mobile
Partner
serwisu
Kamienie Agra, 2018-06-14

Tajemnice kamieni - agat

Agat to odmiana chalcedonu. Bywa półprzezroczysty i nieprzezroczysty. Występuje w wielu kolorach. Może być brązowy w wielu odcieniach, szary, czerwonawy, niebieski, perłowy ze smugami lub paskami.

Tajemnice kamieni - agat

Agat mszysty bywa też bezbarwny. Kamień jest dość twardy. Występuje w wielu odmianach w tym  agat mszysty, agat muszlowy, agat koronkowy, agat ametystowy.

W magii wskazany jest w działaniach związanych ze zdrowiem fizycznym i psychicznym. Agat potrafi przyciągnąć do właściciela bogactwo i szczęście. Wzmacnia wszelkie rytuały związane z zaczynaniem czegoś nowego. Wzmacnia odwagę oraz poczucie godności, usuwa lęki i niepokoje zwłaszcza irracjonalne, pomaga cieszyć się życiem, chroni przed złymi wpływami i dodaje poczucia bezpieczeństwa. Potrafi też zapewnić harmonię pomiędzy ciałem, umysłem i duchem.

Kamień ma też oddziaływanie zdrowotne. Warto go stosować na wzmocnienie organów rozrodczych. Łagodzi bóle głowy, schorzenia skórne i gorączkę. Nie dopuszcza do ataków epileptycznych lub je łagodzi. Pomaga na ukąszenia owadów. Zapewnia lekki poród i prawidłowy przebieg ciąży.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone