Szukaj horoskopu

Przepowiednia dla Polski i świata na 2013 rok

Ezoteriusz | 2012-12-18 (13:03) | 10 opinie

  A A A
Przepowiednia dla Polski i świata na 2013 rok
Czego możemy spodziewać się w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy dla Polski i dla świata? Czy ten rok będzie dla nas pomyślny? Jak wydarzenia, które będą miały miejsce, wpłyną na naszą przyszłość?

Rok 2013, to rok wielu zawirowań politycznych i niepokojów społecznych. Unia Europejska stanie przed trudnym wyborem, ratować jedność czy pozwolić na wyjście z jej struktur, niezadowolonych krajów, min Węgier i Grecji. Kryzys gospodarczy nie tylko osłabnie, ale wręcz nasili się i nawet najsilniejsze gospodarczo państwa, zaostrzą programy oszczędnościowe. Pogarszająca się sytuacja materialna obywateli Unii, zaowocuje licznymi manifestacjami przeciwko sprawującym władzę. Nie obejdzie się bez ofiar w trakcie demonstracji. Bardzo mocno zachwieje się pozycja euro.

Turcja postawi ultimatum w sprawie członkostwa w Unii i pod koniec roku może uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź. Tradycyjnie już Chiny, będą chciały odgrywać pierwszoplanową rolę w globalnej polityce i z tego powodu dojdzie do napięć pomiędzy nimi a USA . Pojawią się też problemy między Chinami a Rosją. Niespokojnie będzie w kolejnych państwach arabskich. Iran i Korea Północna także dadzą znać o swoim istnieniu. W Afryce powstaną kolejne państwa w wyniku konfliktów zbrojnych. Spokojnym kontynentem pozostanie Ameryka Południowa.

Dojdzie do odkrycia nowych, ziemiopodobnych planet. Komety, które pojawią się w zasięgu wzroku, znów wzbudzą wiele niepewności. Ta, która pojawi się w marcu, nie wywoła takiej paniki jak ta, która pojawi się na przełomie listopada i grudnia. W 2013 roku można spodziewać się licznych trzęsień ziemi w rejonie Pacyfiku ale także w basenie Morza Śródziemnego. Należy przygotować się na silny wybuch wulkanu w rejonie Islandii.


Ogromny kryzys zapanuje w tradycyjnej branży motoryzacyjnej, ale za to nastąpi gwałtowny rozwój w pozyskiwaniu nowych źródeł energii. USA, Rosja i Chiny ponownie zaczną odkrywać kosmos. Generalnie rok 2013 będzie rokiem pełnym gwałtownych zmian w sferze duchowości i religijności. Nastąpi odwrót od tradycyjnych wyznań. Pojawią się nowe prądy, ale najważniejszy będzie powrót do nauk ezoterycznych.

Jak na tym tle będzie wyglądała sytuacja Polski?

Pogłębiające się ubóstwo wielu grup społecznych spowoduje, że już wiosną na ulicach miast pojawią się demonstrujący przeciwko marazmowi władz. W cień zaczną odchodzić osoby od lat zajmujące się polityką. Na bazie protestów powstanie nowa siła polityczna, która wkrótce zacznie odgrywać znaczącą rolę. Nastąpią nieporozumienia w koalicji rządzącej.
Niewykluczona będzie decyzja o wcześniejszych wyborach parlamentarnych. Nasili się tzw. język nienawiści. Autorytet nieliczącej się z wolą społeczeństwa władzy, znacznie się obniży. Zamieszanie w polskiej polityce jeszcze bardziej obniży rangę naszego państwa na arenie międzynarodowej. W czerwcu możemy dowiedzieć się o udaremnieniu kolejnego zamachu na głowę państwa.

Rosnące ceny i brak nowych miejsc pracy spowodują kolejny exodus polskich obywateli, w poszukiwaniu i zdobywaniu środków do życia. Znacznie zmniejszy się poczucie bezpieczeństwa z powodu wzrostu napadów i rozbojów. Niezadowolenie społeczne może ponownie osiągnąć swoje apogeum w sierpniu. Nieudane reformy, brak sukcesów gospodarczych, uzależnianie się od napływu obcych towarów, to podstawowe przyczyny pogłębiającego się i coraz wyraźniejszego kryzysu. Problemy służby zdrowia, upadek krajowego przemysłu i nauki nie będą napawały optymizmem starzejącego się społeczeństwa. Chęć zaprowadzenia radykalnych zmian, może popchnąć Polaków do nierozważnych czynów. Pojawią się jednak nowe pomysły, które zażegnają niepokoje społeczne i na tle innych nacji będziemy nadal oazą spokoju.

Latem i jesienią mogą pojawić się gwałtowne zjawiska atmosferyczne, które spowodują olbrzymie straty materialne. Podobnie jak w wielu krajach, również u nas nastąpi odwrót od tradycyjnych kościołów. Nowe ruchy religijne i ezoteryka będą święciły triumfy. Polska przejdzie przez rok 2013 znacznie nadwerężona podziałami społeczeństwa. Osłabi się jej potencjał naukowy i gospodarczy. Tylko nieliczni będą mogli powiedzieć, że rok 2013 był rokiem spektakularnych sukcesów.

oceń
40
32
Podziel się
 

Opinie

Ocena: +3 [3]
~wdx [2013-12-06 14:33]

I CO? PRZEPOWIEDNIE MOŻECIE SOBIE WSADZIC W CZTERY LITERY - NIC SIĘ NIE SPEŁNIŁO, NIE SPEŁNIŁO SIE TAKŻE TO CO JACKOWSKI WYMYŚLAŁ. NIE TRZEBA BYĆ JASNOWIDZEM, ŻEBY WIEDZIEĆ ŻE KRYZYS W POLSCE SIĘ POGŁĘBI, ŻE LUDZIE BĘDA BEZ PRACY ITP. TO WYNIKA Z MARAZMU I NIEDOŁĘŻNOŚCI JAKĄ PRZEDSTAWIA NAM NA CO DZIEŃ POLSKI RZĄD, PARTIE POLITYCZNE.

odpowiedz

Ocena: +13 [23]
~GOJ GOIM GOY [2013-01-02 13:25]

WYJĄTKOWO PECHOWY DLA ŚWIATOWEGO I EUROPEJSKIEGO NIERZĄDU BO ICH NIEBAWEM SZLAK Z JASNEGO NIEBA WSZYSTKICH PASOŻYTÓW TRAFI WRAZ Z ICH DOLARAMI I EURO !

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +7 [7]
Piotrdivine [2013-01-06 12:36]

i zaczyna się,,, skakanie sobie do gardeł!!!!

odpowiedz

Ocena: +11 [23]
~ixinska [2012-12-31 11:03]

sami nato zarobilismy zaufalismy zaufalismy czlowiekowi z gdanska ktury nas zdradzil prawde powiedzieli mu koledzy ze stoczni Lechu zdradzies narod jak dowodzca zdradza wojsko dostal nobla dzieki polskiemu narodowi a kiedy sie wzbogacil to narod osiosial

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +5 [7]
~dupo [2012-12-31 15:51]

przeprasza kogo mielismy wybrac skoro wszyscy to zlodzieie ,ci tez okazali sie pracowac dla najbogatrzych trzymajacych wladze w tym kraju, kto kolwiek sie pojawi chcialby cos zmienic bogacze mu na to niestety nie pozwola !!!

odpowiedz

Ocena: +4 [10]
~jom [2012-12-31 11:57]

Trza bylo wrzucic Jaruzelskiego bo chcial byc wszystkim a nic nie umial Polska miala aklady pracy i sie rozwiala wiem nie bylo inego wyjscia bo zachod dyktowal warunki gospodarki nie trza bylo prywatyzowac bo to kasek dla zlodzieji czechy robily inaczej nie rzucily narod na pastwe losu

odpowiedz

Ocena: +15 [31]
~jogi [2012-12-20 16:10]

POprostu bieda tak Polacy wybrali rządzoncych

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +14 [20]
~jon [2012-12-31 02:29]

glupi polak przed szkoda a glupszy po szkodzie bardzo dobrz wam glupki tusk tylko sie smieje ze glod brzmieje .........

odpowiedz

Ocena: +6 [8]
~Nicolet [2012-12-27 23:23]

Wróżby i przepowiednie zawsze maja to do siebie, że może być jakieś prawdopodobieństwo trafienia w pewne fakty lub zdarzenia , jakie mogą nastąpić. Pewne sygnały, jakie są od dawna odbierane w tzw. mowie nienawiści mogą rzeczywiście pogłębić podział społeczny i dalszą utratę zaufania do czołowych elit politycznych. Istotnie na tym tle może pojawić kolejna nowa siła, zaskakująca nowymi hasłami i zdolnością uzdrowienia naszych problemów. Na tym tle więc musi pogarszać się pozycja materialna Polaków i powiększanie sie marginesu zubożenia. Wróży to nam załamanie optymizmu.

odpowiedz

Ocena: +6 [24]
~rew [2012-12-20 10:30]

To było do przewidzenia,apogeum osiągnięć oszołomstwa w ciągu 32 lat Solidarności.

odpowiedz

Nasi eksperci

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki

akceptuję regulamin