Szukaj horoskopu

Chiromancja - Linie na dłoni

Anna Wrzosek | 2011-08-02 (00:00) | 38 opinie

  A A A
Chiromancja - Linie na dłoni Każda dłoń ma niepowtarzalny rysunek linii papilarnych. Sztuka odczytywania cech charakteru, wrodzonych predyspozycji, a także przeznaczenia człowieka na podstawie rysunku linii jego rąk znana jest od tysiącleci.

Każda dłoń ma niepowtarzalny rysunek linii papilarnych.
Sztuka odczytywania cech charakteru, wrodzonych predyspozycji, a także przeznaczenia człowieka na podstawie rysunku linii jego rąk znana jest od tysiącleci.

Lewa dłoń jest ważniejsza w chiromancji, ponieważ zawiera przede wszystkim te informacje, na które nie mamy wpływu.
Mówi więc o naszym genetycznym posagu, opisuje nasze zdrowie oraz talenty, zdradza iloraz inteligencji i uzdolnienia, przewiduje liczbę potomstwa, a także pozwala uzyskać informacje o zdrowiu naszych rodziców, a także dziadków.
Natomiast prawa dłoń opisuje nasze życie, które sami kształtujemy. Opowiada o karierze życiowej, o naszych partnerach, przyjaźniach, finansach i podróżach, bezlitośnie zdradza nasze grzeszki przeciwko zdrowemu trybowi życia.
Wnikliwi wróżbici widzą na dłoniach choroby wcześniej niż się one manifestują fizycznie.

Trzeba pamiętać, że linie i ich przebieg w czasie życia ulegają zmianie. Przez dłonie płyną jak rzeczki przeznaczenia, jeśli więc trafią na wielkie życiowe tamy, to ich nurt zbacza z wytyczonego kierunku.
Każdy człowiek jest niezbędny we wszechświecie, bo ma zadane przez Boga niepowtarzalne zadanie do realizacji, ale sam jest kowalem swojego losu, toteż porównanie prawej dłoni i lewej często opowiada o tym, czego sam dokonał, jak zmienił na lepsze lub czasami na gorsze swoje przeznaczenie.
W przypadku osób leworęcznych, „specjalizacja” dłoni ulega zamianie, ich wróżebne znaczenie zostaje odwrócone.
Strzeżoną jak źrenica oka tajemnicą wybitnych chiromantów, nie zdradzaną nigdy publicznie w książkach lub wypowiedziach, jest linia śmierci. Pojawia się trzy dni przed tym najważniejszym dniu życia. Istnienie tej linii najpełniej pokazuje jak „ żyją” nasze dłonie, jakimi są sekretnymi skarbczykami największych tajemnic naszego istnienia, dlatego od czasu do czasu warto się przyjrzeć uważniej- wiernym przyjaciółkom naszego przeznaczenia.
1 2 3 4 z 4
oceń
9
3
Podziel się
 

Czytaj r�wnie�:

Chiromancja - Znaki na dłoni
O czym mówi kształt dłoni?
Chiromancja o dłoniach
Chiromancja - Pagórki na dłoni
Twoje palce mówią o Tobie
Dłonie, zwierciadło duszy
Co mówią nasze palce?

Opinie

Ocena: 0 [0]
~Majka 25 [2010-08-02 13:17]

CHIROMANCJA
SPRAWDZA MI SIĘ: WYCIECZKI, PODRÓŻE ( CZESTO GDZIEŚ jEŹDZIŁAM ) :) , NIESZCZEŚLIWA MIŁOŚĆ ( MAM JEDNO ROZGAŁĘZIENIE OD LINI SERCA ) , LINIĘ SERCA MAM BARDZO DŁUGĄ, PRZECHODZI PRZEZ CAŁĄ RĘKĘ, JEST CIĄGŁA ( CZYTALAM, ŻE TO ZNACZY ŻE ZAZNAM DUŻO MIŁOŚCI, PÓKI CO JEJ BRAK:(:/ nO I WYSZŁO MI, ŻE BĘDĘ MIAŁA 2 DZIECI ( BlIŹNIAKI ) INTERESUJE SIĘ CHIROMANCJĄ, COŚ W TYM JEST, ALE NIE DO KOŃCA W TO WIERZE:P pOZDRAWIAM WSZYSTKICH :)

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~izziss [2008-11-17 15:20]

nowa linia
Wierzę w chiromancję, od lat obserwuję linie na swojej dłoni i dłoniach bliskich. Mam teraz pytanie z tym związane - pomóżcie mi, jeśli wiecie, jak to zinterpretować. Chodzi o to, że w ciągu zaledwie jednego, ostatniego tygodnia pojawiła mi się na lewej dłoni nowa, bardzo gruba i wyrazista linia. Łączy ona wzgórek pod małym palcem z linią życia trochę powyżej nadgarstka (mam bardzo długą linię życia, zakręca ona wokół podstawy kciuka). Zupełnie nie wiem, co to jest za linia, mimo, iż naczytałam się wiele na te tematy... Wielkie dzięki za pomoc!!! Mój mail: nowe_mozliwosci@wp.pl

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: +2 [2]
~zuo. [2009-06-30 19:32]

linia dzieci
a co do lini dzieci, to chyba będę miała ich b.dużo.. mam wiele kreseczek pod małym palcem. chyba założę fundację na ich rzecz. :pp

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: -1 [1]
[2009-05-11 13:37]

linia zycia
mam przerwana linie zycia na obu dłoniach. co to może oznaczac?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
~terenia [2014-01-15 11:02]

wierze w boga a nie w wiare jakąś tam tez mogę powiedzieć ze kto jest w tej wierze zostanie potępiony,i co wierze w reinkarnacje i inne zabobony, na pewno nie zostane za to potępiona .a te linie na ręach są obrazem naszego mózgu to co dzieje się w głowie nerwy przesyłają i uwidaczniają na rękach,to udowodnione przez naukowców.to żaden zabobon, ps.linia dzieci to nie pozioma pod małym pallllcem ale pionowe-to linie dzieci.... poziome pod małym palcem to linie związkow[seksu].im ich więćęj tylu partnerów będzie się miało w zyciu,związki liczymy od dołu,czyli pierwsza od dołu to pierwszy partner bądź mąż. linie na nadgarstku-długie poziome każda liczy ok..30 lat zycia

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~terenia [2014-01-15 10:43]

wierze w boga a nie w jakąs wiare.w biblii byłą mowa o takich rzeczach jak i o reinkarnacji.tylko ze pewni ludzie mianujący się wysłannikami boga zmienili te zapiski i spisali biblie na nowo.nie ma czegos takiego jak potępienie.to wymysł.skoro już mowa o potępieniu to co się dzieje z duszami tych chrześcijan którzy w imię boga mordowali w ubiegyłch wiekach ludzi posądzonych o czary-złym był ten kto umiał leczyc ludzi,lub,przyządzał jakieś napary i tym leczył za takie rzeczy ludzie byli mordowani.allbo za to ze nie chcieli przyjąć wiary katolickiej,,to ci chrześcijanie powinni się smarzyc w piekle .nie powinno być czegos takiego jak wiara;bog jest jeden a wiar-wiele to chore,ps..skoro ktoś twierdzi żę czytanie z ręki itp. to czary.to czym nazwac chrzescijanstwo................też ktoś możę powiedzieć żę to sekta ..a czym sekta nie jest,,

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~terenia [2014-01-15 10:16]

małe pionowe to linia dzieci a nie poziome..poziome to linia związków.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~kamil [2011-03-25 22:37]

na lewej dłoni mam linie przeznaczenia dziwna której nie moge rozszyfrowac główna linia jest prosta i mocno rozgałęziona na dole na jednej lini rozgałęzionej z lewej strony mam linie przecinającą jakaś linie ale nie wiem czy to linia przeznaczenia prosze o rade

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~iqq [2009-03-08 10:14]

iqq
UWAGA! Czy wiesz może jakie masz iq (poziom inteligencji)? http://www.iq-test.pl/#50328 sprawdz czy Twoje iq jest większe od inteligencji Dody!

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: -4 [6]
~prawda [2009-03-11 09:43]

nie czytajcie takich bzdur
każdy z was kto wierzy w takie rzeczy nie ma pojęcia o życiu. jeśli jesteś wierzący natychmiast przestań. czytanie z ręki to rodzaj wróżbiarstwa! nie wolno wierzyć w takie rzeczy. komuś sie coś potwierdzi i juz myśli że to prawda...nic bardziej mylnego! takie praktyki prowadzą do potępienia.

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

Ocena: +1 [1]
zoika [2009-07-29 14:57]

Trzeba pamiętać, że linie i ich przebieg w czasie życia ulegają zmianie.
z tym się zgodzę, wszak każda nasza decyzja ma wpływ na dalsze nasze życie ot taki efekt motyla : )

odpowiedz

Ocena: -1 [5]
~st [2009-07-29 13:23]

bzdury
nie wierzę w chiromancję, bo to pseudonauka.

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~chiro [2009-07-29 12:01]

linia d
A o czym świadczy ta gruba zarośnięta linia między półkulami? Czy można ją kształtować?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~solo [2009-07-29 11:58]

te wróżki już nie wiedzą jak się wpychać
wszędzie są

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~zuo. [2009-06-30 19:29]

która dłoń?
wg tego artykułu odpowiedzi o życiu, miłości itp, powinniśmy szukać na lewej dłoni (tak to zrozumiałam). ale na innej stronie znalazłam odpowiedz, że na tej, którą się pisze - czyli u ponad połowy społeczeństwa na prawej! proszę o uściślenie odpowiedzi.

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~angel [2008-08-28 18:51]

brak rysunków
a gdzie jest pagórek jowisza???

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
omnee [2009-06-14 18:51]

Czy można wróżyć ze stopy?
Obejrzyjcie swoje stopy.Tam też są linie!

odpowiedz

Ocena: 0 [0]
~joko [2009-03-18 22:40]

dziwna linia życia...
a jak można odczytywać to, że komuś linia życia pojawia się dopiero w połowie normalnej linii, prawie na środku dłoni?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~kasia [2008-09-24 14:12]

leworęczni
A jeżeli ktoś jest leworęczny jak ja, to co? Wróżę z lewej ręki a nie z prawej?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Ocena: 0 [0]
[2009-05-11 11:13]

jest rysunek ręki
Na 1-ej stronie - przy miniaturce dłoni jest tekst "zobacz linie dłoni". Zresztą wzgórki też są pokazane. Szkoła uczy czytać ze zrozumieniem?????? Wszystko ma być :szybkie, łatwe i bez pracy?? Rozglądać się a nie "czaić" inteligencjo !!!

odpowiedz

Nasi eksperci

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki

akceptuję regulamin