Szukaj horoskopu

Przepowiednia dla Polski i świata na 2014 rok

Marzena Mrówczyńska | 2013-12-10 (13:44) | 37 opinie

  A A A
Przepowiednia dla Polski i świata na 2014 rok
Rok 2014 nie będzie należał do łatwych, co dało się już zauważyć w minionym roku. Przed nami dwie odsłony kwadratur Urana w Baranie z Plutonem w Koziorożcu oraz Saturn surowo spoglądający ze znaku Skorpiona. Ostre tarcia między tymi planetami potęgują rywalizację między mocarstwami oraz wojownicze tendencje

Niestety, nieraz powieje grozą czy też realnym zagrożeniem wojny na świecie. Szczególnie niespokojnie będzie w krajach arabskich oraz na bliskim wschodzie. Ostrożnie planujmy wakacje na południowej półkuli.
Z kolei w Ameryce Północnej możemy spodziewać się na światową skalę wielkiej afery politycznej, która wstrząśnie całym światem.
W krajach Unii Europejskiej będzie wrzało. Kraje biedne nie będą mogły unieść wymagań unijnych, z kolei kraje bogatsze zaczną się odwracać od udzielania pomocy. Zaczną się pierwsze symptomy rozdźwięku w krajach unijnych zmierzających do jej rozpadu. Kraje zachodnie zaczną zaostrzać restrykcje dla emigrantów chroniąc swoje rynki pracy, a fala emigracji zacznie przybierać na sile, głównie z krajów Europy Wschodniej i krajów bałkańskich.
Osoby obserwujące światowe rynki giełdowe nieraz poczują niepokój, bowiem i tutaj będzie wiele sytuacji zaskakujących. To, co dotychczas wydawało się „pewniakiem”, nagle przybierze zupełnie inny wymiar.

Rok 2014 będzie pod znakiem trzęsień ziemi, które mogą siać duże spustoszenia. Niestety, ale będziemy świadkami wielu katastrof, które będą nie tylko dziełem natury, ale i konsekwencją ekspansji cywilizacji, jak infrastrukturalne i komunikacyjne kataklizmy. Globalnie rok w klimacie zapowiada się spokojnie, aczkolwiek znowu zaobserwujemy „dziwactwa” pogodowe podobne do lat ubiegłych, czyli śnieg w Afryce, a tropikalne upały na północy półkuli.
Rozwijająca się nauka zrobi ogromne postępy. Odkrycie amerykańskich naukowców da światło nadziei dla osób chorujących na raka i cukrzycę.
Wrzeć będzie w Państwie Watykańskim – polityka nowego Papieża zrewolucjonizuje nasz światopogląd. Aczkolwiek pojawią się wrogowie nowego systemu i powoli będzie widać rozłam wiekopomnego Państwa Watykańskiego.

W Polsce czekają nas w dalszym ciągu spore problemy ekonomiczne i gospodarcze, społeczeństwo będzie jeszcze mocniej odczuwało skutki kryzysu. Bezrobocie, spadek wynagrodzenia i niezadowolenie stanie się przyczyną jeszcze większej fali emigracji, aniżeli w latach ubiegłych.


Niestety, nie wszyscy będą mieli taką możliwość czy odwagę. Można się spodziewać niepokojów społecznych, ludzie protestując zaczną „wychodzić na ulicę” mocno się buntując niesprawiedliwości społecznej.
Koniunktura rynkowa stanie w miejscu. Wiele firm zacznie plajtować, te które zaczną się otwierać to firmy zagraniczne, które będą próbowały sił na naszym rynku.

Politycy będą próbowali wprowadzać nowe reformy, niestety dla pojedynczego obywatela niewiele z tego będzie wynikało. Rząd kolejny raz stanie przed załamaniem. W polityce wiele wrzawy, wzajemnego oskarżania. Dopiero następny rok pozwoli wybić się nowej partii, kiedy to ludzie „złapią” nadzieję, że być może oni lepiej poprowadzą Polskę.
Za to będziemy dumni z reprezentantów nauki na światowej scenie, a i w sporcie zacznie się zdecydowanie poprawiać.

Sporo afer i rzeczy dotąd ukrywanych ujrzy światło dzienne, co poważnie nadwątli wiarę Polaków w dotychczasowe wartości, szczególnie religijne.
W tym roku będziemy wiele podróżować nie tylko w celach zarobkowych, ale z ciekawości poznawania świata i poglądów innych ludzi.
Warto jest w tym roku założyć rodzinę, gdyż związki okażą się trwałe.
Na początku roku anomalie pogodowe, zwłaszcza w południowej części kraju, staną się przyczyną niepokojów i dużych trudności administracyjnych i społecznych.

Pod koniec roku 2014 r. Polacy zaczną żyć nadzieją na lepsze jutro za przyczyną obietnic składanych narodowi i pewnego „poluzowania” cenowego oraz ułatwień administracyjnych dla otwierających się na rynek krajowy. Jakkolwiek będzie, należy zachować pogodę ducha i wiarę w lepsze jutro.Tagi: 2014 rok | przepowiednia dla Polski

oceń
64
50
Podziel się
 

Opinie

Ocena: 0 [0]
~kamil [2014-05-23 07:59]

lasizm spowoduje wone koniec swiata jak wolicie to nazyac karzdy kryzys konczyl sie wojna TJ I i II wojna swiatowa a oco o pieniadze !!!

odpowiedz

Ocena: -1 [3]
~Max77 [2014-04-12 12:17]

2014 r. będzie rokiem przełomowym dla świata. Największe zmiany nastąpią w USA. Zarówno dot. zmian fizycznych poprzez trzęsienia ziemi powodzie i tornada jakich ten kraj jeszcze nie widział jak również dalsze konsekwencje społeczne i polityczne - nastąpi początek upadku tego kraju i zmiana na scenie polityki międzynarodowej. Główne skrzypce zaczną grać Rosja i Chiny.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +1 [5]
~koxik [2014-03-14 00:08]

w tym jest 90% prawdy ponieważ tak jak tu jest napisane tak się dzieje

odpowiedz

Ocena: +5 [5]
~jahehe [2014-03-02 16:53]

W sporcie sie poprawia, patrząc na zimowe igrzyska

odpowiedz

Ocena: +11 [11]
~goja [2014-02-20 12:55]

a wojne na ukrainie przewidzieli czy nie

odpowiedz

Ocena: +2 [2]
~kosmos [2014-02-13 21:17]

Jak pierdyknie ziemia to nie będzie można tego opisu sprostować dlatego tak jest wyważone w opisie że nie wiadomo w którą stronę szala się przechyli po prostu trzeba żyć i patrzeć trzeźwym okiem na rzeczywistość to jest jedyna przepowiednia.

odpowiedz

Ocena: +14 [14]
~gomandera [2014-01-29 22:12]

i to ma byc horoskop??? nie powiedziano nic nowego.... kazdy glupi to widzi.

odpowiedz

Ocena: -9 [13]
~aaasz [2013-12-11 18:18]

a pani Marzenka to z Pisu, czy od Guziała?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +7 [9]
~ping pong [2014-01-21 06:44]

Pierdu, pierdu

odpowiedz

Ocena: +3 [17]
~wm [2014-01-11 06:09]

Ludzie, NIE czytajcie tych 'opinii' bo zauwazam, ze pod kazdym art. wp, atakuje wyzarty w luksusie KLER!!!!!!!!!!!!!! Do budowania drog zagonic te cholerne pasozyty, ktore mieszja, sklocaja, podzegaja do nienawisci i probuja wprowadzic swoje wygodne, wykalkulowane doktryny w kazdej przestrzeni zycia w PL. Jestem sczesliwa, ze juz nie musze byc skazana na kk rzady, szkoda mi jednak moich krewnych i przyjaciol. Pozdrawiam z Kanady Pania Mrowczynska za ciekawa przepowiednie :-)

odpowiedz

Ocena: +8 [18]
~kol [2014-01-10 19:52]

Niski poziom umysłowy twórcy tego "dzieła".

odpowiedz

Ocena: +13 [17]
~ja [2014-01-09 19:04]

to jest przepowiednia? Czy zebranie do kupy tego co dzieje sie w ostatnich kilku latach. Przeciez to nie przepowiednia tylko podsumowanie poprzednich lat. Amen.

odpowiedz

Ocena: +14 [16]
~Ala [2014-01-08 14:32]

Anomalia i katastrofy pogodowe mamy od lat. I nasilają się. Łatwo więc... "przewidzieć", że 2014 r. nie będzie od nich wolny. Konflikty zbrojne mamy stare i nowe. I nic nie zapowiada, by miały wygasnąć. Więc... Bliski Wschód itd. - nie trzeba być wróżką, by zgadnąć. Unia Europejska trzeszczy nie od dziś. Podzialy na Północ i Południe, Zachód i Wschód, na bogatszych i biedniejszych były i są (z zastrzeżeniem, że niektórzy bogatsi popadli w kryzys i też biednieją, a bezrobocie u nich wzrasta). Kryzys pogłębił te różnice, wykazał też różnorodność narodowych interesów. Otwiera się brytyjski rynek pracy dla Rumunów i Bułgarów, a D. Cameron (przed wyborami w Wlk. Brytanii) zapowiada walkę z emigrantami. Inne kraje też mają problemy z napływową ludnością, głównie z krajów muzułmańskich. I z rosnącym nacjonalizmem u siebie. Wróżka powtarza znane tezy i... przenosi je na 2014 r. Papież Franciszek... wprowdza nowy styl. Czy on przyjmie się? Zachwyca wiernych, drażni hierarchów. Czują się zagrożeni. Opór materii na pewno tu będzie. Czynny lub bierny. Na chwilę obecną nasi hierarchowie pozostają głusi i ślepi. Ale wiatopoglądu papież nie zrewolucjonizuje. I raczej nie o to chodzi - tu wróżka... strzeliła byka. W Polsce manna nagle z nieba nie spadnie. A przed wyborami jak zawsze będzie plebiscyt pustych deklaracji i obietnic (już jest). Cóż, każdy, kto ma jakiekolwiek rozeznanie w polityce i świecie... może stać się wróżbitą. :) Mam pytanie: Czy za taki tekst dobrze płacą? JA TEŻ CHCĘ. :)

odpowiedz

Ocena: +4 [6]
~SOFIJA [2014-01-03 13:21]

Tak mi się jakoś napisało..." Wnet Trzech Cesarzy zbierze swe plony za rozszarpane me serce, bo w tym trójkącie duszę swą skryłam, jedynie Bogu oddałam to miejsce. A rzeki świata wrócą mi Brata. Ma miłość silniejsza od śmierci. Pieśń nad Pieśniami usłyszy ten wszechświat, gdy zedrę z siebie brudną koszulę. Możecie mnie wykląć lecz obiecałam, że kiedyś z krzyża Go zdejmę. Berło oddaję w ręce Pastuszka. Pasał was będzie Wąsaty Strzelec. Prorok Malachiasz wypełnił swą rolę, tak samo jako i reszta. Wesele Baranka już lada moment, więc zapraszamy do swego Królestwa."

odpowiedz

Ocena: +8 [8]
~przemysl-7 [2014-01-02 20:58]

Wszystko juz czytałem w prasie, a teraz zaprzeszłym czasie.

odpowiedz

Ocena: +2 [4]
~kemot [2014-01-01 21:49]

pamiętam, że rok temu czytałem (niestety nie mam już linku), jaki to 2013 miał być okropny a 2014 miał być początkiem czasu, w którym miało być super. W tamtym horoskopie też pamiętam przepowiednie rozpadu rządu, największych afer i chyba było coś o kolejnej powodzi gorszej niż w 1997. To wydaje mi się było też prawie, że kopią tego co Jackowski opowiadał. Tym razem okazuje się, że to 2014 będzie najgorszy, ale za to w końcu rząd się rozpadnie i pod koniec roku będzie nowa super partia i idealny czas się zacznie. Będziemy mieli w końcu super sukcesy w sporcie. Coś mi tutaj śmierdzą te przepowiedzi. I to tak zalatując nieco beretami z pewnego materiału, który babcie często preferowały.

odpowiedz

Ocena: +8 [28]
~PRAWDA [2013-12-11 17:15]

horoskopy NIE sa od Boga lecz od 1/3 upadlych aniolow(demonow) !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +1 [1]
~alsi [2013-12-31 16:16]

spora część tego, co tu przeczytałam powiedział pan Jackowski, wiec może warto podać źródła?

odpowiedz

Ocena: +6 [12]
~1-2-3 [2013-12-12 06:25]

Do autora - Sam to wymyśliłeś czy ktoś ci pomagał? Niewiem co pijesz ale przestań bo cię za długo trzyma.

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: +6 [10]
~_diabel [2013-12-11 21:16]

a bra ka da bra to czary i magia........se kret em je prze pis...........

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Nasi eksperci

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki

akceptuję regulamin