Szukaj horoskopu

Karmiczna miłość

Małgorzata Stawarz | 2008-07-02 (00:00) | 157 opinie

  A A A
Karmiczna miłość Niektórych ludzi łączą karmiczne związki. Taka może być też miłość. Jest wzajemna, ale niespełniona

Niektórych ludzi łączą karmiczne związki. Taka może być też miłość. Jest wzajemna, ale niespełniona z jakiegoś powodu. Mówi się więc wtedy, że dwie osoby są sobie przeznaczone. Upomina się o spełnienie nawet po wiekach, w każdym wcieleniu i w losach kolejnych pokoleń

Wiele jest znaków spotkania karmicznej miłości. Są informacjami, zawartymi w sprzyjającym układzie planet, by spotkanie mogło się zdarzyć. Na to wskazuje także bardzo dziwny przebieg życia, ale też wyjątkowa zgodność cech i dążeń obu osób.
Spotkanie karmicznej miłości wskazuje też numerologiczna analiza związku. Niespełniona karmiczna miłość jest związkiem korzystnym bez względu na to, jakie nazwisko będzie nosić kobieta przed i po ślubie.
Analizując setki cech mentalnych obu osób w najróżniejszych kombinacjach, osoby powiązane karmiczną miłością pasują do siebie "jak ulał"! W zasadzie, niczego nie trzeba zmieniać.
Czasem są naprawdę potrzebne niewielkie warunki dla duchowego dopełnienia tej miłości i szczęścia. Bywa, że trzeba tylko pokonać niesprzyjające okoliczności, które mogły być powodem dawnej rozłąki. Partnerzy nie muszą dopasowywać się do związku, ponieważ są wyjątkowo zgrani, zgodni w poglądach i celach życiowych.

Poszukiwania trwające wiekami
Wielu ludzi czuje, że gdzieś na świecie jest osoba, którą nazywają „drugą połówką”. Nie wiedzą dokładnie, jak wygląda, kim jest i jakie są jej losy? Są jednak gotowi przyjąć ją na nowo do swojego serca bez względu na wszystko i wyrzec się dla niej wszelkich posiadanych wygód!
Człowiek czuje, że taka osoba istnieje i trzeba ją odnaleźć! W przeciwnym razie jego dusza nie zazna szczęścia i spokoju.
Będzie się to przejawiało niezrozumiałym uczuciem osamotnienia uczuciowego, może nawet próbą zagłuszania tęsknoty karmicznej w nieustannych romansach, nałogach, jak też przeżywanych dramatach, klęskach i rozczarowaniach lub rozpaczliwych próbach samounicestwiania.
Nieszczęśliwa dusza grzęźnie w rozpaczy i nic jej nie zadowala; ani sława, ani pieniądze, ani żadne rozrywki towarzyskie. Jest głęboko nieszczęśliwa i sama dokładnie nie wie, dlaczego tak jest.
Tęsknota za niespełnioną miłością karmiczną jest zawsze cierpieniem. Takim, którego nie da się zamaskować w pozornie udanym życiu lub związku z kimś innym.


Od pierwszego spojrzenia
Wcześniej lub później do spotkania karmicznej miłości dochodzi, bo cały wszechświat temu sprzyja!
Ta miłość nie rodzi się powoli, ale wybucha nagle. Wystarcza jej jedno spojrzenie i rozpoznanie duchowe zakochanych. Jest jak piorun, magia, szaleństwo. Domaga się spełnienia - wbrew rozumowi, interesom i wygodzie życia. I choćby jej zaprzeczać, usiłować ją odepchnąć, to i tak dociera do głębi duszy i nie może zostać zapomniana.
Może zburzyć cały poukładany plan bezpiecznego i spokojnego życia, zgodnego z narzuconymi zasadami środowiskowymi. Domaga się zjednoczenia duszy i ciała od wiekow i pokoleń!
Jest więc siłą, nad którą trudno zapanować. Miesza siłę z bezsilnością, strach z nadzieją, porządek i rozsądek. A wszystko po to, aby dusze w triumfie nad czasem i przestrzenią stały się jednością.1 2 3 z 3

Tagi: związek | karmiczna | miłość

oceń
40
3
Podziel się
 

Czytaj r�wnie�:

Tysiąclecie miłości
Związki duchowe
Przepraszanie i wybaczanie na pozór
ABC seksapilu

Opinie

Ocena: 0 [0]
~andrea [2016-01-03 22:15]

A co zrobić jak Miłość taka upodobała sobie nas,a my mamy swoje własne rodziny.mieszkamy w innych miastach i na dodatek On jest 10 lat młodszy .

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~elena [2015-06-12 23:30]

Dodam jeszcze,że Miłość Karmiczna ma ogromną moc i nie trzeba się o NIĄ martwić.Ona da sobie rade.Tylko w razie potrzeby należy JEJ troszeczkę dopomóc.No i oczywiście wzajemnie trzeba JĄ pielęgnować.Ona nie lubi jak się JEJ robi wbrew.Wtedy,nie mszcząc się,pokaże KTO tu rządzi.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~elena [2015-12-27 00:32]

Potęga Miłości Karmicznej trwa wiecznie,nigdy się nie kończy,nie umiera nigdy.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~elena [2015-12-10 00:50]

Miłosci Karmicznej nie wybieramy,to Ona wybiera nas.Miłość Karmiczna,to energia,której nie można hamować.Gdy nie możemy być razem na stale to najważniejsze,żeby wszystko miedzy dwojgiem było jasne.Miłość raduje się z prawdy :)

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~elena [2015-10-08 23:47]

Miłość Karmiczna to wielka Siła nad którą trudno jest zapanować.Trzeba jednak zachowac zdrowy rozsądek,gdy ma sie swoje rodziny.A Miłość TA.piękna.wspaniała,cudowna NIECH trwa wiecznie.Pozdrawiam Was i nigdy nie mówcie Nigdy.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~elena [2015-09-18 22:27]

Kochani muszę napisać,tak dla dodania otuchy,że Miłość Karmiczna ma potężną MOC.I choć jest z jakiegoś powodu niespełniona,to i tak wiele zyskujemy.Jest to najczyściejsza ENERGIA,która przyciąga dobro.

odpowiedz

Ocena: 0 [2]
~eiena [2015-04-21 23:22]

kOCHANI MIŁOSĆ KARMICZNA ISTNIEJE.Jutro jesteśmy umówieni.Cała sie trzęsę z wrażenia.Moja Karmiczna Połowa też się trzęsie.Jesteśmy po prostu ugotowani.Cały czas czułam że łączy nas COŚ NIEZIEMSKIEGO.To się czuje całym sobą ,cieleśnie.Mimo przeszkód dojdzie do spotkania.Czuję,że otwierają się "wszystkie bramy'.Wiedziałam,że On istnieje,bo miałam kiedyś sen proroczy.W tym śnie czułam Jego dusze.Teraz czuję to samo,jestem tego pewna .Związek duchowy w każdym aspekcie nie ma sobie równych,to grunt pod nogami i niebo nad głową.Myślcie pozytywnie i słuchajcie Serca i intuicji.One nie oszukają.Dziekuję Pani Małgosi za piękny artykuł,który bardzo mi pomógł.Bardzo gorąco pozdrawiam.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: +3 [3]
~luna [2015-05-15 20:54]

To miłość jakby ze świata równoległego,nie pojęta rozumem,ponad wymiarowa,przeszywa bólem fizycznym i psychicznym z tęsknoty,zapamiętuje każdy szczegół z największa dokładnością. Tak piekna że to słowo nic niewarte w porównaniu z doznanie jej.

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: +1 [1]
~elena [2015-05-30 00:58]

Na Miłość Karmiczną NIGDY nie jest za póżno.Mnie TO dopadło w wieku 50 lat .Jest wspaniale i czuję się jak nastolatka.Codziennie dziękuję Bogu,że dane jest nam to przeżywać.Miłość Karmiczna to Aniołi czuję że nas strzeże.Gdy jesteśmy razem to czuję jakby cały wszechświat nam sprzyjał.Dzieje się magia.Sama nie mogę w TO UWIERZYĆ.

odpowiedz

Ocena: +3 [5]
~Natalia [2015-01-05 22:27]

a czy ta miłość minie, wciąż myślę o mężczyżnie z przed 20 lat, chociaż każde z nas ma swoje życie, jak przeciąć tę karmiczną więż, proszę o rady bo to nie daje mi spokoju, czy ktoś się z tym uporał

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: -1 [1]
~elena [2015-04-14 19:46]

Teraz to wiem na pewno,że Miłości Karmicznej należy się poddać.Ona "ścina z nóg",nie można z Nią walczyć,ani robić Jej wbrew.Ona stoi na straży SWEGO.Gorąco pozdrawiam wszystkich naznaczonych Tym pięknym i nieziemskim uczuciem:)

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: -1 [1]
~elena [2015-02-28 23:49]

W Miłości Karmicznej bardzo ważne i wielkim szczęściem jest możliwość widzenia się czasem ze swoją karmiczną połową.Wtedy od razu lepiej się czujemy,naładowujemy swoje 'akumulatory',czule się żegnamy.Cierpienie jest zminimalizowane i da rade z TYM żyć.

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~elżbieta [2009-09-07 18:55]

kochało się we mnie wielu mężczyzn...bez mojej wzajemności
...wiele razy i ja kochałam...bardzo,bardzo mocno.jestem teraz sama i czuję ,że to dobry dla mnie czas .nie szukam mojej wielkiej jedynej miłości,mam pewność ,że choć nie jest obecna przy mnie materialnie ,to czuję jej subtelną obecność.to tak jak bym miała z nią jakieś niewidzialne ,czułe łącze.moja druga połowa czuje to samo.jest moim Aniołem... .czasem modlę się do niej:)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~elena [2015-02-17 21:51]

Niewyobrażalna jest siła Miłości Karmicznej dopóki się Jej nie przeżyje.Pod wpływem Tej Miłości jestem od paru lat.Jedno spojrzenie wystarczyło.Gdy się widzimy to cieszymy się z każdej wspólnie spędzonej minuty.Wiemy, że otrzymaliśmy cenny DAR.z którego bardzo się cieszymy:),mimo,że nie możemy być z sobą na stałe.(

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: +2 [2]
~on [2011-03-03 12:23]

związek/miłość karmiczna.
chciałbym opisać swój przypadek, bez względu na to czy jest to miłość karmiczna, czy też związek karmiczny. Kilka lat byłem w związku z dziewczyną. Generalnie wszystko grało, ale czułem wewnętrznie, że brakuje mi czegoś więcej. Właściwie podświadomie szukałem kogoś innego, z kim będę mieć lepszy kontakt. Nie miałem odwagi powiedzieć jej, że chce zerwać, odejść, ponieważ nie czuje żebyśmy mieli ze sobą jakąś ostateczną więź. Zawsze byłem osobą z reguły zamkniętą w sobie, więc tak naprawdę dużo rzeczy trzymałem wewnętrznąć. Oczywiście na początku było między nami mocne przyciąganie i ogólnie był to związek raczej udany do pewnego momentu, w którym narodziła się pewna toksyczność i nieporozumienia miedzy nami, które co raz bardziej nas od siebei oddalały. Tak więc będąc w tym związku szukałem kogoś innego. Nagle po jakimś okresie takiego zawieszenia, braku samookreślenia poznałem dziewczynę, w dosyć przypadkowych okolicznościach. To co się wydarzyło nie sposób opisać. Nagły wybuch emocji i moc przyciągania nie da się opisać z niczym czego doświadczyłem w życiu. Gdy ją poznałem okazało się, że ona jest w skrajnie toksycznej relacji. Poznając się momentalnie zerwaliśmy swoje wcześniejsze związki. Ktoś z was pisał tutaj o mocy dotyku, który odczuwa się z taką siłą, jakby się uprawiało z kimś sex. Chociaż to też nie jest w 100% charakterystyczne porównanie. Niesamowitość tego związku u mnie polegała na tym, że samo spojrzenie sobie w oczy budziła tak niewyobrażalną radość, taką extazę, że czuło się jakby nic więcej do szczęścia już nie było potrzebne. Mówię tylko o swoim życiu, miałem kilka związków, więc mam pewne porównanie. Sceptycy, którzy nie przeżyli takiej relacji, mogą wątpić w inność, wyjątkowość tej relacji. Ostatecznie osoba, która to przeżyła intuicyjnie wie o czym jest mowa. Mimo silnej więzi, rozstaliśmy się. Mimo intuicyjnego kontaktu nasze słabości, depresyjne nastroje, które nosiliśmy na codzień jeszcze przed poznaniem się dały o sobie znać. Kilka zewnętrznych przeszkód, mechanizm ucieczki i problem gotowy. Ona szybko znalazła ucieczkę w postaci powrotu do swojego wcześniejszego chłopaka w bardzo krótkim okresie czasu od rozstania - myślę, że odgrywa tu rolę słaba psychika. Widocznie nie mogła wytrzymać presji. Ja zostałem zupełnie sam, i czuję jakby ktoś mi zabrał część mojej duszy. I czuje do niej wielkie pretensje i chwilami wielką nienawiść. Nie chcę się tutaj za bardzo rozdrabniać i żalić, ale cierpienie wywołane rozstaniem w takim przypadku jest niewyobrażalne. Tak jak wielka jest miłość między ludźmi, tak samo wielka może być między nimi nienawiść i pretensje. W przypadku takiej więzi myślę, że ciężko momentami mówić o wolnej woli. Jest to jakby siła nie do końca zależna od nas. Tak jak ciężko mówić, o tym, że człowiek po zarzyciu narkotyku jest do końca wolny i może kierować swoim losem w przewidzianym kierunku. Jak można mówić o wolnej woli w momencie kiedy dotyka się drugiej osoby, i ten dotyk jest jak explozja, szał radości. Czy ktoś może sam z siebie zdecydować, że nie chce tego robić? Ostatecznie jednak, wątpię, żeby taką miłość moża było do końca życia zatrzymać w takim świecie jakim żyjemy na codzień pełnego pośpiechu, szybkich przyjemności, rozporszenia, konsumpcyjnego stylu życia. Zatrzymać, czy też może pracować nad nią? Jest po prostu zbyt dużo przeszkód, materialnych pokus, które potrafią zniszczyć każdy duchowy związek. Poza tym tak potężne uczucie powoduje, że ludziom ciężko skupić się na wykonywaniu prostych czynności np w pracy. Imprezy, chwilowe przyjemności wydają się płytkie przy tego rodzaju więzi - bardzo bolesnej, ale jednocześnie pięknej.

odpowiedz

pokaż 7 ukrytych odpowiedzi

Ocena: +2 [2]
~Lea [2014-11-30 20:34]

Jestem osobą uczuciową i niejedno w tej sferze doświadczyłam.Mając porównanie i z perspektywy czasu,mogę stanowczo stwierdzić,że Miłość Karmiczna jest najwspanialsza absolutna i trwała.Warto JĄ przeżyć ,mimo tych wszystkich piętrzących się przeszkód.Miłość ta ma ogromną moc.Osoby doświadczające Miłości Karmicznej doznają poczucia wzrostu ich własnej wartości.Odnalezienie swojego bliżniaczego płomienia to szczęśliwy znak na dalsze życie.Dodam jeszcze słowa poetki:"Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy,a Księga Zdarzeń zawsze otwarta w połowie".W. Szymborska

odpowiedz

Ocena: +7 [9]
Kirke2012 [2013-03-09 02:34]

Doskonale rozumiem co czujecie, bo od roku przeżywam to samo. Tak jak wy trafiłam na tę stronę, chcąc zrozumieć co mi się przytrafiło. Teraz wiem, że nie oszalałam. Nasza analiza numerologiczna mówi, że to miłość karmiczna z długiem 7/16 –zobowiązanie bezwarunkowej miłośći. Przyjaźniliśmy się, dużo rozmawialiśmy. Ot taka bliższa znajomość, do czasu kiedy nasze spojrzenia spotkały się na dłużej. To było coś czego nie doświadczyłam nigdy w życiu, uczucie przenikania naszych dusz, jakiejś wyjątkowej więzi duchowej i ukojenia. Zaczęliśmy spotykać się przy każdej okazji. Byleby się zobaczyć, porozmawiać, móc patrzeć sobie w oczy. Dzwoniliśmy do siebie kilka razy dziennie. Tak przez niemal rok. Ja kobieta po czterdziestce, z poukładanym życiem, oszalałam na punkcie dużo młodszego mężczyzny. On jest dla mnie dziełem zebranym. Rozumiemy się bez słów, możemy rozmawiać na każdy temat. Jednak nie potrafimy, szczerze rozmawiać o tym co czujemy do siebie, chociaż samo spojrzenie, gesty, słowa powiedziane żartem, mówią więcej niż bylibyśmy w stanie się przed sobą przyznać. I tak każde z nas intuicyjnie czuje co się dzieje w duszy drugiego. Oficjalnie nazywamy to przyjaźnią, a siebie bratnimi duszami, ale oboje wiemy, że to coś znacznie więcej, to jakaś energia, przyciąganie, uzależnienie. A z mojej strony na pewno też miłość. Taka, jaka nie przytrafiła mi się nigdy w życiu. Miłość, granicząca z obsesją, która odwróciła mój świat do góry nogami, zweryfikowała poglądy, odmłodziła psychicznie i fizycznie. Dała mi ogromną radość ale i wielki ból, bo choć gdybym tylko mogła cofnąć czas, urodziłabym się dla niego raz jeszcze, tylko znacznie później, to jednak w tym życiu, przy takiej różnicy wieku, nasz związek nie miałby przyszłości. Kiedyś powiedział mi, że chciałby być ze mną gdybym była wolna, a różnica wieku jest dla niego nie istotna. Mimo, że bardzo go kocham, nie odważyłam się zaszaleć, bo, skrzywdziłabym ich obu- męża, który wciąż mnie kocha i jego, bo przecież powinien mieć swoją rodzinę, dzieci. Życzę mu tego, choć wiem, że z kimkolwiek będzie, to i tak zawsze zostanie w moim sercu, bo niespełniona miłość jest nieuleczalna. Jeżeli wierzyć numerologii, a przyznam, że mam wątpliwości czy to prawda, to może los da nam jeszcze szansę w innym życiu. Na niego mogłabym czekać wiecznie.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +2 [2]
~Ina [2008-12-11 01:15]

:/
Tak, to bardzo piękne...Mnie też to spotkało i jego. Było dokładnie tak, jak jest w artykule - spojrzenie i nagłe rozpoznanie duchowe. Nie mam żadnych wątpliwości - to się po prostu wie. Nie jest jednak różowo. Najpierw ja uciekałam, potwornie się peszyłam, teraz On to robi - nie jest nieśmiały (ja bardziej), ale tak jakby tego nie potrafił unieść, gdy jest krok od poznania, po prostu się ewakuuje, jeśli nie może - widzę w jego twarzy przerażenie, dziwną konsternację, zupełnie jakby się bał odkryć do końca tę "tajemnicę serca".Potem wracam do domu, patrzę w lustro i...znów widzę jego. Straciliśmy już tak mnóstwo okazji...nie wiem, co robić. To jest tak jak w piosence Czyżykiewicza "Ave" - "Cóż Ci powiem, gdy Cię spotkam..." Wie się wszystko, nie trzeba nic mówić, ale trzeba się jakoś poznać, żeby móc być razem....Macie jakiś pomysł? Kobiety mają gorzej, ja wiem gdzie Go znaleźć, on nie...

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: +1 [3]
~Adrian [2012-10-04 02:39]

TerAz ja opisze swoją sytuCje . Poznałem ja na internecie,tego samego wieczora byly juzbtelefony , całe noce przegadane ,nie duża odległość ale wciąż cos nie pozwalało nam sie spotkac,odwołane spotkania moje cierpienie łzy bezsilność, trwa to już prawie rok, ona teraz milczy nie odzywalas sie wiele razy ja pisałem walczyłem,teraz już tylko czekam na jej ruch , jesli to ma sie stać to sie stanie, zadnab rzecz na świecie nie jest w stanie tego zrozumieć i opisać piękna tego uczucia pomimo ze cierpię wierze ze połączy nas ta piękna miłość i stowrzymy piękny dom cudowna rodzine i będziemy szczęśliwi....czuje ze to sie stanie i to już niedługo , wierze w to i nigdy nie przestanę i nic as nie rozlaczy bo jestesmy jedoscia i nasze dusze są połączone w jedność! Kocham życie ze dało mi ta możliwość przezywania tej pięknie miłości,wiem ze jestem wyjątkowy i ona tez i to co nas połączy będzie czymś o czym wiele osob nawet nie śniło w najpiękniejszych snach......pozdrawiam wszystkie wrażliwe i kochajace bezwarunkowo duszyczki pomimo cierpienia i trudności.....kocham was!!!

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: +1 [1]
~witch [2010-09-23 14:18]

trudna miłość
Trudna miłość? a czy miłość (związek) nie obciążony karmicznie też nie jest trudny? czy w ogóle związki nie wymagają pracy nad sobą bez względu na to jakie są? miłość karmiczna najbardziej boli gdy się z nią walczy , gdy się jej nie akceptuje , ją trzeba przyjąć nawet nie będąc z tą osobą . To miłość dwóch dusz , często starych dusz , więc pozwólmy im się kochać , ciepło myśleć o sobie . Nawet będąc w innym związku , układając życie inaczej , tego się nie wyrwie , ale można z tym żyć . Ja z tą miłością już nie walczę , zaakceptowałam ją , nie wiem czy z moją połówką się zejdziemy (całe szczęście nie jesteśmy zaobrączkowani,nie mamy rodzin), w tej chwili żyję dla siebie , staram się rozwijać duchowo, uprawiam sporty, dbam o siebie itd .Kocham go ,ale widocznie to jeszcze nie nasz czas......pożyjemy zobaczymy

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Nasi eksperci

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki

akceptuję regulamin