki: Może zaskoczyć was w lipcu awans, lub pochwała ze strony zwierzchnika. To może być wyróżnienie, nagroda pieniężna, podpisanie jakiejś umowy, kontraktu.

Ostrzeżenia: Po miłym sukcesie i pochwałach nie spoczywajcie na laurach i nie bądźcie lekkomyślni.

Przesłanie od Aniołów: Karta Przewodnictwo godne Zaufania wskazuje, że wasze pomysły  stanowią godną zaufania odpowiedź. Uwierzcie w swe pomysły i realizujecie je, a jeżeli ogarną was wątpliwości poproście anioły aby dodały wam otuchy i wspierały w realizacji.

 

Dla wibracji 6

Praca: To dobry czas na szkolenia, kursy, naukę podwyższającą kwalifikacje. Czas w którym podporządkujecie się waszym przełożonym. Atmosfera porządku, dojrzałości, pogodzenia się i zaufania.

Finanse: Finansowo będzie stabilnie, ale wewnętrznie możecie czuć smutek, zmęczenie, niespełnienie życiowe. Jakieś doświadczenia życiowe mogły was tak bardzo dotknąć, że poddacie się losowi zamykając się we własnym smutnym świecie.

Uczucia: Uczuciowo dla niektórych szóstek zapowiada się początek miłosnej przygody. To może być spotkanie z kimś kto darzy was życzliwością i sympatią. W związkach pojednanie, ugoda, wyznania miłosne.

Zdrowie: Zdrowotnie problemy dermatologiczne, alergie skórne, a także mogą pojawić się różnego rodzaju niedomagania sercowe.

Niespodzianki: Zaskoczą was jakieś  informacje, wiadomości, coś nagłego czego się nie spodziewacie. Trzeba będzie szybko zadziałać, aby wykorzystać okazję jaką ktoś wam zaoferuje.

Ostrzeżenia: Możecie mieć uczucie przegranej i niemożność pogodzenia się z tym. Ta sytuacja nie będzie dawała wam spokoju, gdyż klęska emocjonalna jakiej doznaliście kiedyś jest dla was gorsza od strat materialnych.

Przesłanie od Aniołów: Karta Szczęście w Nieszczęściu podpowiada, że to co wydawało się utracone, musiało odejść, ustąpiło miejsca czemuś lepszemu. Jedne drzwi się zamykają, inne otwierają. Nie bójcie się swojej przyszłości, a idźcie za głosem wewnętrznym, który przemawia do was w postaci powracających uczuć, wizji, myśli. Zaufajcie Bogu i porzućcie potrzebę kontroli i przewidywania wyniku swej obecnej sytuacji.

 

Dla wibracji 7

Praca: Dla siódemek to może być dosyć nerwowy miesiąc. Zostaną poczynione przez was jakieś gwałtowne ruchy, które wprawdzie przepędzą na chwilę kłopoty, ale ich nie pokonają. Sytuacja będzie wymagała rozwagi i przemyślenia, a nie gwałtownych posunięć.

Finanse: Finansowo  jakoś sobie poradzicie, tu za pomocą czyjegoś wsparcia, ale nie jest to dobry czas i nie widać przypływu gotówki. Musicie coś odpuścić, gdyż bierzecie zbyt dużą odpowiedzialność i zbyt dużo obowiązków na siebie z którymi sobie nie radzicie. Napracujecie się, a efekt widać marny.

Uczucia: W związkach może być namiętnie i żarliwie. Dla samotnych jest prawdopodobieństwo pojawienia się kogoś o cechach ognistych, to mężczyzna, który nieoczekiwanie może się pojawić i nagle odejść. Czeka was spotkanie z panem który nie znosi słabeuszy, pomimo, że chciałby okazać tolerancję i wyrozumiałość, jednak ma swoje zdanie.

Zdrowie: Możecie odczuć brak energii życiowej, osłabienie organizmu, problemy z krwią, jakieś skaleczenia, stłuczenia. Niespodzianki: Może was zaskoczyć kobieta, to może być matka, teściowa. Będzie wymagająca, chłodna, wyrachowana. Pomimo waszych starań i walki o swoje racje, nie będzie tolerancyjna i ustępliwa.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoje postępowanie i nieostrożność w działaniu. Nie wtrącać się w sprawy które bezpośrednio was nie dotyczą. Jeżeli nie będziecie umieli przyznać się do popełnionych błędów, może nie być okoliczności łagodzących.

Przesłanie od Aniołów: Idealny Termin to karta która wskazuje abyście zaczęli działać teraz, podejmijcie decyzję i wszystko dobrze się ułoży. Aniołowie udzielą wam pomocy tylko zróbcie pierwszy krok w kierunku upragnionego celu.

 

Dla wibracji 8

Praca: W pracy zadowolenie. Będzie bezpieczeństwo to zewnętrzne i to wewnętrzne. Czeka was dobra atmosfera nie tylko w pracy, ale szykuje się też jakaś uroczystość, gościnność. Będzie syto, bogato, satysfakcja.

Finanse: Tu uczucie porażki, niezadowolenia i strat. To mogą być nie wasze straty, ale kogoś kto nie jest wobec was szczery i zachowuje się przebiegle korzystając z waszej dobroci. To sytuacja przez którą poczujecie się upokorzeni i przegrani.

Uczucia: Uczucia będziecie przezywali gwałtownie i namiętnie. Czy to miłość, czy wybuchy zazdrości, czy gniewu, wszystko będzie dynamiczne, gwałtowne, ekstremalne.

Zdrowie: Skłonność do przeziębień, uważać na zatrucia pokarmowe, dysfunkcję zmysłów, wzroku, smaku, słuchu.

Niespodzianki: Zapowiada się niezbyt miła niespodzianka wskazująca na jakieś uczucie smutku, zranienia, konfliktu. To może być bolesna kłótnia, łzy rezygnacja.

Ostrzeżenia: Pojawi się uczucie zagrożenia i życie w męce niezdecydowania. Jakiś problem nie będzie dawał wam spokoju, a wy nie będziecie mogli się zdecydować jaką opcję wybrać. Takie wewnętrzne rozdarcie i niemożność podjęcia decyzji.

Przesłanie od Aniołów: Czego Pragniesz to karta podpowiadająca wam, że odpowiedź macie w sobie. Nie wiecie co macie zrobić z sytuacją która was dręczy, ale jeżeli określicie czego tak naprawdę chcecie wizualizując pozytywnie swoje pragnienia to przyjdzie czas na ich spełnienie.

 

Dla wibracji 9

Praca: Pracy dziewiątkom nie zabraknie, dla tych co mają własną działalność potrzebna będzie pomoc, wsparcie kogoś. Znajdzie się taki ktoś kto poda wam pomocną dłoń i ułatwi skierowanie na właściwą stronę. Ogólnie możecie mieć uczucie niedostatku zarówno materialnego, jak i duchowego.

Finanse: Finansowo odpowiednio do standardu życia. Sprawy urzędowe, sądowe, długi to będzie w pierwszej kolejności. Wszystko według praw i norm, nic nie spadnie z nieba i nie będzie podarowane.

Uczucia: Uczuciowo bardziej skupicie się na swojej pracy na bezpieczeństwie finansowym niż na miłości. Będziecie w związkach stali, solidni, wierni, lecz bez upodobania do wielkich porywów.  Jeżeli partnerzy oczekują na ten czas od was wielkiej  miłości i większych wzlotów, to mogą się rozczarować.

Zdrowie: Nerki, układ moczowy, dolegliwości kończyn dolnych, niedokrwistość, zaburzenia w przyswajaniu żelaza.

Niespodzianki: Zaskoczy was wasza cierpliwość, opanowanie, spokój wewnętrzny. Dostosujecie się do sytuacji i zachowacie powściągliwość. Będziecie elastyczni i zrezygnujecie z utrzymywania upartej postawy.

Ostrzeżenia: Nie możecie pozostać bezczynny, gdyż może to doprowadzić do załamania nerwowego. Działając doprowadzicie do zakończenia zaistniałych problemów.

Przesłanie od Aniołów: Świeże Powietrze to karta jaką proponują anioły, ponieważ za długo przebywacie w domu, więc wasze ciało potrzebuje tlenu. Wybierzcie się gdzieś z partnerem, gdzie będziecie mogli pooddychać świeżym powietrzem, a to bardziej was zbliży i wniesie coś świeżego w zastały być może związek.

 

Dla wibracji 11

Praca: W pracy takie kręcenie się w kółko, ani do przodu, ani do tyłu, jak w błędnym kole. Możecie mieć wrażenie, że coś wisi w powietrzu i mogą nastąpić zmiany w nagły i nieoczekiwany sposób. Uwolnicie się od przymusu i zależności w jakich dotychczas pozostawaliście.

Finanse: W finansach także mogą nastąpić zmiany, które nie są zależne od was, a spowodowane przez los. Miesiąc zmienny czyli raz będzie lepiej,  raz gorzej.

Uczucia: Uczucia skierujecie na swoje dzieci, ale przed wami otworzą się też nowe horyzonty i możliwości pozwalające na realizację pragnień. To będzie przełamanie złej passy i uwolnienie się od stagnacji, trosk i niepowodzeń.

Zdrowie:  Dolegliwości w jamie brzusznej, dolegliwości układu kostnego, choroby serca, ciśnienie krwi.

Niespodzianki: Możecie miewać bezsenne noce, zamartwianie się, lęki o podłożu nerwicowym.

Ostrzeżenia: Nie bądźcie lekkomyślni i nie uciekajcie od odpowiedzialności.

Przesłanie od Aniołów: Twórczy projekt to karta która wskazuje abyście jedenastki zajęli się ważnym  dla was projektem. Zapiszcie się na jakieś twórcze zajęcia, znajdźcie ujście dla swojej kreatywności w pracy i w domu.

 

Dla wibracji 22

Praca: Szykuje się sukces, spełnienie i znalezienie swojego celu i sensu życia. Lipiec będzie szczęśliwym zakończeniem spraw, podróży zagranicznej, być może w celach zarobkowych.

Finanse: Finansowo powinna nastąpić poprawa,  jeżeli zadziałacie szybko na otrzymane nagłe informacje wiadomości. Czym szybciej się zdecydujecie tym lepiej dla was, gdyż ktoś inny może wykorzystać nadarzającą się okazję.

Uczucia: Możecie pragnąć miłości, ale też dobrze czujecie się w wolnych związkach. Możecie być niestali uczuciowo szybko się zakochując i odkochując. Będziecie kapryśni i nadwrażliwi.

Zdrowie:  Uważać na depresję, nerwice, różnego rodzaju lęki, zaburzenia życia uczuciowego, choroby krwi.

Niespodzianki: Możecie być w lipcu bardzo wrażliwi, będzie was cechowała duża wyobraźnia. Jednak uważajcie na poddawanie się zbytnim nastrojom, fantazjom, aby nie zagubić się w realnym świecie. Dla tych których zawód wymaga dużej wyobraźni będzie to miesiąc inspirujący.

Ostrzeżenia: Ogarnie was tęsknota za posiadaniem czegoś trwałego np. własnego domu, ale trudności materialne mogą na to nie pozwalać, lub nie umiecie wykorzystać szans aby to urzeczywistnić.

Przesłanie od Aniołów: Okazja do przebaczenia to karta wskazująca, ze powinniście przerwać ten krąg negatywnych schematów w swoim życiu. Powinniście oczyścić się z dotychczasowego toksycznego myślenia o swojej obecnej sytuacji i związku. Skupcie się na tym czego pragniecie, a nie na obawach i ocenach.

 

Dla wibracji 33

Praca: Wibracja 33 powinna w tym miesiącu podjąć odpowiednią decyzję i odejść od sytuacji, gdzie przed odejściem powstrzymuje was lojalność i lęk. Lipiec będzie miesiącem nowych szans, nowych możliwości, które powinniście wykorzystać, bo macie odpowiedni do tego czas. Szykują się zmiany na lepsze, miła atmosfera.

Finanse:  W sprawach finansowych szykują się również nowe możliwości, nowe przedsięwzięcia, którym będzie towarzyszył wysiłek, ale energia będzie sprzyjająca zapewniająca pokonanie trudności i realizację celu. Będziecie działali wytrwale, pełni wiary w zwycięstwo.

Uczucia: Uczucia skierujecie na nowe szanse, które zapewnią wam materialne bezpieczeństwo. Skupicie się na swych pragnieniach i ich realizacji. W związkach udane pożycie, szczęśliwy okres.

Zdrowie: Dolegliwości układu kostnego, reumatyzm, kręgosłup.

Niespodzianki: Miesiąc podejmowania decyzji i dokonywania wyborów. W związkach pragnienie bycia razem, zamieszkania razem i w tym kierunku będą podejmowane decyzje.

Ostrzeżenia: Możecie mieć problem z podjęciem  decyzji, taki stan psychiczny niezdecydowania, chwiejności i męczarni jaką drogę wybrać.

Przesłanie od Aniołów: Cel życiowy  to karta jaka pojawiła się abyście wiedzieli, że idziecie właściwą drogą. Realizujcie swój cel krok po kroku, a wszelkie zmartwienia dotyczące pieniędzy i pracy przekażcie Bogu i aniołom. Podążajcie za swoimi pragnieniami, talentami i pasjami.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Eksperci Ezoteryczni

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone