mobile
Partner
serwisu
KATEGORIE
Kamienie Agra, 2017-10-10

Chalcedon

Chalcedon jest odmianą kwarcu. Może mieć barwę białą, biało-szarą, niebiesko-szarą, błękitną. Jest półprzeźroczysty lub matowy.

Chalcedon

Noszenie tego kamienia oddziałuje na psychikę ludzi bardzo korzystnie. Kamień potrafi uspokoić, zrównoważyć, zmniejszyć rozdrażnienie i nadwrażliwość, wyciszyć nawet ataki histerii. Pomaga odzyskać spokój wewnętrzny, ułatwia kontakty i komunikacje z innymi, równoważy energie wewnętrzne i zewnętrzne oraz dobrze wpływa na harmonie w kontaktach z ludźmi.

Jako przedmiot magiczny ułatwia podróże, odpędza koszmary senne i likwiduje lęk przed ciemnością. Potrafi również przynieść zdolności oratorskie i umiejętność argumentowania i przekonywania innych do swoich racji. Wspiera też wyrażani samego siebie w mowie.

Kamień ten ma też wpływ na zdrowie. Stosuje się go przede wszystkim przy dolegliwościach gardła, strun głosowych, i krtani. Pomaga również zwłaszcza jego odmiana biało-niebieska, przy problemach z tarczycą. Biały chalcedon zwiększa laktację.

--------------------------------------------
www.wrozbyonline.pl - wróżby, astrologia

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone