mobile
Partner
serwisu
KATEGORIE

Horoskop andrzejkowy

andrzejki horoskop

Baran

Masz szansę na radosne spędzenie najbliższych dni. Otaczająca Cię aura sprzyja zabawie, krótkim podróżom i wszelakim szczęśliwym zbiegom okoliczności towarzyskich. Wszystko się uda, szczególnie jeśli zamiast planować po prostu pójdziesz spontanicznie za głosem serca. Andrzejkowe wróżby z wosku to dla Ciebie niepowtarzalna szansa, by świeży okiem spojrzeć na szczęście w miłości. Powodzenia !

Byk

Drogi Byku, mimo wewnętrznych oporów zdecydowanie przyjemnie spędzisz czas na imprezie andrzejkowej. Szczególnie samotne Byki czekają miłe niespodzianki. Ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych w sferze miłości. Przed Tobą nowe szanse, zatem może warto potraktować wróżby andrzejkowe jak inspirację? Zapomnij o tym, co było, otwórz duszę i umysł na wszystko, co najlepsze, a przyciągniesz to do siebie jak magnes.

Bliźnięta

Dla Ciebie, drogi Bliźniaku, każdy pretekst jest dobry do zabawy w gronie mniej lub bardziej znajomych. Twoje poczucie humoru, elokwencja i żywa wyobraźnia zainspirują innych do szampańskiej zabawy i szalonych interpretacji płaskorzeźb z wosku . Uważaj tylko, by nie przesadzić z alkoholem, bo nie dojdziesz do siebie tak szybko jak zwykle. Samotne Bliźnięta mogą liczyć na intrygującą nową znajomość.

Rak

Andrzejkowa aura sprzyja, drogi Raku, Twojemu wypoczynkowi oraz dzieleniu się radością życia z najbliższymi. Towarzyski i radosny nastrój będzie sprzyjać nawiązywaniu nowych kontaktów, ale i niespodziewanym spotkaniom z dawno nie widzianymi osobami bliskiemu Twojemu sercu. Warto wyjść z inicjatywą wspólnych wróżb i wykorzystać Twoją żywą wyobraźnię jako inspirację. Samotne Raki nie powinny siedzieć w domu, ale spędzić ten czas, poznając nowych ludzi. W ten sposób otworzą przed sobą szansę na miłość.

Lew

Drogi Lwie, otaczająca Cię aura szczególnie sprzyja pielęgnowaniu intymnej relacji z osobą najbliższą Twojemu sercu. Zatem wieczór andrzejkowy najlepiej spędzisz w towarzystwie ukochanej/ukochanego. Lepiej postawić na szczerość, prostotę i sprawdzone sposoby delektowania się byciem we dwoje. Uda się też krótki wyjazd w romantycznych okolicznościach. Może to być doskonały czas na deklaracje i rozmowy o wspólnej przyszłości. Powodzenia !

Panna

Droga Panno, może warto wziąć wolne i poświęcić kilka dni około andrzejkowych wyłącznie na pielęgnowanie intymnej relacji z osobą najbliższą Twemu sercu? Oboje będziecie zachwyceni, a Ty doładujesz baterie na kilka najbliższych tygodni. Samotne Panny zdecydowanie powinny przełamać niechęć do towarzyskiej zabawy i spędzić wieczór andrzejkowy, bawiąc się, tańcząc i dzieląc radością z innymi. "Jeśli chcesz być kochany, kochaj!".

Waga

Droga Wago, otaczająca Cię aura może przynieść zarówno miłe jak i nieco skomplikowane towarzysko chwile. Z jednej strony chętnie i miło spędzisz czas ze znajomymi, oddając się wróżbom i radosnej atmosferze. Niemniej mogą pojawić się zgrzyty, wrócić jakieś zadawnione urazy i Twój dobry nastrój pryśnie. Dobrym pomysłem na spędzenie andrzejek będzie też wyjazd w romantyczne miejsce i spędzenie czasu tylko we dwoje. Samotne Wagi mają szansę na flirt lub miłą rozmowę. Jednak na nowe uczucie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Skorpion

Otacza Cię aura sprzyjająca uciechom i dzieleniu się radością z innymi, nie tylko z osobą najbliższą Twojemu sercu. Cokolwiek nie zaplanujesz - uda się i będzie co wspominać przez dłuższy czas. Wieczór andrzejkowy spędzony we dwoje może być doskonałym pretekstem do planowania wspólnej przyszłości i deklaracji. Życie miłośne Cię teraz rozpieszcza, więc warto popłynąć z prądem. Powodzenia !

Strzelec

Drogi Strzelcze, grudzień okaże się łaskawszy pod każdym względem od kilku ostatnich miesięcy. Z tą nadzieją zachęcam Cię do tego, abyś wieczór andrzejkowy spędził na radosnej zabawie w dużym gronie mniej lub bardziej zaprzyjaźnionych osób. Jeśli podczas interpretacji woskowych płaskorzeźb sięgniesz po intuicję wspartą nieco ironicznym poczuciem humoru, to staniesz się duszą towarzystwa. Szczególnie samotne Strzelce nie powinny spędzać andrzejek samotnie, nawet jeśli oznaczałoby to ślęczenie przed monitorem komputera celem nawiązywania nowych znajomości... Realność ma dla Ciebie jeszcze nie jedną miłą niespodziankę.

Koziorożec

Andrzejkowa aura sprzyja Ci, drogi Koziorożcu. Bardzo miło spędzisz czas, podzielisz się radością życia z najbliższymi. Zachęcam do tego, abyś aktywnie wziął udział we wróżbach, bo to może być świetna, inspirująca zabawa, dzięki której masz szansę świeżym okiem spojrzeć na codzienność, nadzieje i plany. Samotne Koziorożce czekają miłe niespodzianki ze strony nowo poznanych osób. Powodzenia!

Wodnik

Drogi Wodniku, niezależnie od płci lubisz iść pod prąd i na przekór. Tak będzie i tym razem. Zachęcam Cię do spędzenia czasu w gronie najbliższych przyjaciół lub z tą jedną jedyną osobą najbliższą Twojemu sercu. Daj się ponieść uczuciom oraz fantazji; wsparte Twoją wrodzoną intuicją wskażą niespodziewane rozwiązania, szczególnie w sferze partnerstwa. Samotne Wodniki, jeśli tylko wezmą udział w andrzejkowych imprezach, mają szansę na poznanie kogoś intrygującego i szampańską zabawę w jego towarzystwie.

Ryby

Otaczająca Cię, droga Rybo, aura sprzyja refleksjom i weryfikowaniu dotychczasowych osiągnięć. Zabawa andrzejkowa może otworzyć przed Tobą szansę na przekonanie się, że otacza Cię więcej życzliwych Ci osób, niż Ci się do tej pory wydawało. Może wciągniesz innych do zgadywania, co tam widać na Twoich woskowych płaskorzeźbach? Może nagle dostrzeżesz, że jest obok Ciebie jednak bratnia dusza i wszechświat sprzyja Ci, nawet jeśli prowadzi Cię przez życie czasem wyboistą ścieżką? Powodzenia!

Zapytaj Wróżbitę

Treści oraz usługi dostarcza wrozbyonline.pl
© 2018 wrozbyonline.pl Wszelkie prawa zastrzeżone