mobile
KATEGORIE
Numerologia Aliss, 2018-03-23

Numerologiczna charakterystyka szóstki

6

Numerologia to wyjątkowo fascynująca nauka, dzięki której cały wszechświat możemy ująć w liczbach. Daje nam ona życiowe wskazówki, daje informacje na temat charakteru i osobowości człowieka, jego możliwości i naturalnych predyspozycji.

Numerologiczna charakterystyka szóstki

6

Wszystkie parzyste liczby, zawierają w sobie elementy stałości i spokoju, jednak szczególnie zauważalne i rozwinięte, jest to akurat u numerologicznej szóstki. Miłość jest dla niej  życiowym priorytetem, gdyż poprzez nią czuje się spełniona. Ponad wszystko pragnie kochać i być kochaną.

6

Osoby o wibracji sześć, urodziły się po to, aby sprawować nad kimś pieczę. Pragną służyć, troszczyć się, zajmować, poświęcać i opiekować, ludźmi, zwierzętami, a nawet roślinami. Ich życiową misją jest więc pomaganie. Dobro innych przedkładają ponad własne szczęście i osobiste potrzeby.

6

Nade wszystko cenią sobie życie rodzinne. Ich celem jest stworzenie dużej, kochającej się i szczęśliwej rodziny. Dla swoich najbliższych zrobią praktycznie wszystko. Dom jest  centrum ich życia, a rodzina największym skarbem. To dzięki ich staraniom rodzina trzyma się razem. Potrafią stworzyć  swoim bliskim, idealne warunki do wzmacniania więzi. Marzą o bezpiecznej stabilizacji i wygodnym, harmonijnym życiu w dużym komforcie.

6

Szóstki mają tradycyjny światopogląd, respektują ustalone wcześniej prawa i zwyczaje. Nie znoszą chamstwa, wulgarności i braku kultury. Zawsze są szlachetne i prawe. Altruizm, walka o sprawiedliwość, empatia, idealizm, a także romantyzm- to ich naturalne cechy.

6

Szóstka uosabia łagodność i miłość. Jest pokojowo nastawiona do świata. Zwykle przewodzi osobom słabszym, jest dla nich opiekunem, mentorem i nauczycielem. Jest także wspaniałym doradcą, a rozmowa z nią to czysta przyjemność. To także jedna z najbardziej wrażliwych i refleksyjnych wibracji.

6

Zawsze muszą czuć, że są potrzebne, gdyż boją się samotności i odrzucenia. Samotne stają się marudne, nadwrażliwe, zniechęcone i pesymistycznie nastawione do życia. Często zmieniają zdanie, są chwieje, niepewne, miewają problemy z podejmowaniem decyzji. Obwiniają się też zupełnie niepotrzebnie, za czyjeś niepowodzenia.

6

Szóstki to urodzeni rodzice, zaangażowani, pełni miłości- lepszych chyba nie znajdziemy, a mimo to wobec swoich bliskich, są bardzo krytyczne, wymagające, dosyć surowe i często także nadopiekuńcze. Jednak ich przeznaczeniem jest życie wśród ludzi, w grupie, w stadzie, troszczenie się o nich i poświęcanie się.

6

Szóstki biorą na siebie zbyt dużo obowiązków, zadań do wykonania, zbyt wiele od siebie wymagają, dlatego stale powinno się je wspierać, doceniać i chwalić, to je uskrzydla i motywuje. Często, zupełnie niepotrzebnie, wymyślają i stwarzają sobie nieistniejące problemy, zamartwiając się na zapas losem całego świata.

6

Osoby o wibracji sześć są odpowiedzialne, czułe, opanowane,  spokojne, wyważone i uczynne. Chętnie dzielą się tym co posiadają, a z natury są hojne. Towarzyskie, przyjazne, miłe, wszystkim niosące pomoc. Ubierają się elegancko i gustownie, mają też dobre maniery, to prawdziwi esteci wrażliwi na piękno. Mają wielkie zamiłowanie do sztuki, a także często uzdolnienia artystyczne.

6

W miłości szósteczki zwykle mają szczęście. To świetni towarzysze życia, gdyż obdarzą swojego partnera bezgraniczną miłością, czułością, troską, zrozumieniem, życzliwością, pełnym oddaniem, dobrobytem, komfortem i dostatkiem. Można na nich polegać. W zamian nie oczekują zbyt wiele-tylko dokładnie tego samego. W domu, pośród rodziny czują się najszczęśliwsze. Tylko przed obcymi bywają skryte, trochę nieśmiałe i wstydliwe.

6

Osobistym wyzwaniem szóstek jest nauka asertywności oraz większa pewność siebie w realizacji własnych celów.

Zobowiązania karmiczne, to opieka nad innymi oraz znaczenie więzi międzyludzkich.

6

Zalety - miłość, uczciwość, ofiarność, poświęcenie, wrażliwość, uczuciowość, wielkoduszność, odpowiedzialność, rozwaga, roztropność, harmonijna współpraca

Wady - pesymizm, zachłanność, porywczość, lenistwo, obsesyjność, brak asertywności, wymyślanie problemów, nadmierna kontrola innych, hipochondria.

Planeta - Wenus

Powiązania astrologiczne - Bliźnięta

Karta Tarota - Kochankowie

Kolor - turkusowy i zielony

Kamień - opal i agat

Metal - miedź

Szczęśliwe liczby - 3,6,8

Dzień - piątek

Predyspozycje zawodowe - służba zdrowia, opiekun, doradca, nauczyciel, dekorator, urzędnik

Dobry związek stworzy z 6 i 2.

Sławne szóstki - Tomasz Edison, Aleksander Duma, Albert Einstein, Verdi, Stephen King, Stevie Wonder, Sylwester Stallone, John Lennon, Michael Jackson, Lenin.

6

Poznając tajniki numerologii ze zdziwieniem odkrywamy siebie. Pozwala nam ona na wybranie właściwej drogi postępowania oraz pokazuje nasze naturalne talenty. Dzięki niej łatwiej osiągniemy harmonijne, zrównoważone życie oraz wewnętrzny spokój.

Zdziwisz się jakie to proste

Miłej lektury

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Autor artykułu

Eksperci Ezoteryczni

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone