mobile
KATEGORIE
Wróżby i magia Wróżka Arkadia, 2018-05-16

Reiki

Reiki… ale co to jest Reiki?
Reiki jest to energia która nigdy nie można zaszkodzić, gdyż zawsze działa dla najwyższego dobra osoby której jest przekazywana. Można także użyć innej definicji, czyli Reiki to metoda uzdrawiania, która opracował Mikao Usui.

Reiki

Skąd ta energia?

Energia Reiki pochodzi z Najwyższego Źródła, jedni to Źródło nazwą Kosmosem, inni Bogiem a jeszcze inni energią Miłości. Nie jest to istotne, gdyż Źródło jest jedno. Jest to najczystszy rodzaj energii,  a osoby które przekazują tę energię są tylko kanałem, nie jest to ich energia.

Na co pomaga?

Energia Reiki jest energią która uzdrawia, uzdrawia nie tylko ciało ale i wszystko o co poprosimy, z jaką intencją skorzystamy z tej energii. Czyli możemy uzdrowić każdą naszą dolegliwość zdrowotną, nie tylko skutki ale i pierwotne przyczyny. Możemy uzdrawiać nasze intencje, nasze negatywne wzorce w podświadomości, możemy oczyszczać się z każdej negatywnej energii wysyłanej w naszym kierunku jak również możemy pomagać sobie przy pomocy tej energii w naszych codziennych sprawach. Jeśli mamy np. trudności w pracy czy w związku możemy przy pomocy tej energii oczyszczać i uzdrawiać te sytuacje a energia Reiki zadziała z najwyższym dobrem, jak i każdej osoby w tej sytuacji. Rozwiązania czasem są tak zaskakująco pozytywne, że sami byśmy na to nie wpadli.

Skorzystaj z tej Energii jeśli:

- brakuje Ci energii, czujesz się przemęczony, źle sypiasz;

- zmagasz się z chorobą, Reiki pomoże w uzdrowieniu, wesprze organizm i zmniejszy skutki uboczne leków oraz wzmocni ich działanie;

- przyspieszy proces gojenia się ran, złamań;

- masz wrażenie, że nic ci się nie układa, ze zawsze masz pod górkę, Reiki oczyści ci drogę do        najkorzystniejszych dla ciebie rozwiązań;

- masz trudności w znalezieniu pracy lub chciałbyś zmienić na lepszą,

- jesteś w trudnym związku, nie umiesz podjąć decyzji lub chciałabyś uzdrowienia tych relacji;

- nie możesz uwolnić się od toksycznych sytuacji czy ludzi, Reiki odetnie wszystkie te negatywne więzy i sznury;

To tylko przykłady.

Energię Reiki przekazuje się albo przez dotyk jak i na odległość. Nie ma znaczenia jak daleko jesteś, energia Reiki zadziała.

Serdecznie zapraszam, jestem Wielkim Mistrzem Reiki

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Autor artykułu

Eksperci Ezoteryczni

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone