mobile
Partner
serwisu
Zielnik Agra, 2018-01-17

Magiczne rośliny- czosnek pospolity

Czosnek ma wiele zastosowań. To nie tylko przyprawa i środek na przeziębienie oraz nadciśnienie. Ma o wiele więcej do zaoferowania jeśli chodzi o zdrowie. Jest też cenną rośliną magiczną często wykorzystywana przez dawne i współczesne wiedźmy.

Magiczne rośliny- czosnek pospolity

W magii jego siła pomaga oczyszczać, ochraniać, uzdrawia. Dodaje mocy psychicznych i seksualnych. Poza tym pobudza aktywność, wzmacnia psychikę, dobrze wpływa na emocje i redukuje stres. Powieszenie warkocza z czosnku w kuchni chroni cały dom. Trzeba mieć świadomość, że takiego czosnku nie można już używać do przyrządzania potraw. Wdychanie zapachu czosnku pobudza do aktywności osoby bierne i zniechęcone. Spożywanie czosnku dodaje wigoru zwłaszcza mężczyznom. Włożenie ząbka czosnku pod poduszkę chroni w czasie snu. Spożywanie czosnku nasila odwagę i oddala nieśmiałość.

Jeśli chodzi o zdrowie nie powinno się o nim zapominać podczas problemów typu nieżyt oskrzeli, rozedma, robaczyca, miażdżyca, gruźlica płuc, wzdęcia, atonia i nieżyt jelit czy biegunka. Stosowanie zewnętrzne zalecane bywa miedzy innymi przy anginie, zapaleniu garda, dziąseł i migdałów, problemach skórnych, odleżynach, żylakach odbytu.

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone