mobile
Partner
serwisu
Kamienie Wróżka Malwina, 2018-02-20

Kwarc różowy

Kwarc różowy, potocznie zwany kamieniem miłości, wspiera system immunologiczny. Sprzyja płodności, łagodzi niepokój wewnętrzny, stres i nerwowość. Kwarc różowy wspiera również serce, więc powinny go nosić osoby chorujące na serce. Pomaga osobom, które noszą w sobie urazę, winę i strach. Pomaga w podejmowaniu lepszych decyzji. Przyciąga pozytywnych ludzi i lepsze dla nas zadania.

Kwarc różowy

Gdy mamy z kimś kłopoty, nie możemy się dogadać, nośmy ten kamień jakiś czas. Będzie nam łatwiej zakończyć konflikt.

Jak zadbać o nasz kamień

Możemy stworzyć sobie naprawdę fajną energetykę za kilka złotych. Zwykły kamień przyniesiony ze sklepu nic nam jednak nie da. Aby zaczął działać, trzeba go opłukać pod bieżącą zimną wodą. Jest to tzw. szybkie oczyszczenie. Od czasu do czasu jednak należy go zostawić w miseczce ze słoną wodą na noc. Najlepiej zrobić to w pełnię księżyca. Rano osuszamy kamień ręcznikiem. Taki kamień jest już oczyszczony i gotowy do noszenia.

Kwarc najlepiej działa noszony w okolicy naszego serca.

Jeśli nie mamy partnera, a chcielibyśmy mieć, należy żalić się kwarcowi, żeby los przyspieszył pojawienie się tej osoby. Jak się "żalić" ? Bierzemy nasz kamień w lewą rękę i żalimy się do niego mówiąc: chcę spotkać partnera docelowego, o takich cechach charakteru… Możemy też pokazać w myślach cechy charakteru tej osoby. Potraktujmy kwarc jak bliską osobę, mówmy do niego, jakbyśmy zwierzali się najlepszemu przyjacielowi o wymarzonym przez nas partnerze. Kamień zrozumie i zacznie emitować taką energię, która przyciągnie tego partnera do nas.

Każdy człowiek jest istotą stadną, nie lubi samotności, kłótni w związku. Dlatego zachęcam do sprawdzenia na sobie energii tego kamienia. Efekty będą na pewno. Nie możemy mieć jednak złych intencji, na przykład konkretnej osoby uwiązać przy sobie. Sprawić na siłę, by się w nas zakochała. Kamień pomoże przyciągnąć do nas wymarzoną osobę, jednak nie sprawi, by jakaś konkretna osoba się w nas zakochała.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Autor artykułu

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone