mobile
Wróżby i magia Wróżka Arkadia, 2018-05-14

Wróżby zabawa dla naiwnych czy może jednak rodzaj terapii

Takim to właśnie przewrotnym tytułem chcę Was zachęcić do zastanowienia się czy to właśnie zabawa, czy ciekawość co ewentualnie może się zdarzyć w naszej przyszłości czy jednak to rodzaj terapii a więc możliwość pomocy sobie w trudnych dla nas sytuacjach życiowych.

Wróżby zabawa dla naiwnych czy może jednak rodzaj terapii

Wikipedia mówi „Leczenie, terapia, kuracja – szereg czynności medycznych  z użyciem stosownych leków i aparatury, zmierzających do przywrócenia równowagi  organizmu dotkniętego chorobą  lub kalectwem; postępowanie lekarskie, którego celem jest przywrócenie zdrowia  lub poprawa jego jakości życia.

Oczywiście w poradzie u wróżki leków się nie stosuje, stosuje się słowo i energię. Sama rozmowa, wyrzucenie z siebie problemów, złości, żalów, lęków już daje uczucie lekkości, ulgi a dodatkowo energia kart, energia wysyłana przez wróżkę dodatkowo pomoże osobie korzystającej z porady. Nie każdy ma odwagę opowiedzieć o swoich problemach rodzinie, znajomym a osoba nieznana daje ten komfort, że zostanie to tajemnicą i łatwiej jest się otworzyć na taka rozmowę.

Co jeszcze, otóż zobaczenie przez osobę pytającą swojego problemu w sposób obiektywny, bez emocji powoduje, że taka osoba zaczyna widzieć daną sprawę tak jak ona jest, a nie tak jak jej się wydaje w emocjach. Gdy jeszcze usłyszy możliwości rozwiązania problemu taka osoba nabiera wiary i siły, że ten trudny dla niej okres w życiu się zakończy. Oczywiście czasem wróżby nie są pomyśle, mówią o rozstaniu, o stracie pracy ale i takie wiadomości paradoksalnie są pomocne, gdyż pomagają zaakceptować trudną sytuację zamiast tkwić w złudnej nadziei i dużo szybciej można otworzyć się na inne rozwiązania.

Porada u wróżki zatem pomaga w przywróceniu równowagi emocjonalnej a co za tym idzie i zdrowotnej. Mamy więcej siły na zmierzenie się z danym problemem, wiemy jakie mogą być rozwiązania, jakie możliwości przed nami i już z wiarą możemy przystąpić do działania. I tu podkreślę właśnie potrzebę działania, gdyż karty same z siebie nic nie zmienią w naszym życiu. To my mając już wiedzę w którą stronę iść powinniśmy działać i kreować swoje życie tak jak tego chcemy.

Życząc samych dobrych wróżb, pozdrawiam

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Autor artykułu

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone