mobile
Partner
serwisu
KATEGORIE

WRÓŻBY Z KARTECZKAMI

WRÓŻBY Z KARTECZKAMI

a) Karteczka pod poduszką
Zanim pójdziemy spać, należy przy ogniu świec napisać na karteczkach imiona osób, które nam się podobają (zależy, kto sobie będzie wróżył: dziewczyna czy chłopak, więc wypisujemy imiona damskie albo męskie) i z którymi planujemy wspólną przyszłość. Następnie, tuż przed snem, włożyć je pod poduszkę i rano musimy wyciągnąć jedną z karteczek. Tak będzie nazywał się Twój przyszły partner.
b) Rzucanie karteczek (wróżba, która odbywa się w dużym gronie osób)
Należy przygotować dużo karteczek z imionami chłopców lub dziewcząt. Stajemy przodem lub świeczki i rzucamy za siebie garść karteczek (powinny one być wypisane na tekturkach lub grubym papierze). Karteczka, która upadła najbliżej nas mówi o tym, ze imię na niej napisane - będzie imieniem ukochanej osoby.
c) Imiona z kalendarza
Można też wróżyć z imion zapisanych w kalendarzu. Trzeba zamknąć oczy i w pokoju, gdzie są zapalone świece, otworzyć na chybił trafił kalendarz z imionami. Jeśli to kalendarz ścienny - mamy możliwość jedną, jeśli posługujemy się kalendarzem książkowym, musimy zasłonić palcem określony dzień.W ten sposób wywróżymy sobie imię przyszłego wybranka. Najczęściej w kalendarzach jest kilka imion w danym dniu, liczy się pierwsze damskie lub męskie imię, zapisane pod określona datą.Uwaga! Data nie ma żadnego znaczenia!

"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone