Szukaj horoskopu

Jak rzucić na kogoś urok?

Magdalena Lalik | 2013-01-24 (14:49) | 29 opinie

  A A A
Jak rzucić na kogoś urok?
Czy to, że ciągle wszystko ostatnio idzie ci źle znaczy, że ktoś rzucił na ciebie zły urok? Wiele osób uważa, że gdy dużo rzeczy się nie układa, nic nie wychodzi, to musi mieć w tym udział zła siła sprawiająca, że nic nie może być tak, jak powinno

Z roku na rok okultyzm pociąga coraz więcej osób. Zafascynowani magicznym światem, bawią się w czary. Wróżą z kart, zaglądają w szklane kule i rzucają uroki. Niestety, wiele osób zapomina, że to nie zabawa. Szczególnie w ostatnim przypadku niewinnie brzmiącym zaklęciem zrobić można wiele krzywdy, również sobie.

Wszystkie kultury na świecie znają moc klątw i uroków. Jednak rzucanie uroków to nie zabawa, to świat nie podlegający materialnym prawom. Zaklęcie wypowiada się po to, by wpłynąć na czyjąś wolę. Urok jest rzucany przez jedną osobę na drugą i ma działać tylko na nią. Jednak czarna magia może odwrócić się przeciwko osobie wypowiadającej magiczne słowa.
Niestety, z drugiej strony od uroku trudno jest się uchronić. Są ludzie, którzy nieświadomie lub świadomie mogą go rzucić, dziwiąc się, zachwalając przedmiot lub osobę, a nawet długo się komuś przyglądając.

Postrzeganie świata


Warto wiedzieć, że uroki różnią się od klątwy, która jest poważniejsza i może mieć większe i dużo bardziej negatywne działanie. Najpoważniejsze z klątw mogą sprowadzić chorobę, obłąkania, a nawet śmierć.
Uroki rzuca się zazwyczaj w konkretnym celu. Mają sprawić, by człowiek nim „opętany”, stał się podatny na konkretne sugestie. Może to dotyczyć sfery ekonomicznej albo emocjonalnej. Co bywa celem? Najczęściej chodzi o miłość – „zmuszenie” kogoś do powrotu czy ponownego zakochania się. Do specjalistów w tej dziedzinie często zgłaszają się osoby pragnące powrotu męża czy żony, którzy odeszli.
Zdarza się, że celem jest awans społeczny, zawodowy, ograniczenie wpływu konkurencji. Jeśli urok zadziała, osoba, na którą go rzucono, zmienia postrzeganie świata i nieświadomie poddaje się jego działaniu. W ten sposób cel został osiągnięty.

Zawodowcy

Choć może to dziwić, w obecnych czasach popyt na klątwy i uroki nie zmalał. Wręcz przeciwnie, zwiększył się niebywale. Rzucaniem klątw i uroków, tak jak setki lat temu, zajmują się wyspecjalizowane w tym osoby. Tyle tylko, że dzięki postępowi, urok mogą rzucić na odległość, na przykład przez sms-a czy Internet.
„Świadczę usługi w sferze działania złych i dobrych tajemnych mocy. Oferuję wykonywanie obrzędów rzucania złych klątw, negatywnych uroków, uroków (...)” – to ogłoszenie, jakie widnieje na oficjalnej stronie osoby, która zajmuje się tego typu usługami. Podobnych nie brakuje w sieci. Za jej wykonanie zwykle płaci się sms-em lub przelewem. Koszt to ok. 10 – 100 zł., w zależności od celu.
Na wielu polskich wsiach znaleźć można jeszcze Szeptuchy, zwane też Babkami. Chodzi się do nich, gdy nic nie pomaga na chorobę lub gdy ktoś podejrzewa rzucenie na siebie uroku. Szeptuchy potrafią też rzucać urok, na przykład miłosny. Taka osoba wykonuje rytuał spętania dwóch osób. Dokonuje tego na podstawie zdjęcia, na którym dobrze widać oczy, pukli swoich włosów lub innych rzeczy przesiąkniętych energią wybranych osób. Szeptucha wykonuje rytuał podczas nowiu lub pełni. Po 5 dniach stawia karty, po czym przekazuje informację, kiedy czary zaczną działać.

Samodzielne próby

Ten, kto rzuca urok, musi mieć specjalny dar i umieć nawiązywać kontakt z wyższą siłą. Nie każdy to potrafi, choć wiele osób próbuje. Niektórzy są zdania, że czary można rzucać na własną rękę, choć jest to bardzo ryzykowne. Pamiętać trzeba bowiem, że zabawa z zaklęciami ma za zadanie wpłynąć na czyjąś wolę, a to nic innego jak czarna magia, która może odwrócić się przeciwko osobie rzucającej czar. Może się stać tak, że wybranek zamiast się zakochać, znienawidzi. Jeśli mamy tego świadomość i nie mamy oporów, możemy próbować.

Tagi: urok | klątwa | pech | zaklęcie | szeptucha

oceń
41
8
Podziel się
 

Opinie

Ocena: 0 [0]
~pima2 [2016-01-29 13:47]

Ja bym chciała poznać urok dzięki któremu ktoś się we mnie odkocha . Nie chce tej miłości utrudnia mi oba życie.

odpowiedz

Ocena: 0 [2]
komanczkom [2014-12-06 22:06]

Czy ktoś zna sposób na rzucenie klątwy lub uroku na rodziców mojej byłej dziewczyny. Chcą ją całe życie kontrolować i mieć przy sobie i na nic jej nie pozwalają i przez nich się z rozstaliśmy bo po ich zachowaniu stwierdziła że nie ma siły na to wszystko i mnie zostawiła mimo to że się cały czas kochamy. lub jakiś sposób na nią żeby do mnie wróciła i nie podlegała aż takim wpływom innych

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: 0 [0]
~lawa [2015-10-26 12:57]

Rzucanie klątw i uroków jest ciężkim grzechem niszczącym tego kto rzuca go bo kieruje nim nienawiść, chęć zemsty a nawet prowadzącym do wiecznego potępienia a Jezus powiedział aby przebaczać 77 razy i więcej wrogowi. Ktoś zraniony obwinia innych i cały świat nie rozumiejąc że sam często poprzez swój grzech,słabości,nieuwagę,nieroztropność doprowadził do tego i chce sam karać innych zapominając, że tylko Bóg ma prawo karać i sądzić ale nawet Bóg jest miłosierny, człowiek niestety nie potrafi być miłosierny sam z siebie potrzebuje do tego bliskości Jezusa. Człowiek przyjmujący cierpienie i wybaczenie wrogowi dozna zwycięstwa a pałający zemstą i karzący krzywdziciela doprowadzi siebie do upadku.

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
jacekj163 [2015-10-15 10:37]

Byłem z fajną dziewczyną. Przynosiła mi kwiaty, bardzo mnie kochała, naciskała na małżeństwo. Ja miałem 22 lata, nie chciałem układać sobie życia. Zaczęła mi mówić, że jestem dla niej niedobry, dręczyć mnie wyrzutami, zdradzać. Rozeszliśmy się. Chciałem się bawić, jestem przystojny. Ale wciąż ją kochałem, nie miałem z nią kontaktu. Chciałem się zabić. Dowiedziałem się, że ojciec ją krzywdził i to w czasie jak byliśmy razem. Minęło 18 lat. Nie zaznałem szczęścia z żadną dziewczyną. Same porażki. Miesiąc temu pies zaczął się czegoś bać, jakby niewidocznej osoby. Zadzwoniłem do kumpla, oczyścił moje mieszkanie. Na drugi dzień było lepiej ale nie było dobrze, przyszedł ksiądz. Na trzeci dzień było lepiej ale nie normalnie. Zapaliłem świeczkę. Gdy wieczorem wróciłem po kilku głębszych (sobota) olśniło mnie. To ONA. Poczułem płomień świeczki jak przenika moje ciało i głowę. Od wtedy jest spokój. Po kilku dniach trafiłem do kobiety, mistrza reiki. Zbadała, że to ONA rzuciła na mnie urok miłosny, potem drugi, a zło które na mnie sprowadziła w końcu przepędziłem. Mam zdolności które się teraz budzą. Przez 18 lat moją energią karmiło się coś co na mnie sprowadziła. Tego chciałaś!? DZIEWCZYNY KUR....A NIE ROBCIE TEGO!!! Lepiej niech nikt tego nie robi.

odpowiedz

Ocena: -1 [1]
~gggggggggggggggg [2015-05-18 12:32]

Jeśli lubicie takie rzeczy, klątwy i uroki to piszcie na: MagiaPhysis @ wp . pl Ta osoba się tym zajmuje. A z resztą dużo jest ogłoszeń w necie na tego typu usługi.

odpowiedz

Ocena: +1 [1]
~gostek [2015-02-17 11:19]

Ludzie, czy wam mózgi zlasowało??? Czy wy w ogóle macie pojęcie o tym, czego tu pragniecie??? Czy któreś z was cho trochę zechciało zgłębi tajemnice energetyczne świata, kosmosu i wszechświata??? Ot tak sobie - rzucę sobie urok.... no i już, bo mi się ktoś nie spodobał, albo krzywo na mnie spojrzał... To jest dokładnie, jak w waszym pokoiku: jedna skarpetka rzucona pod krzesło, gazeta pod łózko, następnie koszulka walnięta na biuro, szminka pod poduszkę... i potężny bałagan, gotowy, który zaczyna obracać się przeciwko wam. A to okularów nie mogę znaleźć i spóźniam się do pracy/szkoły, a to rachunek za prąd gdzieś się zapodział i nie mogę go uiścić na czas... a to zeznanie podatkowe zaginęło i w końcu przyszedł domiar.... A ja się pytam, kto to w końcu posprząta??? Z urokami i klątwami jest dokładnie tak samo - bardzo wygodnie jest rzuci coś sobie, dla chwilowego zadowolenia. Ale raz uwolniona zła energia krąży w astralu praktycznie wiecznie, a przynajmniej do póty, do póki ktoś jej umiejętnie nie zneutralizuje. I przez cały czas swojego istnienia szkodzi przede wszystkim otoczeniu jej twórcy i jemu samemu.

odpowiedz

Ocena: +21 [31]
~Gość [2013-02-13 19:35]

Czegoś tu nie rozumiem.Większość nie wierzy w Boga a wierzy w rzucanie uroku itp? Skoro jest diabeł i złe moce to tym bardziej istnieje Bóg

odpowiedz

pokaż 4 ukryte odpowiedzi

Ocena: +4 [4]
~Iga [2014-08-29 18:28]

Chcialabym zucic urok na trzy kobiety ktore mnie drecza psychicznie!!! One sa rumunkani. Nie chce im za bardzo zaszkodzic ale zeby mnie popamietaly do konca ich zycia. Prosze o pomoc.

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +7 [15]
~alinka [2013-02-13 20:49]

ciekawe co powiecie na ,czy to dar rzucania uroków, jak cos powiem lub pomysle to sie spełnia i to w ciagu tygodnia ,wysłałam w myslach szczura i ten ktos go nastepnego dnia zobaczył jak otworzył drzwi i takich dowodów mam dziesiatki , az sama sie boje czasem :((

odpowiedz

pokaż 6 ukrytych odpowiedzi

Ocena: +2 [2]
~ashanti [2014-09-03 11:27]

Najchetniej rzucilabym zly urok na te bezduszne,leniwe ciagle zrzedzace pielegniarki ze szpitala na Banacha!Te grube lafiryndy typu Natalia czy gruba Kaska uciekajace od swoich obowiazkow.Brudasy zakichane!!!Ludzie przez takie pielegniarki umieraja.

odpowiedz

Ocena: +4 [12]
~ama [2013-02-13 17:38]

najlepiej skontaktowac sie z wiedzma z zawodu i powolania z okolic Podlasia :-), amatorszczyzna w tej branzy to katastrofa

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: -1 [1]
~załamana [2014-06-18 21:35]

jakaś sfrustrowana stara panna przyczepiła się do mojego faceta i go owładnęła, że zaczął się nią interesować i planuje się z nią związać mimo że jeszcze niedawno ja byłam tą jedyną:( będę wdzięczna osobie znającej się na rzeczy za rzucenie na nią uroka, który spowoduje, że odczepi się od mojego faceta, na którym mi zależy i z którym chcę być. Wcześniej nie mieliśmy żadnych problemów- rozumieliśmy się bez słów a teraz taka się pojawiła i mi go zabiera:(

odpowiedz

Ocena: 0 [2]
~huda [2014-06-12 16:09]

Najlepsza jest ta, ktorej gina majtki:)

odpowiedz

Ocena: +5 [7]
~SmutnyCzlowiek [2013-10-25 15:03]

Nigdy nie zamierzałem grzebać w źródłach informacjii tego typu, czyli klątwami,czarną magią i urokami. Jestem wierzącym człowiekiem, mam bardzo dobre serce i nie szkodzę nikomu, a mimo to przydaża mi się ogromna ilość cierpienia przez ludzi. Dziwi mnie to że ludzie z byle jakim podejściem, którzy nie mają szacunku do innych itp. mają lepiej w życiu, nie dotyka ich smutek, itp. Jednym słowem nie wiem oco tu chodzi. Może taka kolej rzeczy? W życiu na ziemii muszę cierpieć abym dostał życie wieczne? :(

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: +1 [3]
~katarzyna [2014-02-20 12:14]

Wie ktoś może jak można odwrócić urok,jestem załamana bo tak się właśnie czuję jakby ktoś rzucił na mnie urok i cierpią tu nie winne osoby. Tojuż drugi raz zdarzyło się w moim życiu i jestem przerażona. Poznałam wspaniałego człowieka z którym planowaliśmy wspólne życie i tak jak poprzedni mój partner z którym też chcieliśmy być razem, nagle zmarł. Czuję się jak czarna wdowa,czy to może być przypadek?A co zauważyłam może wydać się śmieszne ale prawdziwe, przed ich śmiercią zginęły mi z domu moje majtki, za pierwszym razem pomyślałam że gdzieś się zapodziały i z czasem się znajdą ale nie, teraz przypomniało mii się że ponownie zginęły mi majtki i następny partner nie żyje, proszę o pomoc bo jestem strasznie przerażona

odpowiedz

Ocena: +16 [22]
~on [2013-02-13 18:31]

Może by tak coś na Rudego rzucić?

odpowiedz

pokaż 1 ukrytą odpowiedź

Ocena: +2 [2]
~lol [2013-07-13 21:55]

a jak się pozbyć trzech osob,aby odczepili się na zawsze,zle się czuje w ich towarzystwie zawsze jestem bardzo zmeczona po ich wyjciu ale do takiego stopnia,ze musze natychmiast się polozyc,jakies dziwne przypadki mnie się przydarzają ,ale nie z mojego zycia tyko z ich zycia ,np.,jacys mezczyzni,ktorzy absolutnie mnie nie interesują a interesowali się osobami innymi ,natychmiast w jakiś magiczny sposób dziwnie się zachowują nadmieniam ze nie mam pojęcia i nie che bo nie interesuje mnie taki typ mezczyz,i takie zycie,jakie oni prowadza wiec chce się pozbyć tych osob,i tych mężczyzn na zawsze ze swojego zycia

odpowiedz

pokaż 2 ukryte odpowiedzi

Ocena: +1 [3]
~Ares [2013-02-14 03:37]

wy tak na poważnie ? ... wow prosić o krew Chrystusa ... dziewice z Nazaretu.. urok może zrobic wiele krzywdy.. jasne chyba osobisty nie ma jak reklama dla szarlatanów i naiwniaków no i z tego co widze również porobionych fanatyków

odpowiedz

Ocena: -1 [7]
~PanMój_BógMój [2013-02-14 01:33]

Powiedziane jest że jeśli twój rzucony urok jest bez skuteczny to wraca do i uderz w osobę która rzuciła - takie prawo magii! A WYSTARCZY PROSIĆ O KREW CHRYSTUSA JAKO OBRONĘ LUB PRZEZ DZIEWICĘ Z NAZARETU NM PANNĘ prosić o obronę i oddać te sprawę do Jej dyspozycji i Basta............................................................................ Powiedziane jest że jeśli twój rzucony urok jest bez skuteczny to wraca do i uderz w osobę która rzuciła - takie prawo magii! A WYSTARCZY PROSIĆ O KREW CHRYSTUSA JAKO OBRONĘ LUB PRZEZ DZIEWICĘ Z NAZARETU NM PANNĘ prosić o obronę i oddać te sprawę do Jej dyspozycji i Basta............................................................................

odpowiedz

Ocena: +8 [12]
~rosa [2013-02-13 18:14]

A jak się oczyścić, można samemu? Czy to już wyższa szkoła " jazdy" ?

odpowiedz

pokaż 3 ukryte odpowiedzi

Nasi eksperci

Horoskop na email dla Ciebie

zodiaki

akceptuję regulamin