mobile
Partner
serwisu
Numerologia Kumczo, 2018-06-01

Wibracje numerologiczne na czerwiec 2018

Sprawdź jaki będzie dla Ciebie czerwiec...

Wibracje numerologiczne na czerwiec 2018

Dla wibracji 1

Praca: Jedynki w Czerwcu mogą poczuć impuls do zmian. Takie zmiany mogą pochodzić od wewnątrz, gdy sami przejmiecie inicjatywę, lub z zewnątrz np pojawienie się nowej oferty pracy. Powinniście wyjść poza konwencjonalne ramy inaczej będziecie jak błędni rycerze dążyli do iluzji. Nie bać się i postawić pierwszy krok do zmiany.

Finanse: Finansowo też stoicie w tym samym miejscu i nie potraficie swoich marzeń powiązać z rzeczywistością. Dla polepszenia swojej sytuacji powinniście poczynić krok do przodu i zacząć działać w tym kierunku.

Uczucia: W uczuciach potrzeba cierpliwości i pracy nad związkiem. Nie wydawać pośpiesznie osądów, a zastanowić się czego tak właściwie oczekujecie od partnera i czy jest on wart aby na niego czekać. To od was zależy jak wykorzystacie czas do utrzymania związku.

Zdrowie: Może pojawić się niedrożność jelit, dolegliwości związane z hemoroidami, zakrzepy, zatory, wylewy podskórne.

Niespodzianki: Zaskoczy was pomoc ze strony kobiety, jej dobroć i wyrozumiałość, a także otworzą się drzwi do waszej nieświadomości czyli intuicja, która was nie zawiedzie.

Ostrzeżenia: Jeżeli będziecie nieszczerzy wobec partnera, czy kogoś innego, to uważajcie bo możecie najeść się wstydu, gdy zostaną odkryte wasze zamiary.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Pokory pomoże zwalczyć niecierpliwość, pazerność, chęć posiadania wielu rzeczy naraz.Pomoże zrozumieć że nie wszystko możemy mieć w życiu, wzmocni cierpliwość, uczy słuchać i zaakceptować to na co człowiek nie ma wpływu.

 

Dla wibracji 2

Praca: W praca stoicie na dobrej pozycji. Spiętrzające się trudności nie załamią was, lecz zmuszą do stawienia oporu. To będą samotne zmagania, ale Wy nie będziecie liczyli się ze zdaniem innych, a uparcie trwali przy swoich racjach. Jednak nie zawsze taka uparta postawa jest dobra, gdyż nie daje ruszyć do przodu, ani się cofnąć.

Finanse: Coś nie będzie dawało Wam spokoju, bezsenne noce, rozmyślania i zamartwianie się. Wasza wyobraźnia i dręczące myśli przysporzą uczucie niepokoju i wyolbrzymianie wszystkiego. To mogą być lęki o podłożu nerwicowym.

Uczucia: Jeżeli byliście pokłóceni, to czas na zmiany, pogodzenie się i przebaczenie. Czerwiec będzie miesiącem harmonii, dojrzałej miłości i rodzinnego ciepła, gdzie będziecie rozumieli swoją rolę i obowiązki.

Zdrowie: Zdrowotnie uważać na stany depresyjne, apatię, zniechęcenie. Uważać na środki zmieniające świadomość, lekomanię, uzależnienia.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć podjęcie decyzji w sprawach wyjazdu, pracy, inwestowania w coś pieniędzy.

Ostrzeżenia: Uważajcie na niebezpieczną sytuację, konflikt, gdzie pomimo starań i poświęcenia możecie doznać porażki i poczuć się zawstydzeni i przegrani.

Przesłanie od Aniołów: Wasza wewnętrzna równowaga emocjonalno-uczuciowa może być zachwiana. Nadpobudliwość, nerwowość, napięcia psychiczne. Anioł Harmonii pomoże odzyskać poczucie równowagi, złagodzi stany rozdrażnienia, uwrażliwi na piękno i kontakt z przyrodą.

 

Dla wibracji 3

Praca: W pracy trójeczki zachowajcie spokój i równowagę. Jeżeli istnieje jakiś konflikt, najlepiej będzie dopasować się do sytuacji i pozostawić rzeczy ich własnemu biegowi. Zachować powściągliwość i nie utrzymywać upartej postawy. Bądźcie elastyczni i ugodowi.

Finanse: Otrzymacie pomyślne wiadomości na które nie powinniście zostać obojętni. Miesiąc szans, nowych widoków i przedsięwzięć, a także spraw związanych z wyjazdem, podróżą, zaproszeniem na ślub, uroczystość rodzinną co będzie wiązało się z wydatkami.

Uczucia: Jest w was siła przyciągania, moc, energia, która w czerwcu będzie wam towarzyszyła. Atrakcyjność i seksualność to cechy jakie pokażecie w miesiącu czerwcu. Będziecie namiętni i zaborczy, w związku to wy będziecie grali pierwsze skrzypce.

Zdrowie: Mogą pojawić się problemy z kończynami dolnymi, wirusy, bakterie, osłabienie układu immunologicznego.

Niespodzianki: Zaskoczyć was może zaproszenie na uroczystość, pojednanie, harmonia i miłość w rodzinie.

Ostrzeżenia: Uważajcie na zbytnie przywiązanie do pieniędzy, wygodnictwo, egoizm i chorobliwą obawę przed utratą mienia.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Pojednania pomoże trójkom zachować równowagę wewnętrzną, opanować negatywne emocje, pojednać się i zachować dystans do konfliktowych sytuacji. Pomoże wam pojednać się z samym sobą i innymi ludźmi.

 

Dla wibracji 4

Praca: Czwórki nie lubią bezczynności i w czerwcu wyznaczycie sobie cel życiowy i będziecie działać. To takie dalekowzroczne plany związane z podróżą, organizacją, coś co kusi, ale też trzeba liczyć się z wydatkami. Jednak poradzicie sobie, wasza decyzja będzie trafna i dobra i otocznie będzie wam sprzyjało. Zapowiada się podróż.

Finanse: Finansowo niedostatek materialny, ale tez i duchowy. Będziecie przechodzili taki stan bycia w potrzebie. Zdarzenia jakie się pojawiły mogą was przygnębić, możecie się czuć nieszczęśliwi, ale jest ktoś kto będzie wam pomocny i będzie was wspierał.

Uczucia: To będzie dynamiczny miesiąc, czeka was walka o partnera, o słuszność swoich racji. Podejmiecie świadomie jakieś kroki i będziecie podążali do wyznaczonego sobie celu. Nie ustąpicie i nie zawrócicie z obranej już drogi.

Zdrowie: Mogą wystąpić problemy neurologiczne, czyli z układem nerwowym, Wszelkiego rodzaju nerwobóle, migreny, alergie pokarmowe, nadmierna ilość cholesterolu.

Niespodzianki: Zaskoczy was jakiś mężczyzna dosyć energiczny, optymistyczny, ktoś kto wywiera silny wpływ na życie, jest zdecydowany i cieszy się autorytetem.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoje marzenia i życie w świecie iluzji. Możecie zagubić się podążając za nierealnym celem, a przy tym stosować ucieczkę od życia w postaci nałogów.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Zaświatów pomoże pogodzić się ze swoim przeznaczeniem, zrozumieć i zaakceptować Boskie wyroki. Uczy szacunku dla sił nadprzyrodzonych. Bezpiecznie wyjdziecie z trudnej sytuacji, wasze zdolności jasnowidzenia, telepatii pomogą w rozwiązaniu, trapiących was spraw.

 

Dla wibracji 5

Praca: W pracy kariera za wszelką cenę, sprawy finansowe staną na pierwszym miejscu. Jednak uważajcie na nieuczciwych doradców, wokół was może być atmosfera kłamstwa, nieuczciwości, fałszywe środowisko.

Finanse: Finansowo jakiś problem nie będzie dawał wam spokoju, więc nie widząc innego wyjścia będziecie chcieli zaciągnąć następny dług. To pozwoli wam na zaspokojenie potrzeb i ogarnięcie najważniejszych potrzeb.

Uczucia: Uczucia skierujecie więcej na sprawy finansowe i sprawy związane z domem, być może chodzi wam po głowie jakiś mały remont. W związkach będzie namiętnie i postaracie się oczarować partnera pragnąc okazać mu miłość.

Zdrowie: W zdrowiu mogą powrócić choroby przewlekłe, niedoleczone, jakiś stan zapalny. Coś może wymagać interwencji chirurgicznej. Uważać także na przeziębienia, anginy, infekcja dróg oddechowych.

Niespodzianki: Zaskoczą was udane operacje finansowe, korzystne przedsięwzięcia, powolne, ale wytrwałe dochodzenie do celu.

Ostrzeżenia: Uważajcie na nieuczciwość i podstępne zamiary, gdyż możecie nie docenić przeciwnika, który odpłaci wam tym samym, a wy możecie najeść się wstydu.

Przesłanie od Aniołów: Anioł odwagi pomoże piątkom nabrać odwagi, zdecydowania, pewności siebie. Pomoże uwierzyć we własne siły i możliwości i ostrzeże przed niepotrzebnym podejmowaniem ryzyka. Przypomina o liczeniu się z innymi i uczy pokory wobec życia.

 

Dla wibracji 6

Praca: Jeżeli szóstki były w konflikcie w pracy, to obecny miesiąc będzie czasem na pojednanie, przebaczenie i zmiany. Zmiany mogą nadejść z zewnątrz, jak też możecie przejąć inicjatywę spełniając swoje tęsknoty wewnętrzne. Praca będzie obejmowała grupę ludzi objętą wspólnym interesem.

Finanse: Finansowo możliwe straty, trzeba uważać z wydatkami. To mogą być wydatki na cele zdrowotne w celu poprawienia swojego zdrowia i samopoczucia. Możliwy wyjazd na odpoczynek, sanatorium.

Uczucia: W sprawach uczuciowych zapowiada się nowa miłość, nowa przygoda, romans.Jednak uważajcie abyście nie wpadli w pułapkę gry miłosnej. Niektóre szóstki mogą swoje uczucia przelać na swoje dzieci, wnuki.

Zdrowie: Zdrowotnie uczucie samotności, izolowania się od otoczenia, zamykanie się w sobie. Zwrócić uwagę na układ hormonalny, przewód pokarmowy, niedrożność jelit, choroby układu krążenia, pokarmowe.Choroby wirusowe, grypa. Ogólnie możecie mieć uczucie złego samopoczucia.

Niespodzianki: Zaskoczą was udane operacje finansowe, korzystne przedsięwzięcia, powolne, ale wytrwałe dochodzenie do celu. Możliwe zmiany, odnawianie, remonty.

Ostrzeżenia: Uważać na problemy w związku, konflikt małżeński o podłożu seksualnym, zły wpływ osób trzecich.

Przesłanie Anielskie: Anioł Wszelkiej Odnowy pomoże szóstkom otworzyć się na nowości, odrzucić strach przed zmianami, uczy elastyczności i dostosowanie się do zmian. Ochroni przed nieprzemyślanymi zmianami pod wpływem impulsu, pomoże zamknąć stary rozdział w życiu i otworzyć się na nowy.

 

Dla wibracji 7

Praca: W pracy stoicie na dobrej pozycji, dajecie sobie radę, a w razie konfliktów i nieporozumień umiecie zawalczyć i obstawać przy swoich racjach. Troszeczkę wygląda to na samotne zmagania się z życiem i przeciwnościami losu, jednak jak to mówią co was nie zabije to was wzmocni.

Finanse: W finansach musicie uważać, aby nie ponieść dużych strat. To mogą być wydatki na dom, mieszkanie, a także wpływy z prac wykonywanych przy remontach domów, pracy w miejscach wymagających opieki zdrowotnej, jak szpitale, domy dla ludzi w podeszłym wieku.

Uczucia: Jesteście siódemki osobami zaborczymi i to wy pełnicie główna rolę w związku.Będziecie niezależni, pełni energii i siły przyciągania. Wasza ognista natura to także atrakcyjność seksualna.

Zdrowie: Kręgosłup i dolegliwości układu kostnego. Niedomagania serca, ogólnie stan bycia w potrzebie, blokady.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć blokada emocjonalna, zamknięcie w sobie. Nie możność poradzenia sobie z własnymi problemami i życie w męce niezdecydowania.

Ostrzeżenia: Nie obarczać innych za swój los i niepowodzenia życiowe. Szczególnie w związkach nie obwiniać za wszystko partnera, gdyż może dojść do rozpadu związku.

Przesłanie Anielskie: Anioł pracy pomoże przezwyciężyć lenistwo i doda sił i wytrwałości w znalezieniu pracy dla tych co jej nie mają. Dla tych co uciekają od życiowych problemów w nadmiar pacy i obowiązków, pomoże uświadomić że czas na odpoczynek jest tak samo ważny, jak na pracę. Wesprze bezrobotnych, rozbudzi większe zaangażowanie.

 

Dla wibracji 8

Praca: Energiczne ósemki czym jesteście dojrzalsi tym tęsknota do harmonii i porządku, uporządkowania miejsca w którym żyjecie. Praca was lubi, ale oszczędzajcie się i nie bierzcie wszystkiego na swoje barki. Nie bądźcie nadgorliwi i zbyt chytrzy, gdyż odbije się to na waszym zdrowiu.

Finanse: Finansowo jakiś zastój. Możliwe że coś was gnębi, nie daje spokoju i sami utknęliście w martwym punkcie, nie mając wewnętrznej motywacji do działania i rozwiązania problemu. Czas niespełnionych pragnień i rozczarowań. Możecie poczuć wewnętrzną pustkę podchodząc do wszystkiego pesymistycznie. To czas który przeminie, a wy musicie spojrzeć na świat z innego punku.

Uczucia: Uczucia skupicie na sprawach materialnych, możecie stać się trochę takimi skąpcami nie tylko materialnymi, ale też i uczuciowymi. Najważniejsza jest praca i zarabianie pieniędzy. Możecie nie czuć się pewni swoich uczuć do partnera i więcej wtedy tu wyrachowania, niż miłości.

Zdrowie: Uważajcie na nerwice, fobie, zaburzenia życia uczuciowego i nie wspierajcie się środkami zmieniającymi świadomość. Dolegliwości kręgosłupa i wszelkiego rodzaju stany zapalne.

Niespodzianki: Uważajcie na kogoś kto jest podstępny i nieuczciwy. Możecie mieć uczucie niesmaku i sytuację w której poczujecie się zawstydzeni i przegrani.

Ostrzeżenia: Nie popełniajcie błędnych decyzji, a uczucia zostawcie na razie na boku. Ktoś kto jest obiektem waszych uczuć, może być obecnie nie zainteresowany.

Przesłanie Anielskie: Anioł Dojrzałości pomoże ósemkom nabrać dystansu do życiowych problemów, pogodzić się z upływem czasu i zaakceptować własną starość. Zacznijcie traktować życie poważnie i wykorzystajcie doświadczenia popełnionych błędów. Czas na dojrzałość emocjonalną.

 

Dla wibracji 9

Praca: W pracy miła atmosfera, będziecie uczuciowi i wrażliwi, a w razie problemu pokierujecie się intuicją, która was nie zawiedzie. To także otrzymanie dobrych wiadomości, zaproszeń, ktoś rozładuje napięcie i stworzy atmosferę i zachętę do pracy.

Finanse: Pustelnik, typowa karta dla dziewiątek, które lubią ciszę i spokój i najchętniej odizolowały by się od otoczenia poszukując swojej drogi, duchowości, celu życiowego. Tak też w czerwcu bardziej będziecie poszukiwali świata duchowego niż materialnego, potrzeba będzie odpoczynku i wycofania się z aktywności na ile to jest możliwe.

Uczucia: W uczuciach skierujecie uwagę na sprawy istotne, a związki będzie łączył wspólny cel, wspólne przedsięwzięcia. Czasami trzeba będzie zrezygnować z własnych ambicji i podporządkować się osobie silniejszej.

Zdrowie: Ucisk nerwów na skutek zwyrodnienia kręgów, lub stawów, czasowe niedowłady kończyn. Możecie odczuwać zniechęcenie, zmęczenie i brak zainteresowania światem zewnętrznym, dolegliwości układu kostnego, kręgosłupa.

Niespodzianki: Mogą was zaskoczyć jakieś kłótnie spory, lub dyskusje w grupie ludzi, gdzie każdy będzie walczył o swoje racje.

Ostrzeżenia: Uważajcie aby nie uległo nagle załamanie jakiejś sytuacji życiowej, może to dotyczyć zdrowia.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Dobrej Rady wesprze was w dokonywaniu słusznego wyboru. Ochroni przed ludzką nieuczciwością, ułatwi dotarcie do rzetelnych doradców. Nie podejmujcie decyzji pod wpływem impulsu. Zwróćcie się o poradę do Anioła, a otrzymacie wskazówki właściwej drogi.

 

Dla wibracji 11

Praca: W pracy swoje uczucia będziecie trzymali na wodzy, a zachowanie będzie rozważne. Mając doświadczenie i mądrość możecie udzielać dobrej rady, a w imię słusznej sprawy gotowi będziecie ponieść rezygnację i ofiarę. Zawsze kierujecie się logiką i o swoje zawalczycie kierując się prawdą. To miesiąc wyczekiwanych informacji, wiadomości.

Finanse: Czy jest lepiej, czy gorzej, nie poddacie się i spiętrzające trudności, nie załamują was, a zmuszają do stawiania oporu. Walka o swoje, walka z przeciwnościami losu, uparcie trwacie przy swoich racjach. W sprawach finansowych poradzicie sobie.

Uczucia: Uczuciowo zapowiada się coś nowego, szanse na stworzenie „własnego gniazdka”. Skierujecie uczucia na sprawy istotne, możliwość nowego domu lub mieszkania.

Zdrowie: Siły witalne nie powinni was opuścić, co najwyżej jakieś małe przeziębienie, dysfunkcja jakiegoś zmysłu.

Niespodzianki: Zaskoczy was jakiś mężczyzna o cechach przywódcy i ognistym charakterze. To ktoś kto łatwo wybucha i szybko powraca do równowagi. Może to szef, który jest wymagający, ale pomocny, a może partner pragnący namiętności.

Ostrzeżenia: Uważajcie na kogoś kto wam coś daje szczególnie pieniądze, bo to może być ktoś  wyrachowany, który zabiega nie tylko o miano dobroczyńcy, ale o własny interes.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Ciepła pomoże tym którzy tłumią w sobie emocje, mają problemy z komunikacją, mają słabe porozumienie z innymi. Pomoże rozładować napięcia emocjonalne, wyrazić swoje uczucia, zniweluje dystans i obawy przed kontaktem z innymi.

 

Dla wibracji 22

Praca: W pracy nie będzie lekko, ale dacie radę. Nie bierzcie jednak za dużo odpowiedzialności na swoje barki, gdyż odczujecie przeciążenie obowiązkami i to co zamierzaliście zacznie się w was wypalać i wam ciążyć. Musicie nauczyć się „mierzyć siły na zamiary" i wartościować swoje potrzeby.

Finanse: W finansach zapowiadają się straty, więc uważać z wydatkami i potrzebami. To może być nie najlepszy miesiąc finansowy, ale najlepszym sposobem będzie życie teraźniejszością i uwolnienie się od tego co było, bo nic w życiu nie trwa wiecznie.

Uczucia: W czerwcu będziecie romantyczni i wasza wyobraźnia da znać o sobie, żyjąc złudzeniami o przeżyciu wielkiej miłości. W związkach może to być trudny miesiąc, niepewność i lęk co do przyszłości, z przyczyn niewiadomych ogarnie was melancholia, smutek i wewnętrzny niepokój. Zwróćcie uwagę na sny które mogą być prorocze.

Zdrowie: Alergie i zatrucia pokarmowe, układ odpornościowy, kręgosłup. Jednak wasz organizm szybko i w pełni się zregeneruje.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć coś co dla was jest intymne i niezwykle drogie. To może być miłość rodzicielska, pasja, hobby którą lubicie i jeszcze bardziej pobudzi was do pracy twórczej.

Ostrzeżenia: Uważajcie na zbytnie przywiązanie tylko do pieniędzy, wygodnictwa, egoizm i chorobliwą obawę przed utratą mienia.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Zaufania pomoże wam zmniejszyć strach przed zagrożeniem poczucia bezpieczeństwa, brakiem zaufania do ludzi, lęki i niepewność przyszłości, które są tak właściwie tylko w waszej wyobraźni. Ułatwi odkrycie powołania i wytrwanie w nim. Anioł ten czuwa nad waszym bezpieczeństwem.

 

Dla wibracji 33

Praca: Mistrzowskie 33 w pracy będą wami targały jakieś emocje, smutek, żal, kłopoty i troski. Możecie mieć dylemat czy odejść i poszukać czegoś nowego czy nadal tkwić w miejscu, z którego jesteście  niezadowolenie. Pomimo lęków i obaw macie szansę na coś lepszego.

Finanse: Zmian na polepszenie finansowe nie widać, ale jeżeli będziecie bierni i nic nie zrobicie żyjąc w męce niezdecydowania, to nie widać też poprawy. Będziecie mieli uczucie wewnętrznego rozdarcia, nie mogąc się zdecydować jaką wybrać drogę, a to wpędzi was w sytuację bez wyjścia.

Uczucia: Całą swoją energię i uczucia skierujecie na początek jakiegoś nowego przedsięwzięcia. To szansa jaką dostaniecie w tym miesiącu, aby pokonać wszelkie trudności i zacząć realizować swoje cele.

Zdrowie: Mogą się pojawić problemy z kończynami dolnymi, przełyk i żołądek, alergie pokarmowe, brak energii życiowej.

Niespodzianki: Zaskoczy was jakiś mężczyzna o cechach przywódcy i ognistym charakterze. To ktoś kto łatwo wybucha i szybko powraca do równowagi. Może to być szef, który jest wymagający, ale pomocny, a może partner pragnący namiętności.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoje zachowania szczególnie w stosunku do innych ludzi, kultury, religii czy koloru skóry. Możecie zachować się ekstremalnie co wzbudzi przerażenie otoczenia.

Przesłanie od Aniołów: Anioł Możliwych Cudów pomoże bezpiecznie poruszać się po obszarze marzeń, wcielać w życie plany, nawet te z fantazji, wspiera w zdobywaniu tego, co dla innych wydaje się niemożliwe. Chroni przed zatraceniem się we własnym wyimaginowanym świecie, posiada moc czynienia cudów.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone