mobile
Numerologia Kumczo, 2018-04-05

Wibracje numerologiczne na kwiecień 2018

Odkryj co czeka Twoją Wibrację Numerelogiczną w kwietniu 2018...

Wibracje numerologiczne na kwiecień 2018

Dla wibracji 1

Praca: W pracy stabilnie, a nawet pojawią się nieoczekiwane i nagłe wiadomości z nowymi szansami, propozycjami. To od was zależy czy zechcecie coś zmienić, rozpocząć nowe proponowane wam przedsięwzięcie. Dla szukających pracy pojawią się nowe szanse i możliwości.

Finanse: Finansowo poradzicie sobie, aczkolwiek nie widać polepszenia, a pojawi się taki zastój, stagnacja. Możliwe że pojawią się wydatki związane z domem, mieszkaniem.

Uczucia: Uczuciowo będziecie romantyczni, wrażliwi i czuli. Wasza wyobraźnia wprowadzi was w stan marzycielski, pełen ciepła i miłości. To będzie miesiąc spotkań, zaproszeń, miłej atmosfery.

Zdrowie: W zdrowiu mogą się pojawić niedomagania serca, zaburzenia rytmu różnego rodzaju, a także dolegliwości układu kostnego, kręgosłup, stany wirusowe.

Niespodzianki: Mogą was jedynki zaskoczyć nagłe i niespodziewane zmiany pochodzące z zewnątrz. Nie zawsze to mogą być te miłe zmiany.

Ostrzeżenia: Uważajcie na swoją agresję i siłę i chęć realizowania swoich potrzeb za wszelką cenę.

 

Dla wibracji 2

Praca: W pracy będziecie chcieli utrzymać swoja pozycję, będziecie obstawali przy swoich racjach. To będzie dobry plan działania i realizowanie swoich celów nawet w przypadku oporu świata zewnętrznego.

Finanse: Dochody finansowe utrzymywane według intuicji i rozumu. Mogą pochodzić z dwóch źródeł, jak też utrzymywane we wspólnocie małżeńskiej, związku. Zgodność partnerska oparta na mądrości wewnętrznej, dobra atmosfera.

Uczucia: Uczuciowo mogą występować nieporozumienia i zawiłości w postępowaniu, takie wywoływanie burzy w szklance wody, ale doprowadzi to do rozwiązania konfliktu. Będziecie otwarci na odmienne poglądy i przekonania.

Zdrowie: Zdrowotnie dolegliwości układu kostnego, kręgosłup, stany zapalne stawów.

Niespodzianki: Możecie być zaskoczeni jakimś miłym wyjazdem, który przyniesie optymizm, miłą ciepła atmosferę, przyjaciół i życzliwych ludzi.

Ostrzeżenia: Jeżeli szukacie miłości to możecie doznać rozczarowania i jedynie kierować się odruchami, aniżeli wewnętrzna potrzeba miłości.

 

Dla wibracji 3

Praca: W pracy będzie stabilnie, sukces dzięki sumiennej pracy, nauce, kursów w celu poszerzenia wiadomości. Przyszłe sukcesy będziecie zawdzięczać sobie dzięki swojej wytrwałości i zjednaniu sobie odpowiednich ludzi.

Finanse: W finansach realizacja nowych celów i zamierzeń, szanse na realizację czegoś co jest dla was w tej chwili najważniejsze. Sprawy materialne będą miały moc przyciągania i dochody pojawią się z dwóch źródeł.

Uczucia: To może wyglądać na bycie w silnym związku seksualnym, rodzaj uwięzienia za cenę uniesień, własnej wygody i dobrobytu. Silne pożądanie i chęć posiadania władzy nad partnerem.

Zdrowie: Mogą pojawić się wszelkiego rodzaju stany zapalne, choroby zakaźne, zaburzenia przemiany materii.

Niespodzianki: Mogą was zaskoczyć sprawy, które utkną w martwym punkcie, nie da się nic przyspieszyć i trzeba będzie cierpliwie poczekać. Efekty mogą być niedostrzegalne, wszystko będzie posuwało sie powoli.

Ostrzeżenia: Uważajcie na błędne decyzje, nieszczerość, a uczucia zostawcie na boku bo może być brak zainteresowania ze strony obiektu waszych uczuć.

 

Dla wibracji 4

Praca: Pracy w kwietniu dla czwórek nie zabraknie, będzie stabilnie. Zapowiadają się udane transakcje, korzystne przedsięwzięcia, los będzie przychylny dla was. Dla tych co mają swoją działalność kwiecień będzie korzystnym miesiącem.

Finanse: W sprawach finansowych może być zmiennie, czyli wpływy i odpływy, zysk i wydatki. Troszkę tak jak w loterii zależy w która stronę koło się obróci.

Uczucia: Wasze serce przeszywa uczucie bólu i smutku. To może oznaczać, że nie możecie się pogodzić z jakąś stratą, rozstaniem. Potrzeba będzie jeszcze więcej czasu, aby wasze rany się zabliźniły.

Zdrowie: Niedrożność dróg oddechowych, niedotlenienie organizmu co może powodować ucisk w klatce piersiowej. To może być na tle emocjonalnym. Uważać także na wątrobę, trzustkę, zaburzenia metabolizmu.

Niespodzianki: Uświadomicie sobie te radosne i dobre strony życia i umiejętnie będziecie z nich korzystać. Wewnętrzne zadowolenie, satysfakcja z wygodnego życia i czerpanie przyjemności.

Ostrzeżenia: Pozostawanie w złych związkach czy układach ogranicza wasze prawa i brak odwagi uwolnienia się i odejścia.

 

Dla wibracji 5

Praca: To będzie energiczny miesiąc pełen ruchu, wyjazdów służbowych, rozjazdów. Dynamiczny okres w którym weźmiecie odpowiedzialność za to co robicie i nawet niektóre piątki mogą spodziewać się awansu.

Finanse: Stabilnie i bezpiecznie, okres świętowania, ukończenia jakiegoś przedsięwzięcia. Znajdziecie czas na odpoczynek i zabawę, aby uwolnić się od obciążeń codzienności.

Uczucia: W uczuciach przydałoby się coś zmienić i ożywić wasze związki, gdyż widać wasz smutek i niezadowolenie. To będzie taki czas zadumy nad sposobem życia, postępowania i wytyczenia nowych celów.

Zdrowie: Układ nerwowy i problemy typu neurologicznego, a więc wszelkiego rodzaju nerwobóle. Zaburzenia przemiany materii.

Niespodzianki: Może was zaskoczyć kobieta, która nie przebiera w słowach, wymagająca, inteligentna, ale bywa oschła i nieprzystępna.

Ostrzeżenia: Uważajcie na obsesyjną nieufność wobec ludzi, a także przed samochwalstwem i próżnością.

 

Dla wibracji 6

Praca: W pracy uważajcie na niesnaski i nieporozumienia. Ktoś sprytny i przebiegły może narobić zamieszania, więc lepiej nie mieszać się do nie swoich spraw, żeby potem nie mieć uczucia wstydu i niesmaku. Ktoś może was wciągnąć w spory i kłótnie, a potem nie będziecie mogli na niego liczyć.

Finanse: Finansowo będziecie zadowoleni, szykują się zaproszenia na imprezy, wesela, zabawy. Będą rodzinne spotkania co przyniesie wam uczucie ulgi i radości.

Uczucia: Sam dobrobyt i stabilizacja materialna nie wystarczą, czas na zmiany w rodzinie, które dały by więcej satysfakcji i zadowolenia uczuciowego.

Zdrowie: Alergie pokarmowe, przełyk i żołądek. Wątroba i trzustka, dobrze abyście zadbali o odpowiednią dietę.

Niespodzianki: Dzięki swojej sumiennej i odpowiedzialnej pracy wprawdzie powoli, ale czeka was powodzenie materialne.

Ostrzeżenia: Nie składajcie odpowiedzialności na innych, a sami musicie podjąć decyzję, aby coś zmienić w swoim życiu.

 

Dla wibracji 7

Praca: Siódemki w pracy odczują radość i zadowolenie. Szykuje się jakaś miła imprezka, uroczystość, może imieninowa, a może ktoś będzie odchodził na emeryturę. To będzie zakończenie pracy, lub jakiegoś etapu w życiu.

Finanse: Tak właściwie to nie dążycie do wielkich zmian, podążacie za własnym celem i potraficie poświęcić się jakiejś sprawie co może dać wam osiągnięcie sukcesu i to wam wystarczy. W tym miesiącu finanse z podpisanych umów, układów, współpracy.

Uczucia: Wrażliwe siódemki, które ciągle analizują, przeżywają, rozważają. Kwiecień będzie miesiącem waszych uczuć, fantazji, wyobrażeń, co przełoży się na twórczość dla tych co coś tworzą. Będziecie twórczy, ale i nadwrażliwi.

Zdrowie: Żołądek i kłopoty z trawieniem, dolegliwości odbytu.

Niespodzianki: Zaskoczyć was mogą zmiany, których się nie spodziewacie, a które przyjdą z zewnątrz i nastąpią bez waszego udziału.

Ostrzeżenia: Może was zaskoczyć takie duchowe oddalenie, czyli chłód uczuć, nieporządek wewnętrzny. Co oznacza, że jakieś stare rany, które jeszcze się nie zabliźniły dadzą znać o sobie.

 

Dla wibracji 8

Praca: Tak właściwie to macie wszystko co wam potrzeba, a jednak zapragniecie jakichś zmian, nie tylko w pracy, ale i w życiu osobistym. Miesiąc stabilizacji i bezpieczeństwa materialnego.

Finanse: Finansowo sobie poradzicie, będziecie aktywni, dynamiczni, szybko i trafnie podejmiecie odpowiednie decyzje pobudzając do działań innych. W kwietniu będziecie niezależni i zaradni.

Uczucia: Będziecie romantyczni i marzycielscy, najlepiej wam będzie żyjąc we własnym świecie. Tacy samotni marzyciele czasami oderwani od realiów życia.

Zdrowie: Alergie pokarmowe i dolegliwości związane z nieodpowiednią dietą, żylaki i polipy.

Niespodzianki: Miesiąc dobrej atmosfery w pracy, uznania dla waszych kwalifikacji, awans, podpisanie umowy, lub kontraktu.

Ostrzeżenia: Uważajcie na sytuacje, które będą trudne do rozwiązania i uporania się i które mogą przynieść wam przygnębienie i załamanie. Jednak dzięki zdobytemu doświadczeniu dacie radę rozwiązać problem.

 

Dla wibracji 9

Praca: Dziewiątki ogarną jakieś emocje, smutek i cierpienie. Trudno tu powiedzieć czy to będzie związane z pracą, czy raczej z waszym stanem emocjonalnym i uczuciowym. Mogą przytrafić się jakieś straty i nie pomyślne wiadomości.

Finanse: W finansach zachowajcie powściągliwość i opanowanie, żeby nie ponieść strat ze względu na wasze wybujałe marzenia. Trzeba zachować umiar i dopasować się do istniejącej sytuacji.

Uczucia: W uczuciach stabilnie, będziecie wytrwale budowali gniazdko swojej wybrance. Wierność bez wielkich porywów namiętności.

Zdrowie: Problemy z kończynami dolnymi, dolegliwości w obrębie szyi, węzły chłonne.

Niespodzianki: Zaskoczyć was mogą zmiany, których się nie spodziewacie, a które przyjdą z zewnątrz i nastąpią bez waszego udziału.

Ostrzeżenia: Uważajcie abyście coś nie przeskrobali i z tego powodu nie mieli drobnych niepowodzeń.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone