mobile
Partner
serwisu
Zielnik Wróżka Ewa, 2018-04-09

Właściwości brzozy

Jeśli czujesz wiosenne osłabienie, dopadł Cię stres, dobrze się przytulić do pnia brzozy, ona weżmie od Ciebie twoje zmartwienia i doda ci sił, energii i mocy. Złagodzi choroby skory oraz dolegliwości kobiece, pomoże na smutki i depresję. Odzyskasz spokój, ukoisz nerwy i napełnisz optymizm.

Właściwości brzozy

Brzozowe witki uzdrowiciele stosują do wypędzania złych mocy oraz wypędzania chorób. Jeśli masz problemy ze snem,poproś brzozę i urwij kilka gałązek, wlóż pod poduszkę i materac, będziesz lepiej spała i zdrowiała. Drzewo to wysyła silne dobroczynne promieniowanie, energię, która uzdrawia. Nie zapomnij tez podziękować za dobroczynną energię.

Można też kilka witek postawić w wazonie kolo łóżka, wyciągnie to co złe, oczyści z energetycznych złogów. Możesz również zrobić wianek z gałązek brzozy i powiesić na drzwiach domu, będzie chronił Twój dom przed wszelkim złem i nieżyczliwością ludzką, intruzami, chorobami, nieszczęśliwymi wypadkami.

Bardzo dobre na oczyszczenie organizmu jest napar z listków młodej brzozy - smak trochę gorzkawy można lekko posłodzić. Urwij garść listków młodej brzozy i zaparz pod przykryciem 10 min. wypij małymi łykami. Napar ten usunie toksyny z wątroby i nerek, wyleczy trądzik, wzmocni włosy i paznokcie, poprawi przemianę materii.

Bardzo dobry też jest sok z brzozy, ma podobne działanie, można go kupic w sklepie ze zdrową żywnością lub samemu pozyskać od brzozy. Będąc w lesie brzozowym dobrze nam się oddycha, drzewo to emanuje srebrem ktore ma dobroczynne działanie na nasze płuca.

Korzystaj z mocy tego magicznego i pięknego bialego drzewa, przekonaj się o jego właściwościach sama, przytulaj się, spaceruj oraz wypijaj brzozowe soczki i herbatki, a odzyskasz zdrowie, witalność i energię.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone