mobile
KATEGORIE
Zielnik Agra, 2018-06-08

Magia huby

Huba brzozowa jest pasożytem żerującym na drzewach liściastych. Często na brzozie. Jest to grzyb tworzący charakterystyczne  owocniki w formie narośli przyrośniętej bocznie do pnia lub gałęzi. Grzyby atakują przeważnie drzewa osłabione lub uszkodzone. Rzadko powodują duże zagrożeni dla rośliny.

Magia huby

Niekiedy jednak osłabione zaatakowane drzewo zamiera. Hubę można zbierać przez cały rok. Kiedyś używano jej do rozpalania ognia w domu, ponieważ szczypta żaru włożona do wydrążonej huby, żarzy się 24 godziny.

W celach magicznych stosuje się ją dla ochrony, oczyszczenia, dodania energii i mocy psychicznej. Warto małą hubę nosić przy sobie, bo wzmacnia to znacząco siły psychiczne. Wpływa też pozytywnie na finanse. W tym celu trzeba wsypać do portfela proszek z huby brzozowej lub też umieścić w nim jej niewielki kawałek. Spalenie w kadzielnicy odrobiny proszku z huby czyści energetycznie wnętrze. W tym przypadku potrafi zastąpić słynną białą szałwię.

Huba ma także zastosowanie w medycynie. Wewnętrznie stosuje się ją w chorobach wirusowych, nowotworowych, przy kłopotach z wątroba, przy nieżytach przewodu pokarmowego. Pomaga też zregenerować osłabiony organizm. Szczególnie po operacjach.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Eksperci Ezoteryczni

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone